HD w UPC

szewol

New member
Bez reklam
Heh, można założyć że się wyrobią z Eurosportami HD do następnego 24h LeMans czy to też jest niepewne? :D

Piłka jest cały czas w grze. Do czasu, gdy na umowie nie ma podpisu jeden i drugiej strony wszystko może się zdarzyć. Przypomnę, że z TVP Sport pierwsza umowa była parafowana już w 2008 roku. Jednak ostatnie do ostatecznego podpisania nie doszło. Gdy toczą się rozmowy... wszystko jest możliwe.
 

REBUS82

New member
Jesień dopiero przed nami, a UPC nie ujawnia wcześniej co włączy. Dwa lata temu ujawniła włączenie TVP Sport, bo umowa była gotowa, a ostatecznie nie doszło do jej podpisania - na ten kanał czekaliśmy dwa lata ;).

Co do nowości...
Z tego co wiem zaawansowane są rozmowy z Eurosportem (na temat Eurosport HD i Eurosport 2 HD) oraz telewizją "n" na temat (nFilm HD, nFIlm 2 HD, nSport HD, MGM HD, Wojna i Pokój). Wstępne rozmowy mają zakończyć się jeszcze we wrześniu, a jeśli dobrze pójdzie wszystkie ta kanały dołączą jeszcze w tym roku.

Aha. Na dzień dzisiejszy są takie plany: Eurosport HD, Eurosport 2 HD, MGM HD, nSport HD - dołączą do pakietu Super HD i... niestety można spodziewać się podwyżki abonamentu za tan pakiet (chyba, że korzysta się z promocji). Z kolei kanały nFilm i nFilm 2 HD mają utworzyć nowy, płatny pakiet (ok. 20 zł bez promocji). I chyba w ogóle nie będzie nSport w standardzie SD.

Nie pytajcie skąd wiem. Zastrzegam jednak, że są to plany na wypadek, gdy już dojdzie do podpisania ostatecznych umów z Eurosportem i telewizją "n". Pewniakiem jest natomiast włączenie kanału Canal+ Gol do końca roku.

O reszcie planów UPC nic nie wiem.

Canal Gol dołaczy do oferty canal plus w upc czy bedzie jakos dodatkowo płatny i wejdzie w skład jakiegos innego pakietu?
Kanał rusza juz 11 wrzesnia wiec moze cos wiecej wiadomo?
 

szewol

New member
Bez reklam
Canal Gol dołaczy do oferty canal plus w upc czy bedzie jakos dodatkowo płatny i wejdzie w skład jakiegos innego pakietu?
Kanał rusza juz 11 wrzesnia wiec moze cos wiecej wiadomo?

Ja wiem tylko tyle, że:
1) ma dołączyć (ale w przyszłości, nie od razu)
2) jak wejdzie - będzie wchodził w skład pakietu Canal+. Bez dodatkowych opłat
 

darekguma

New member
Bez reklam
UPC czy N?

Witam. Jako że wypowiedziałem już umowe z N, kończy sie w grudniu, zastanawiam sie nad wyborem UPC lub N (nowa umowa), chodzi mi głównie o jakośc programów SD i HD w UPC. Może ktoś a kolegów miał możliwiść porównać te dwie platformy. W N brakuje mi Polsatu i to jest glówny powód dla którego myślę nad UPC. Pozdro.
 

juzeg76

Member
Witam. Jako że wypowiedziałem już umowe z N, kończy sie w grudniu, zastanawiam sie nad wyborem UPC lub N (nowa umowa), chodzi mi głównie o jakośc programów SD i HD w UPC. Może ktoś a kolegów miał możliwiść porównać te dwie platformy. W N brakuje mi Polsatu i to jest glówny powód dla którego myślę nad UPC. Pozdro.


Mam cyfrowe UPC MaxHD +Shd+c+ i od marca N-ke jesli chodzi o jakosc obrazu nie widze zadnej róznicy , TVP masz jak w N 16/9 kanałów HD tez juz sporo jest , brak Eurosportow bije po oczach , no i w UPC zdarza sie pikseloza w N tego jeszcze nie widzialem .W marcu 2011 koniec umowy z N i rezygnuje no chyba ze mi sie uda wczesniej w zwiazku z wylaczeniem VH-1 .UPC duzo drozsza ale jednak oferta lepsza ...
 

darekguma

New member
Bez reklam
Mam cyfrowe UPC MaxHD +Shd+c+ i od marca N-ke jesli chodzi o jakosc obrazu nie widze zadnej róznicy , TVP masz jak w N 16/9 kanałów HD tez juz sporo jest , brak Eurosportow bije po oczach , no i w UPC zdarza sie pikseloza w N tego jeszcze nie widzialem .W marcu 2011 koniec umowy z N i rezygnuje no chyba ze mi sie uda wczesniej w zwiazku z wylaczeniem VH-1 .UPC duzo drozsza ale jednak oferta lepsza ...
Dzięki za odp. Zobaczymy jakie będą promocje na święta. Pozdro.
 

REBUS82

New member
Koledzy mam taki problem juz raz wymieniano mi dekoder z nagrywarka philipsa gdyz sie zawieszał
dostalem tez philipsa i bylo ok przez 2 miesiace a znow zauwazam ze ogladajac program sam sie wylancza i zawiesza czy to wina tych dekoderów i czy macie taki sam problem u siebie.Czy ten drugi dekoder z nagrywarka w ofercie UPC jest lepszy od philipsa jaka jest roznica bo rozne sa opinie na temat tych dekoderów?
 

Maciek1981

New member
Koledzy mam taki problem juz raz wymieniano mi dekoder z nagrywarka philipsa gdyz sie zawieszał
dostalem tez philipsa i bylo ok przez 2 miesiace a znow zauwazam ze ogladajac program sam sie wylancza i zawiesza czy to wina tych dekoderów i czy macie taki sam problem u siebie.Czy ten drugi dekoder z nagrywarka w ofercie UPC jest lepszy od philipsa jaka jest roznica bo rozne sa opinie na temat tych dekoderów?

Wiesz, mam wrażenie, że coś chyba znowu grzebali w sofcie. Ja nie miałem problemow z dekoderem przez pare miesięcy. Teraz znowu ma tendencje do zawieszania. Podobną sytuacje ma u siebie mój ojciec.
 

Maciek1981

New member
Ale co reklamujesz to czy nie bo ja za kazdym razem jak wchodze w przewodnik programow to sie zawiesza....

W moim przypadku nie jest to narazie uciążliwe. Kiedys wieszał mi sie codziennie i co tydzien mialem serwisanta z nowym dekoderem (obecny jest moim 5 lub 6). Jeśli Twój wiesza sie często to bym sie nie zastanawiał tylko dzwonił po serwis. W końcu co miesiąc za to płacisz...
 

REBUS82

New member
W moim przypadku nie jest to narazie uciążliwe. Kiedys wieszał mi sie codziennie i co tydzien mialem serwisanta z nowym dekoderem (obecny jest moim 5 lub 6). Jeśli Twój wiesza sie często to bym sie nie zastanawiał tylko dzwonił po serwis. W końcu co miesiąc za to płacisz...

A czemu jak ci wymieniali to dostales znow Philipsa jak Ciso sa nowe podobno i lepsze?
 

Maciek1981

New member
A czemu jak ci wymieniali to dostales znow Philipsa jak Ciso sa nowe podobno i lepsze?

Po pierwsze gdy wymienialem były tylko Philipsy. Po drugie nie masz wpływu na to co Ci wymieniają. Na ogół jest tak, że jak masz Philipsa to wstawiają Philipsa, jak Cisco to Cisco. Co do tego, który jest lepszy to nie wiem, ale generalnie gdy Philips działa to działa. Dodatkowo w Philips jest opcja nagrywania dwoch programów i ogladania trzeciego. Jak pokazuje, życie od czasu do czasu to się przydaje.
 

REBUS82

New member
Czy ktos ma odbiornik cisco i moze napisac jak on sie mu sprawuje bo ja mam philipsa i ciagle sie zawiesza i zastanawiam sie nad zmiana na cisco
jakie sa roznice miedzy nimi w obsludze bo wiem ze cisco podobno nie nagrywa 2 programow jednoczesnie?
co jeszcze ich rozni?
i czy macie tez problemy z zawiesaniem sie philipsa?
 

dyzio

Member
Mam cisco od 09.08.Przez ten czas zawiesił się 3 razy.
Generalnie ma tez problem z pikselozą podczas przewijania nagranych programów w trybie przyspieszonym prędkość około 3 razy.
Aby nagrywać 2 programy jednocześnie musi być dekoder w stand by, czyli nic nie oglądasz podczas nagrywania.
Podczas ładowania EPG potrafi się zadumać na kilkanaście-kilkadziesiąt sekund. Więcej rzeczy jak na razie mnie nie przeszkadzało.
 

tomek_fcb

New member
Odbierają wam mecze Ligi Europejskiej na dodatkowych kanałach? U mnie czarny obraz. Proszę o odpowiedź.
U mnie to samo, pewnie zaczyna się to o czym ostatnio było mówione... Polszmat będzie pobierał opłatę za każdą kolejkę Ligi Europy chyba 1zł czy coś w tym rodzaju. Jako, że UPC bierze sygnał z ich platformy to pewnie dlatego jest ciemno i głucho. Na bank też będziemy musieli bulić ;/
 
Do góry