HD w UPC

ROMI64

New member
Jak tylko odnajdę zeszyt z j. polskiego dla klasy 7 podstawówki to Ci napiszę.

BRODACZ, znowu się nabijasz...myślałem... że w końcu WYDOROŚLAŁEŚ...
Napisz lepiej jak UPC ma zamiar rozwiązać problem z tv analogową, po wprowadzeniu cyfry.
Masz wtyki...masz wiedzę... :shock:
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Napisz lepiej jak UPC ma zamiar rozwiązać problem z tv analogową, po wprowadzeniu cyfry.
[/SIZE][/SIZE]
To przerażające, że nawet użytkownikom tego portalu media tak namieszały w głowach. Zaprzestanie emisji analogowej (bo chyba to masz na myśli) dotyczy JEDYNIE nadajników naziemnych. W kablówkach mogą być nadawane DO KOŃCA TYCHŻE i to one same zadecydują czy i kiedy je wycofać. Jest to jednak zbyt duży atut w stosunku do satelitów by tak łatwo zaprzestały.
 

ROMI64

New member
To przerażające, że nawet użytkownikom tego portalu media tak namieszały w głowach. Zaprzestanie emisji analogowej (bo chyba to masz na myśli) dotyczy JEDYNIE nadajników naziemnych. W kablówkach mogą być nadawane DO KOŃCA TYCHŻE i to one same zadecydują czy i kiedy je wycofać. Jest to jednak zbyt duży atut w stosunku do satelitów by tak łatwo zaprzestały.


Dzięki za odpowiedź
 

voyagerPit

New member
Poza TVP1 HD i TVP2 HD oraz wcześniej zapowiedzianymi Orange Sport i AXN Spin szykują się jakieś kolejne miłe niespodzianki.
Jeżeli coś wiecie (poza HOT TV) to każde info będzie mile widziane :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tvp,tvn,polsat,discovery,ng,animal,history,sport,mtv ... brakuje jeszcze kanalu xxx w HD i w zasadzie nie jest zle.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Teraz sie zastanawiam (o ile juz nie jest za pozno, chyba do konca msc.) czy jest sens rezygnowac powolujac sie na zmiane programowa. Tvp1,2 HD juz na dniach u nas zawita a to nie ulatwia decyzji, wiec moze ktos znalazl godna alternatywe?
 

mrosi

Member
Witam,
Mam obecnie dekoder UPC Mediabox HD (Cisco8485-DVB). Nie jestem do końca z niego zadowolony. Po wyłączeniu samoczynnie włącza się po bodajże 40 minutach żeby przez godzinę mielić, wyświetlacz ma jasny jak halogen (mam sprzęt rtv w pokoju, w którym śpię, więc mam latarnię w nocy). W dodatku muli się, czasami przez kilka-, kilkanaście sekund nie reaguje na polecenia pilota.
Pytanie jest następujące.
Jako, że do końca czerwca można zrezygnować z usług UPC (podwyżka i zmiana oferty programowej), to czy warto wymienić go na inny? Jeśli tak, to na jaki? Kaon, czy ten drugi? Zależy mi na HD z PVR.
Z góry dzięki za podpowiedzi

@ armanig
Zrezygnować można do końca czerwca. Patrz wyżej. To nie tylko zmiana oferty programowej ale i podwyżka cen abonamentów.
 

wysio

Member
Bez reklam
I na co jeszcze czekasz? Już dawno powinieneś zgłosić problem z dekoderem. Przyjeżdża serwisant i wymienia Ci na nowy. Na jakiś wybór nie licz. Dadzą to, co mają, a ten wyświetlacz można zdaje się ustawić w ustawieniach dekodera/zarządzanie energią.
Kolega też miał kłopoty z tym dekoderem. Zadzwonił, wymienili mu na drugi i jest zadowolony.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
TVP 1 i 2 w HD najprawdopodobniej nie ruszą dziś o czym pisałem przed paroma dniami. Jest drobny problem z DVB-T. Przed mistrzostwami jednak będą na pewno.
 

biopal123

New member
TVP 1 i 2 w HD najprawdopodobniej nie ruszą dziś o czym pisałem przed paroma dniami. Jest drobny problem z DVB-T. Przed mistrzostwami jednak będą na pewno.
przecież juz po polnocy ruszyly w UPC TVP 1 HD i TVP 2 HD i z tego co ludzie pisza UPC ciagnie sygnal swiatlowodem bezposrednio od TVP ,a jak porownywalem jakosc TVP 1 i TVP 2 w HD jest wyraznie lepsza w UPC niz w DVB-T.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To ciekawe, bo ja widzialem dzis u znajomego (potem sprawdze u siebie) i jakosc generalnie w porownaniu chociazby do BBC HD czy i Discovery HD to jakis zart.
Nie porownywalem do dvb-t.
 

Coolmac

Member
Mam umowę z Aster i aktywowany HDpack. Jak informowano na Media2.pl "Dostęp do kanałów TVP1 HD oraz TVP2 HD otrzymają także abonenci dawnej sieci Aster, którzy posiadają aktywowany pakiet HD Pack". Niestety u mnie tych kanaów brak. Czy ktoś ma ten sam problem, albo wie coś na ten temat? Proszę o informacje.
 
Do góry