HD w UPC

otan

New member
Bez reklam
W stanie spoczynku jak również podczas pracy MediaBox od spodu po prawej stronie jest lekko ciepły. Dotykając od góry jest OK. W menu serwisowowym pokazuje temperaturę 42-44C.
Jest to chyba temperatura pracy dekodera. Jaki jest pobór energii podczas pracy i podczas czuwania dekodera?
Ciekawe co oznacza w statusie bieżącego kanału QOM - "Poziom mocy na wejściu odbiornika QAM 64%. W zależności od kanału wartość % jest zmienna - Eurosport 57%, TVP2 64%, Polsat 65%, TVN 59%, NG HD 55%, HCH HD 56% C+ 58%. Status CA Numer wersji oprogramowania 2.8.12.
W diagnostyce mam wersję sprzętu 018.052 wersję oprogramowania 3.5.0.21
 

bulek

New member
Hmm... chyba miałeś coś innego na myśli zadając to pytanie, ale niech odpowiem. Oczywiście, że tak. UPC nie jest organizacją charytatywną i nie świadczy swoich usług za darmo. Biorąc pakiet Select z dekoderem zapłacisz miesięcznie według ich cennika.
 

ra74

New member
promocje upc

nie wiem czy zauważyliście nową chyba promocję upc, u mnie dla netu 10mb i tv max z nagrywarką to 134.55 zł, IMHO to całkiem dobra oferta chociaż przypuszczam że lojalka jest na 2 lata. I c+ w końcu za 30zł
Czekam do grudnia na oferty pozostałych operatorów :grin:
 

fajny52

New member
Chodziło mi o to bo chodzi o mojego znajomego który jest już abonemtem UPC i ma podpisana umowe na rok ma wybrany mix pakiet z tym, że 3 pakiet ma ze 50 % żniżką. Czy jak on by teraz wziąl dekoder czy by stracił tą zniżkę? Czy jest pobierana opłata za montaż i aktywację dekodera?
 

pawel-krk

New member
U mnie temperaturki rozkladaja sie tak.... Jak sprawdzam zaraz po włączeniu to jest około 36-38 stopieni :p Po dwóch godzinach pracy pokazuje mi 43 stopnie. Wcale mi sie zbytnio nie grzeje po prawej stronie od dołu. Poprostu jest trochę ciepły, ale tylko w trakcie pracy. W stanie czuwania praktycznie w ogóle sie nie grzeje.
 

emza4

New member
ra74 napisał:
nie wiem czy zauważyliście nową chyba promocję upc, u mnie dla netu 10mb i tv max z nagrywarką to 134.55 zł, IMHO to całkiem dobra oferta chociaż przypuszczam że lojalka jest na 2 lata. I c+ w końcu za 30zł
Czekam do grudnia na oferty pozostałych operatorów :grin:

Gdzie ty tu widzisz nową promocję? A na dodatek żeby dostać 50% (na caly rok) zniżki na druga usługę to trzeba być nowym klientem!
 

de.camillo

New member
emza4 nie trzeba być nowym klientem.
Mozna byc juz klientem UPC, jednak nie mozna być w trakcie umowy promocyjnej (o ile pamietam to musi byc 3 miesiace). Ale słusznie piszesz, ta promocja jest juz stara :)

pozdro
 

ra74

New member
emza4 napisał:
Gdzie ty tu widzisz nową promocję? A na dodatek żeby dostać 50% (na caly rok) zniżki na druga usługę to trzeba być nowym klientem!
ja jestem w aster więc będę nowym :D
a niedawno liczyłem i wychodziło mi ok 200zł, zniża 50% była tylko przez chyba 3 czy 6 m-cy dla cyfry
 

AnTurek

New member
pawel-krk napisał:
U mnie temperaturki rozkladaja sie tak.... Jak sprawdzam zaraz po włączeniu to jest około 36-38 stopieni :p Po dwóch godzinach pracy pokazuje mi 43 stopnie. Wcale mi sie zbytnio nie grzeje po prawej stronie od dołu. Poprostu jest trochę ciepły, ale tylko w trakcie pracy. W stanie czuwania praktycznie w ogóle sie nie grzeje.

No to ja po włączeniu mam 45 stopni. Gdy dotykam od spodu, to trochę gorący. Nic poza tym się nie dzieje, nie traci stabilności, nie zwiesza się, tylko czasami w menu interaktywnym przy gierkach.

Wersje softu mam 3.5.021, czyli taką jak Wy.
 

Lord Rayden

New member
Kiedy pojawi się u mnie (mam nadzieje niedługo) TV LCD. myślałem nad zmianą UPC analog na cyfrę - od razu pakiet Max HD. Z ich strony wynika,że muszę zadzwonić aby dowiedziec się o promocje dla stałych klientów (dotychczasowych). Myślałem nad wzieciem też Turbo Internetu... Razem wyszłoby 189 zł. Moze ktoś wie o co chodzi w promocji dla dotychczasowych klientów ? Czy muszę jednak zadzwonić do nich ?
 

otan

New member
Bez reklam
Zaraz po włączeniu mam temperaturę 39C. Wychodzi na to, że w stanie spoczynku dekoder cały czas pracuje i zużywa energię. Dlatego nie podają nigdzie dobowego poboru prądu przez dekoder.
 

AnTurek

New member
otan napisał:
Zaraz po włączeniu mam temperaturę 39C. Wychodzi na to, że w stanie spoczynku dekoder cały czas pracuje i zużywa energię. Dlatego nie podają nigdzie dobowego poboru prądu przez dekoder.

Tak - gdy MediaBox jest w stanie czuwania to słychać jego pracę. Pewnie HDD cały czas jest w stanie gotowości aby uniknąć krótszej jego żywotności.
 

kavoo

New member
Znajdzie sie ktos, kto ma UPC HD a wczesniej mial Cyfre+?

Zaczynam sie powaznie zastanawiac nad rezygnacja z C+ na rzecz kablowki, bo praktycznie wszystko, co mnie w C+ interesuje, w UPC jest w ofercie, a do tego jest sporo wiecej. Ale jesli znalazlby sie ktos, o kim mowa w moim pytaniu na wstepie, to chetnie przeczytalbym jak wyglada porownanie jakosci obrazu i dzwieku, bo jakos pojecie kablowki srednio mi sie z jakoscia kojarzy...
 
Do góry