Gran Turismo 5

pa3

New member
Bez reklam
Coś ludzie na filmikach nie chcą grać z kokpitu, ciekawe czy jest aż tak trudno?, jak dla mnie będzie to główny widok podczas rozgrywki.
Ptaszki ćwierkają że przy tym trybie będą również widoczne zniszczenia
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ciekawe z czego te fury są zrobione, że przy 156 mph (251 km/h) po uderzeniu w bandę się lekko gnie maska?

Pozdrawiam,
 

premek111

Active member
Bez reklam
Dokładnie,gdzie tu fizyka?Bardzo chce zeby GT5 spełniło nasze oczekiwania ale jak sie widzi takie kwiatki to...?Na dodatek drzewka są z epoki 2D, a przynajmniej tak to wygląda.5 lat pracy ?
 

Peek

New member
Bez reklam
Fizyka fizyką, ale jak model jazdy będzie taki jak w prologu to ja z miejsca dziękuje za GT5.

Co do modelu jazdy porównując prolog z Forzą 3 to PD mogą się uczyć od Turn 10.
 

pa3

New member
Bez reklam
Faktycznie patrząc na te drzewa ma się wrażenie jako by chłopaki skopiowali gotowy kod od GT4 z ps2 - no good

Jednak trzeba dostać ten tytuł w swoje łapska, bo tak to możemy sobie gdybać i gdybać; jeszcze produkcja wypalania tej gry nie ruszyła, więc GT5 cały czas jest szlifowany (oby?!)
 

azet

Member
Bez reklam
Coś ludzie na filmikach nie chcą grać z kokpitu, ciekawe czy jest aż tak trudno?, jak dla mnie będzie to główny widok podczas rozgrywki.
Ptaszki ćwierkają że przy tym trybie będą również widoczne zniszczenia
gdyby tak wszyscy pogrywali mozna by wogóle zrezygnowac z widoku na cały samochód a co za tym idzie niepotrzebna byłaby ta szczegółowość karoseri- bo po co ?
co do uszkodzeń tak jak wielu tu się wypowiada, są na żenująco niskim poziomie jak na niby realistyczny symulator no chyba że ...
Podwójna warstwa tytanu powleczona kewlarem, to Gran Turismo tu wszystko jest "mega" ;)
sony wybiega aż tak bardzo w przyszłość, i wszystkie samochodu będą miały takie karoserie
 

leonidas18

New member
Z każdym kolejnym newsem odkrywającym pełną wersję mój zachwyt nowym Gran Turismo maleje. Przez bodajże 5 lat producji ta gra powinna być wzorem gier wyścigowych. Mam nadzieję, że ostatecznie twórcy swoim finalnym produktem rozwieją wszelkie wątpliwości i spełnią oczekiwania i pełna wersja nie będzie Prologiem z dodanymi licencjami i autami.
 

pa3

New member
Bez reklam
gdyby tak wszyscy pogrywali mozna by wogóle zrezygnowac z widoku na cały samochód a co za tym idzie niepotrzebna byłaby ta szczegółowość karoseri- bo po co ?
azet, czytaj ze zrozumieniem


Znalazłem niezłą okładkę GT5, wg mnie lepsza od oficjalnej wersji:

granturismo5.jpg
 

pa3

New member
Bez reklam
To już nawet edycja kolekcjonerska COD MW2 była tańsza, gdzie był naprawdę prawdziwy gadżet - noktowizor który wyglądał bardzo solidnie. Wersja GT5 nie ma nic szczególnego po za ceną, rozumiem 400 zł to można jeszcze pomyśleć nad zakupem, a tak lepiej kupić konsolę X360 :)
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja słyszałem, że ten noktowizor to zwykłe szkiełko powiększające z zielonymi LEDami wokół. Przecież taki sprzęt kosztuje kilka tysięcy...

Nie, ja nawet za 300zł nie miałbym żadnych złudzeń jaką wersję kupić.

Owszem jak była do wyboru Uncharted 2 normalne za 199zł i w steelboxie za 229zł to jestem za, ale panowie nie za dodatkowy koszt połowy czy nawet całej drugiej gry!!!
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Ale przyznać trzeba, że gadżety fajne. jakby kosztowała 300 - 350 zł to bym na 100% sobie zafundował taką kolekcjonerkę. No, ale cena prawie nowej PS3... :D
 
Do góry