HD w UPC

Logoth

New member
dziękuję za radę:) teraz mam faktycznie "auto", dziś zmienię i zobaczymy, czy faktycznie będzie lepiej. o co chodzi z tym auto zoomem w telewizorze? nie kojarzę, żebym coś takiego używał...


telewizory 16:9 zazwyczaj mają kilka trybow zoom, 16:9(szeroki), 4:3(z pasami z boku), zoom(obcina gore+dol), a automat wybiera sam zaleznie od sygnalu.

przy 1080i telewizor nie bedzie ustawial zoomu sam. tradycyjnie dekoder nadaje 16:9, szeroki.
 

szewol

New member
Bez reklam
Jakie zmiany cos nowego do nas dołaczy?:)

Chyba nowe promocje, może drobne zmiany w pakietach?
Cholera wie, nie będziemy się prosić Brodacza... 1 lipca na upc.pl się dowiemy ;)

Denerwuje mnie takie drażnienie się jak z psem - albo pisze co wie, albo d.... nie zawraca.
Jeśli nowe promocje to trzeba będzie pomyśleć o "myku" z wypowiedzeniem umowy w związku z wycofaniem Jetix Play z oferty :p. Pytanie czy będą to zmiany rewolucyjne czy kosmetyczne, bo obecne promocje chyba dobrze się sprzedają...
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Discovery World tylko w cyfrze.

Z końcem lipca znika z analogu także j.w. Przygotujcie się zatem na zalew nowymi programami. Nie będzie ich jednak więcej niż 24. ;)
 

szewol

New member
Bez reklam
Przygotujcie się zatem na zalew nowymi programami. Nie będzie ich jednak więcej niż 24. ;)

Wiesz czy tylko zgadujesz (dla "zabawy" z nami)?:p

Gdyby coś... szkoda, że dopiero w połowie wakacji. Ale jutro ostatni dzień Mezzo w analogu, więc może już w lipcu coś się ruszy... (czyżby wreszcie telewizja "n").
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Wiesz czy tylko zgadujesz (dla "zabawy" z nami)?:p

Gdyby coś... szkoda, że dopiero w połowie wakacji. Ale jutro ostatni dzień Mezzo w analogu, więc może już w lipcu coś się ruszy... (czyżby wreszcie telewizja "n").

Jeśli do tej pory nie zauważyłeś, że nie jestem tu dla zabawy to zobaczysz to w czwartek. Albo jutro w media2.pl
 

szewol

New member
Bez reklam
Jeśli do tej pory nie zauważyłeś, że nie jestem tu dla zabawy to zobaczysz to w czwartek. Albo jutro w media2.pl

Brodaczu, nie traktuj mnie jak wroga ;)

Dobrze wiesz, że wierzę w Ciebie ;). Oczywiście wielokrotnie przekazywałeś nam wiele informacji, które znalazły swoje potwierdzenie. Bardzo fajnie, że się tutaj udzielasz, i jak dobrze wiesz z mojej strony pod Twoim adresem nie padło żadna obelga.

Ja tylko się zastanawiam, po co pisać ogólnikami, typu: "Przygotujcie się zatem na zalew nowymi programami. Nie będzie ich jednak więcej niż 24". Dobrze wiesz, że takie stwierdzenie na forum rodzi ze sobą masę domysłów i domniemywań ;). Jak to na forach tego typu, gdy ludzie głodni są nowości. Dobrze wiesz jak to działa z poprzednich postów, gdy ludzie czytają między wierszami.

Bardzo miło, że z nami dzielisz się informacjami, które są gdzieś tam "poufne". Ale niech nawet taki szczątkowy "przeciek" będzie dla nas jasny i klarowny. Wystarczyło napisać np. "w lipcu spodziewajcie się nowych kanałów, nie mogę napisać jakich, ale wiem, że na pewno będą (nie mniej niż 24)". Hehehehehe.

W takim razie do 1 lipca. Mijemy nadzieję, ze coś zobaczymy ;).

PS. Może moje pytanie czo robisz dla zabawy było spowodowane Twoim "dowcipem" 1 kwietnia (TV Trwam HD). I mam uraz teraz ;).
 

ssja

New member
zalewu nowych programów cyfrowych na pewno nie doczekamy sie choc śledzac dokladnie politykę firmy najblizsze dni to kilka nowosci na pewno a poczatek sierpnia coż raczej nie nastepne zmiany dopiero po wakacjach....osobiście obstaewiam włączenie ANIMAL PLANET HD. DOSCOVERY SHOWCASE HD. .BBC HDi może nawet EUROSPORT HD I EUROSPORT2 HD wszystkich oczywiscie w paczce SUPER HD.
NA KANALY filmbox i paczke n poczekamy mysle do jesieni.
 

ROMI64

New member
Brodaczu, nie traktuj mnie jak wroga ;)

Dobrze wiesz, że wierzę w Ciebie ;). Oczywiście wielokrotnie przekazywałeś nam wiele informacji, które znalazły swoje potwierdzenie. Bardzo fajnie, że się tutaj udzielasz, i jak dobrze wiesz z mojej strony pod Twoim adresem nie padło żadna obelga.

Ja tylko się zastanawiam, po co pisać ogólnikami, typu: "Przygotujcie się zatem na zalew nowymi programami. Nie będzie ich jednak więcej niż 24". Dobrze wiesz, że takie stwierdzenie na forum rodzi ze sobą masę domysłów i domniemywań ;). Jak to na forach tego typu, gdy ludzie głodni są nowości. Dobrze wiesz jak to działa z poprzednich postów, gdy ludzie czytają między wierszami.

Bardzo miło, że z nami dzielisz się informacjami, które są gdzieś tam "poufne". Ale niech nawet taki szczątkowy "przeciek" będzie dla nas jasny i klarowny. Wystarczyło napisać np. "w lipcu spodziewajcie się nowych kanałów, nie mogę napisać jakich, ale wiem, że na pewno będą (nie mniej niż 24)". Hehehehehe.

W takim razie do 1 lipca. Mijemy nadzieję, ze coś zobaczymy ;).

PS. Może moje pytanie czo robisz dla zabawy było spowodowane Twoim "dowcipem" 1 kwietnia (TV Trwam HD). I mam uraz teraz ;).

Szewol! no to teraz przegiąłeś, a miałem Cię za "spoko usera"...
Resztę sobie dopowiedz... :-(
Brodacz naszym najlepszym przyjacielem jest :lol:
 

pik2

New member
najbliższe nowości:

kanał nr 110 - BBC HD
kanał nr 376 - DISCOVERY HD SHOWCASE
kanał nr 381 - ANIMAL PLANET HD
kanał nr 496 - MGM HD
kanał nr 497 - N FILM HD
kanał nr 498 - N FILM HD 2
kanał nr 554 - N SPORT HD
kanał nr 565 - EUROSPORT HD (EuroSport w SD trafi na kanał 564)
kanał nr 567 - EUROSPORT 2 HD
 

ROMI64

New member
najbliższe nowości:

kanał nr 110 - BBC HD
kanał nr 376 - DISCOVERY HD SHOWCASE
kanał nr 381 - ANIMAL PLANET HD
kanał nr 496 - MGM HD
kanał nr 497 - N FILM HD
kanał nr 498 - N FILM HD 2
kanał nr 554 - N SPORT HD
kanał nr 565 - EUROSPORT HD (EuroSport w SD trafi na kanał 564)
kanał nr 567 - EUROSPORT 2 HD

Byłoby super, napisz jeszcze od kiedy...
 

szewol

New member
Bez reklam
Ta lista po necie krąży od kilku dni, ale może prawdziwa, bo i sensownie ułożona.
Brodaczu... co ty na to ;)
 
Ostatnia edycja:

biopal123

New member
No chyba rzeczywiscie niebawem doloncza te kanaly do UPC,dzwoniac niedawno na partyline UPC nawet konsultant zdradzil mi iz UPC bedzie wprowadazc coraz wiecej kanalow w HD :)
 

piotrekkater

New member
telewizory 16:9 zazwyczaj mają kilka trybow zoom, 16:9(szeroki), 4:3(z pasami z boku), zoom(obcina gore+dol), a automat wybiera sam zaleznie od sygnalu.

przy 1080i telewizor nie bedzie ustawial zoomu sam. tradycyjnie dekoder nadaje 16:9, szeroki.

Nie wiedziałem, czy powinienem zmienić na 720p czy na 1080i -> zmieniłem z Auto na 1080i i faktycznie kanały zmieniają się szybciej i nie ma efektu "buczenia", który opisywałem. Ten ruch pomógł, dzięki:)
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Rewolucja czy może ewolucja nie będzie dotyczyła kanałów tv. To dopiero za kilka tygodni. Obecnie zmiany nastąpią w temacie netu. Znów konkurencja wymięknie.
 

ssja

New member
zmian w internecie na sto procent nie bedzie do poznej jesieni moze pod koniec roku cos sie w tej kwestii zmieni. obecnie stawia sie wyłącznie na rozwój sieci cyfrowej tv oraz powiekszenie oferty programowej
 

brodacz

Active member
Bez reklam
zmian w internecie na sto procent nie bedzie do poznej jesieni moze pod koniec roku cos sie w tej kwestii zmieni. obecnie stawia sie wyłącznie na rozwój sieci cyfrowej tv oraz powiekszenie oferty programowej

Na Twoim miejscu raczej nie wychylałbym się z takim stwierdzeniem. Będzie bolało...:hihi:
 
Do góry