HD w UPC

hugo9252

Member
Mam pytanko co do paczki canal plus
konczy mi sie umowa a teraz wiem ze pogmatwali to tak ze za hd trza dodatkwo placic czy ktos przeduzal umowe na canal i korzystal juz z nowej promocji czy zaproponowali mu cos innego?
Odgrzewam tez watek co z n-ka i eurosportami hd to juz temat zapomniany czy jak moze sie ktos wypowiedziec na ten temat kto cos wie?

Kończy mi się umowa 5.04.Składam wypowiedzenie i zobaczymy.Obecna "promocja"trwa do końca marca.Szkoda mi tylko ligi angielskiej HD reszta i tak jest słaba:(
 

bierutb

New member
Od 3 dni posiadam pakiet UPC Select HD. Dekoder bez nagrywarki, telewizor LCD Sharp 40LE810.
Patrząc na ekran z normalnej odległości (2-2,5 m) widać jakby mienienie się wyświetlanych stałych kolorowych scen spowodowanych pikselozą. Przyglądając się z bliska stwierdziłem tak jakby pulsowanie jakości obrazu. Tzn. ze stałą częstotliwością co 1 sek. sygnał traci ostrość na 1sek. i powstaje lekkie rozmycie ala pikesle. Bardzo wyraźnie widać to np. gdy rybka na mini mini poszła sobie spać. Czy taki objaw jest normalny dla sygnału UPC ? Jestem tym rozczarowany. Zamówiłem już wizytę przedstawiciela UPC.
Do tej pory miałem Cyfrę, zwykły stary dekoder Pioneera bez HD. Co prawda jakość obrazu nie była lepsza, ale nie pamiętam takiego zachowania i szczerze mówiąc po kablówce spodziewłem się lepszej jakości odbioru.
A może to kwestia telewizora ? Tylko, że Cyfrę też na nim oglądałem. A może to kwestia różnic pomiędzy DVB-C i DVB-T ?
 

faraonI

New member
Problemy z odtwarzaniem HD

Witam,
czy ktoś z was ma problem z nagrywaniem na nagrywarkę cyfrową Cisco, kanałów I i II TVP oraz TVP HD:?: przy odtwarzaniu zrywa obraz, pikseluje, zatrzymuje, po prostu nie obejrzysz nic. Ale tylko te 3 programy TVP, z innymi nie ma problemu :-(
 

wojto1

New member
Witam,
czy ktoś z was ma problem z nagrywaniem na nagrywarkę cyfrową Cisco, kanałów I i II TVP oraz TVP HD:?: przy odtwarzaniu zrywa obraz, pikseluje, zatrzymuje, po prostu nie obejrzysz nic. Ale tylko te 3 programy TVP, z innymi nie ma problemu :-(

Nagrywalem w sobote "Bitwe na glosy" z TVP HD i rzeczywiscie raz na jakis czas obraz sie rwal i byl problem z synchronizacja dzwieku i obrazu.
 

Guard

New member
Witam
Posiadam Dekoder UPC HD PVR - CISCO
Amplituner Denon AVR1906
TV LG 32LG3000

No i TV podłączyłem z Dekoderem przez HDMI
Ale jak podłączam dekoder kablem optycznym OUT z amplitunerem IN to za diabła nie mam dźwięku o co chodzi.
Czy ktoś może mi pomóc podłączyć te sprzęty ze sobą ?
Dzięki za pomoc.
 

pkomp

New member
czy te cisco odpala ci tv po hdmi ce jak go włączysz?

panowie czy macie taki problem że wchodzicie na kanał gdzie wyświetla się że jest wideo na żądanie a po jakis 2-4 minutach odpala wam się stronka upc?

zauważyłem to przy Nat Geo hd i kilku innych...tvn HD też

BIERUTB - to ustawienia tv ewentualnie dekodera - w dekoderze wybiesz max rozdziałke tv i wyłacz wszelkie cuda polepszające
w tv jak już wyłącz 100hz czyli te motion coś tam - to nie pomaga to psuje...wydałe 700 więcej na tv 100Hz które jest bublem tak naprawdę w 3/4 zastosowań
 
Ostatnia edycja:

ruster

Member
Kolejność kanałów w UPC

Kiedyś zadawałem to pytanie, ale widzę, że chyba nic się nie zmieniło w tej kwestii jak przesiadłem się na MM i przestałem tu zaglądać. Orientujecie się, czy UPC w końcu przewalczyło z tematem ustawiania swojej kolejności kanałów, a nie tylko tworzenie ulubionej listy? Tak się zastanawiam, dlaczego dla nich stworzenie pod taką zmianę firmware'u stanowi taki problem. To jest chyba ostatnia kablówka, która tego nie ma... Może już niedługo wyjdzie taka poprawka, wie ktoś z was może o tym?
 

hugo9252

Member
No i wyszło. Po wypowiedzeniu C+ umowy zadzwonili z UPC.Umowa na 12 miesięcy na tych samych warunkach.Czyli SD i HD w jednym pakiecie za tę samą kasę co dotychczas(30,18zł)+ "pr0mocja" koszulka canal+.:D
 

Skreedi

New member
Czy jeśli kupiłem od razu pakiet C+ SD i C+ HD to tego HD mi nie włączą tylko muszę drugi raz zamówić? Pakiety zamawiałem w niedzielę przez dekoder, żeby mieć C+ HD trzeba mieć SD, dziś włączyli mi SD tak więc zamawiać to C+ HD znowu czy czekać do jutra? ;d
 

REBUS82

New member
No i wyszło. Po wypowiedzeniu C+ umowy zadzwonili z UPC.Umowa na 12 miesięcy na tych samych warunkach.Czyli SD i HD w jednym pakiecie za tę samą kasę co dotychczas(30,18zł)+ "pr0mocja" koszulka canal+.:D


hugo ale czy ty wczesniej dzwoniles do nich po oferte czy odrazu zlozyles wypowiedzenie przed koncem okresu umowy i sami po jakim czasie zadzwonili?
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Canal+ HD już jest na 444 (C+ SD przesunięto na 443). UPC to jedyna kablówka, która wprowadza go od pierwszego dnia istnienia.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Brodacz, a o co Ci chodzi? Jak nie masz nic do powiedzenia to po co się odzywasz.

1. Czym się różni Cisco od STB ?
2. Jeśli miałeś na myśli nie STB a Philips, to nie masz wpływu na to co ci dadzą.
3. STB to skrót od Set-Top Box czyli i Cisco i Philips nimi są.
Zatem to ty nie zaśmiecaj forum anencefalicznymi pytaniami tylko poczytaj trochę.
 

Maciek1981

New member
Brodacz, a o co Ci chodzi? Jak nie masz nic do powiedzenia to po co się odzywasz.

Nie ma co się przejmować brodaczem. Przecież juz nie pierwszy raz wychodzi z niego frustracja. To jest taki człowiek ktoremu wydaje się, że jest "niedoceniony przez cały świat" a jego kompetencje są tak wielkie, że powinno się z nich czepać pelnymi gaściami. Tacy ludzie mający swój sfrustrowany świat również żyją na świecie i trzeba to uszanować. Tak więc brodaczu na swoj sposob wszyscy bardzo Ciebie tutaj akceptujemy i na swój sposob lubimy. Powiem więcej, wiedz, że przez wielu jesteś tutaj akceptowany wręczna na bardzo SPECJALNYCH warunkach, bo tak zwyczajnie wypada. W końcu podobno żyjemy w cywilizacji miłości i nad każdym należy pochylać się z sercem na dłoni.
 
Do góry