HD w UPC

prezy

New member
Bez reklam
To rzeczywiscie bardzo dziwna sprawa. Moze dekoder po prostu stracil swego ducha ze starosci. Mialem podobny przypadek.

Prezy for HDTV - Tapatalk
 

wysio

Member
Bez reklam
I popsuł przy okazji tv i ampli? Niemożliwe. Dziś się dowiedziałem, że UPC ma jakąś awarię w moim rejonie, bo dzwoniłem do nich w sprawie niedziałającego internetu właśnie od momentu burzy. Może po ich kablu coś poszło i stąd te moje problemy. Komp był podłączony do prądu i nic mu się nie stało...
 

houdini2008

New member
Szybkie pytanie.

Witam, mam mały dylemat. Mam oto taki pakiet: MAX Extra HD+Fiber Power 30mb+minuty do wszystkich, pakiet ze zwykłym dekoderem Peace bez nagrywarki, w cenie 139,98,-. Skończyła mi się umowa, dzwoniłem do BUK, zaproponowano mi pozostanie przy tym samym za 125,-. Telefon raczej nie jest mi specjalnie potrzebny, więc zaproponowali mi to samo, tylko bez telefonu w cenie 100,-. I teraz zastanawiam się , czy się zgodzić , czy napisać rezygnację , i poczekać na ruch z ich strony ???
Vectra zaproponowała mi pakiet Złoty + 50mb w cenie 85,-. Dodatkowo zaczęli instalować u mnie światłowody z Orange, i na dniach będą dostępne ich usługi. Panowie doradźcie coś , bo mam mętlik w głowie.

Pozdrawiam serdecznie
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pisz rezygnację, a potem czekaj na ich ruch. Jak dostaniesz gorsze warunki ode mnie (po rezygnacji), to ponownie rozwiąż nową umowę, a zapewne dostaniesz min. to co ja, a podejrzewam, że będzie jeszcze korzystniej.
Poczytaj moje wcześniejsze posty.
Za 105zł możesz mieć pełny pakiet tv + HBO HD + 100mb + 2 tunery z nagrywarką + telefon.
 

houdini2008

New member
Dzięki za odpowiedzi, faktycznie lekko śmieszna oferta, w takim razie podziękuje im za współpracę.
Powiedziałbym więcej, jest to potraktowanie wieloletniego ,i lojalnego klienta, jak frajera.

Pozdrawiam.
 

czaki1981

New member
Złóż rezygnacje i popytaj o Wielką Rewie Usług XX, za max HD z nagrywarka +60Mbit masz 65zł do tego filmbox cinematix i multiroom da rade za 1zł każdy. Promocja ta obejmowała z tego co pamiętam większe miasta, gdzie dostępna była również gigakablowka od Netii. Generalnie Wielka Rewia Usług (WRU) jest od numeru XV do XX, XX najtańszy i po 5 zł drożej na co raz niższych.
Jest jeszcze Rewia Usług Max IX-XV tu wychodzi za podobny pakiet chyba 90 i po 5 zł drożej na co raz niższych.
Nie będę wklejać linka z innego forum, ale jakbyś chciał mogę podesłać na PW regulaminy obowiązujących promocji.
 

vectra1

Member
Bez reklam
Jedyną opcją jest wypowiedzenie umowy, wtedy przerzucają Cię do działu utrzymania klienta.
Ja byłem zdecydowany na konkretne warunki mianowicie:
-Net 120 mb/s
-Kablówka z nagrywarką wszystkie kanały oprócz dodatkowych płatnych pakietów typu HBO czy Cinema
-Do tego dorzucają telefon bo niby jest taniej ale nie skorzystam ani razu.

Taki pakiet proponowali mi za 160 zł, po długich rozmowach zeszli na 150 powiedziałem, że rezygnuję i napisałem pismo za 2 godziny zadzwonił typ i mój zestaw zaproponował za 99 zł.
Z wielkim bólem serca się zgodziłem :D

Dodam, że to było trzecie przedłużenie z rzędu i nie było raczej żadnych oszczędności z tytułu stałego klienta.
 

wysio

Member
Bez reklam
Ja za identyczny pakiet płace 115 zł. Z tym że umowę przedłużałem ponad rok temu. Też chcieli jakieś chore pieniądze i konsultant powiedział, że lepszą ofertę dostanę tylko z DUK - po czym sam mnie do nich przełączył. Teraz chcą mi wcisnąć Horizona za 30 zł więcej. Aż taki telemaniak ze mnie nie jest...
 

houdini2008

New member
Panowie , dzieki za porady. Czaki1981, mógłbyś podrzucic mi te regulaminy na priv, z góry dzięki.
Jeszcze jedno, jak to jest z tą rezygnacją , czy wypowiedzeniem, zobowiązanie wygasło niecały m-c temu więc nie jestem już związany żadną umową , więc po co ta cała "szopka" z wypowiedzeniem? Rezygnuję i tyle.

Pozdrawiam
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wyślij za pośrednictwem strony rezygnację. Dostaniesz potwierdzenie na maila.
Oficjalnie umowa bedzie rozwiazana 1 października.
Jednak po tygodniu (różnie bywa) dostaniesz telefon i będziesz mógł negocjować z działem utrzymania klienta (DUK).
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Zrób to co rdzą koledzy i zobaczymy bo...
Od kilku tygodni Vectra i UPC zakopały topory wojenne i przestały walczyć cenami (...). Tą samą drogą poszła Gigakablówka i Orange, więc nie licz na wiele. Pakiet złoty przy maxie to żart, więc możesz porównać tylko z platyną. A tu już kolorowo nie jest. Zauważcie, że wszystkie obecne promocję są gorsze od tych sprzed pół roku. Kampania jesienna tego nie zmieni. Dziś rozmawiałem z upc ( a wiem jak to robić) i jak zauważyli, że jestem na utrzymaniówce to rozmowa się skończyła dość opryskliwie.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
U mnie tez tak bylo, twarde stanowisko, niskie upusty, wydluzanie kontraktow, chamowa i totalna olewka odchodzacych (dobrych 90-120e/mc) klientow i po pol roku zmiekli i znowu odnawiaja umowy za poldarmo. Wniosek - nic nie trwa wiecznie.
 

czaki1981

New member
Wyślij za pośrednictwem strony rezygnację. Dostaniesz potwierdzenie na maila.
Oficjalnie umowa bedzie rozwiazana 1 października.
Jednak po tygodniu (różnie bywa) dostaniesz telefon i będziesz mógł negocjować z działem utrzymania klienta (DUK).

Dodatkowo, należy wysłać skan wypowiedzenia z podpisem odręcznym.
 
Do góry