HD w UPC

brodacz

Active member
Bez reklam
Nowe dekodery

Wolałem zobaczyć na własne oczy zanim coś napisałem. Nowe dekodery to oczywiście Cisco. Z zalet to dysk 320 GB, brak wiatraczka (zatem totalna cisza). Wadą jest natomiast konieczność włączenia w zimie kaloryferów bo ten nie grzeje. No i porannej jajecznicy też na nim już nie zrobimy. Brak przelotowego euro może być w przypadku nowych cienkich Szajsungów problemem dla posiadaczy dvd bez HDMI. Jednak wielkość (ok 2 kaset wideo) jest także dużym atutem.
 

squad05

New member
a czy nowy dekoder puszcza dzwięk 5.1 po hdmi??
W jaki sposób można go otrzymać ?? trzeba przedłużać umowę czy po prostu można zadzonic do UPC z prośba o wymiane na nowy??
 

lepp

New member
Bez reklam
Chyba przetestuję, zadzwonię do badziewiaków, że coś z moim nie tak, a długo nie trzeba szukać usterki. Tylko najpierw trzeba z twardziela wszystko obajrzeć.
Tyle, że na razie na stronie UPC się niczym takim nie chwalą.
 

tomek_fcb

New member
brodacz napisał:
Wolałem zobaczyć na własne oczy zanim coś napisałem. Nowe dekodery to oczywiście Cisco. Z zalet to dysk 320 GB, brak wiatraczka (zatem totalna cisza). Wadą jest natomiast konieczność włączenia w zimie kaloryferów bo ten nie grzeje. No i porannej jajecznicy też na nim już nie zrobimy. Brak przelotowego euro może być w przypadku nowych cienkich Szajsungów problemem dla posiadaczy dvd bez HDMI. Jednak wielkość (ok 2 kaset wideo) jest także dużym atutem.
możesz wrzucić jakieś zdjęcia? ciekawe jak będzie się sprawował ten nowy dekoder w porównaniu do tego obecnego PVR HD?:roll:
 
Ostatnia edycja:

biopal123

New member
a nowych dekoderow bez hd z wejsciem hdmi narazie nieplanuja wprowadzic?obecne niemaja wejscia hdmi .zapewne jakosc odbioru kanalow sd by sie wtedy poprawila.
 

biopal123

New member
juzeg76 napisał:
właśnie dostalem rachunek z UPC a tam ksiazeczka "dociążająca" a w niej jakie to nasze UPC jerst fajne i ile to ma super kanałow... no i oczywiscie obiecanki cacanki "Wkrótce nastepne kanaly w wysokiej rozdzielczości HD " .........w obiecywaniu to oni sa specjalisci wysokiej Klasy
te ich ''wkrotce ""to jest unich juz od ponad roku a nowych kanalow nadal brak,niech wkoncu podadza konkretny termin wprowadzenia kanalow i np.na ich stronie czy kanale info a wtedy w to uwierze.
 
Ostatnia edycja:

Robert Dy

New member
A masz pomysł jak to zrobić? UPC nie przewiduje tak od ręki wymianę dekoderów. Z tego co się dowiedzałem to nawet przy nowym zamówieniu nie ma obecnie gwarancji otrzymania dekodera Cisco.
 

tomek_fcb

New member
Robert Dy napisał:
A masz pomysł jak to zrobić? UPC nie przewiduje tak od ręki wymianę dekoderów. Z tego co się dowiedzałem to nawet przy nowym zamówieniu nie ma obecnie gwarancji otrzymania dekodera Cisco.
no to strzelają sobie samobója jeśli nie ma możliwości wymiany starego philips-a na nowego cisco, pożyjemy zobaczymy... jak się sytuacja rozwinie ;)
 

ryba123

New member
dzwonilem nie wymieniaja a jak cos bedzie z nim nie tak to nie wiadomo na jaki wymiena dadza taki jaki bede mieli na satnie wiec mozna dostac ten sam...:neutral:
wiec trzeba jeszcze poczekac
 

tomek_fcb

New member
ryba123 napisał:
dzwonilem nie wymieniaja a jak cos bedzie z nim nie tak to nie wiadomo na jaki wymiena dadza taki jaki bede mieli na satnie wiec mozna dostac ten sam...:neutral:
wiec trzeba jeszcze poczekac
ciekawe co dają do multirooma, jak juz masz jeden dekoder z pvr i hd, czy ten sam czy już cisco?
 

biopal123

New member
co do tych nowych dekoderow to moze sa cichsze i wiecej pamieci maja,ale maja tylko jedne wejscie scart oraz antenowe wiec niemozna rozdzielic w nich sygnalu anologowego.
 

Robert Dy

New member
tomek_fcb napisał:
ciekawe co dają do multirooma, jak juz masz jeden dekoder z pvr i hd, czy ten sam czy już cisco?

Pytałem, w obecnej chwili nie ma reguly, dają to co jest na magazynie.
Poza tym nie ma żadnej promocji na multiroom i koszt podłączenie dekodera to 200-zł, bez wzgledu na to czy instalacja jest zrobiona czy nie.
 

yacek _b

New member
dobra koledzy , zostawcie na chwile te " nieszczesne " dekodery , a zajmijmy się nowymi kanałami , ktoś cosik wie czy znowu będzie lipa ?
 

tomek_fcb

New member
Robert Dy napisał:
Pytałem, w obecnej chwili nie ma reguly, dają to co jest na magazynie.
Poza tym nie ma żadnej promocji na multiroom i koszt podłączenie dekodera to 200-zł, bez wzgledu na to czy instalacja jest zrobiona czy nie.
opłaty w multiroomie znam dobrze ;) bo osttanio się na to skusiłem, w sumie przeboleję tę zmianę dekodera, niech lepiej dodadzą jakieś nowe kanały HD, np. eurosport, eurosport2, mtv i inne. pytałem w bok-u ale nie dostałem odpowiedzi :(
 

juzeg76

Member
własnie nie ma się co podniecac skrzynka jak skrzynka , niech w koncu sie wezma za nowe kanały bo na LCD-ku nie idzie nawet koszykowki na TVP2 obejrzec jakosc prawie "youtube" oczy bolą a na tvp HD idzie transmisja w publicznej TV do ktorej brak dostepu w UPC .... cos tu chyba nie tak ?????
 
Do góry