Gran Turismo 5

Forest89

Active member
Bez reklam
Jeśli nie będzie kolejnego przesunięcia to w listopadzie w Japonii a u nas to tego najstarsi górale nie widzą + do tego jak doliczymy dostępność gry niczym Red Dead Redemption to wiosna 2011 zagramy :D hehe
 

azet

Member
Bez reklam
Kiedy to w końcu wyjdzie???
kiedy ? a może ile jeszcze ? - patrz mój podpis

2- uważam sony za trochę bardziej poważną firmę, to nie te czasy - i spodziewm się że równocześnie ewentualnie z małym poślizgiem na całym świecie,nigdzie nie pisze że w listopadzie w japonii, jak już to w ameryce
 

azet

Member
Bez reklam
a jak to będzie wyglądać z zakupem w Polsce ? , na Amazon.com już się zamawia, chyba w Polsce w miarę szybko powinna być, czy może zamawiać za granicą ? na gry on line też można zamówić .... tylko wersji kolekcjonerskiej nie ma .....

ps. "tele-dyski"
1.
YouTube - Gran turismo 5
2
YouTube - GranTurismo 5 GT-R on Tokyo
3
YouTube - Ferrari 458 Italia - Gran Turismo 5 Trailer - HD
4
YouTube - Gran Turismo 5 E3 2010 Official Trailer
5
YouTube - Gran Turismo 5 Replay Mercedes SLR
6
YouTube - Gran Turismo 5 'Nights Trailer' TRUE-HD QUALITY
7.
YouTube - Gran Turismo 5 Moon Over the Castle Trailer
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
No ma być lepsza, w wielu filmikach nawet pokazywano różnice np w trawie pomiedzy prologiem a pełną wersją. Trawa wygląda o niebo lepiej (przy tarkach jest nawet czarna ziemia - miejsce gdzie trawa się wyciera).
 

pa3

New member
Bez reklam
Po tych filmikach/trailerach mam naprawdę niezłe ciśnienie na tą grę mimo że nigdy jakoś nie kręciły mnie samochodówki :)

Z tego co czytałem oprócz wersji standardowej i kolekcjonerskiej ma pojawić się wersja Ultimate - wie ktoś o co loto, jakieś bonusowe trasy?
 

Peek

New member
Bez reklam
Po tych filmikach/trailerach mam naprawdę niezłe ciśnienie na tą grę mimo że nigdy jakoś nie kręciły mnie samochodówki :)

Heh ciśnienie na tą grę to już mają wszyscy od ponad 3 lat (wyjście PS3);)

A poważnie to ja piszę się na wersję zwykłą - bez wodotrysków. Model Nissana fajny, ale nie chce robić graciarni z pokoju.
 

pa3

New member
Bez reklam
Właśnie przestudiowałem jeden trailer i będzie jeden widoczny zonk (do czegoś trza się przyczepić ;-)) a mianowicie podwozie - czyli jedna wielka czarna plama, zero szczegółów jak resorek, widać to przy kraksach, hmm może poprawią
 

Peek

New member
Bez reklam
Ale z drugiej strony ty tylko gra, nie oczekujmy tutaj drugiej rzeczywistości ;)

GT5, Killzone 3, Crysis 2, Motorstorm Apocalypse ehhh.. Trzeba bedzie sie postarać o 3DTV tylko żeby wreszcie te 32" wyszły!!!
 

pa3

New member
Bez reklam
Ja rozumiem, ale GT5 powstaję już przeszło 5 lat i jest chyba jedną z najdroższych gier w historii (zapewne większa część $$ poszła na licencję) do tego te przesuwy premier,więc trzeba oczekiwać że będzie kompletna tz. z podwoziem :)
 
Do góry