Gran Turismo 5

Bambolo82

Banned
Poprawiłem przejazd "tuned" na 1'43.569!!! Daje mi to 663 miejsce w "generalce" na świecie.

Nasz najlepszy rodak spadł z 4 na 5 miejsce.

WojtR skoro jeżdziłeś tym Nissanem jak Fiat'em 126 to nie dziwi Twój marny czas :rolleyes: Słabo Ci poszło, ale to oczywiście wina "SHIT" fizyki, jak mniemam :rolleyes:

[UPDATE]: Poprawiłem "normal car" na 1'56.655. W generalce przesunęło mnie to na 558 miejsce (3'40.224).
 
Ostatnia edycja:

WojtR

Member
Bez reklam
Bambolo82 napisał:
WojtR skoro jeżdziłeś tym Nissanem jak Fiat'em 126 to nie dziwi Twój marny czas :rolleyes: Słabo Ci poszło, ale to oczywiście wina "SHIT" fizyki, jak mniemam :rolleyes:

[UPDATE]: Poprawiłem "normal car" na 1'56.655. W generalce przesunęło mnie to na 558 miejsce (3'40.224).


kolego nie skupiłem się na tuczeniu lepszych czasów tylko nad zachowaniem auta i jego fizyką , która jest zwyczajnie beznadziejna ! A miał być to symulator - efekt to model jazdy z marnej arkadówki
 

mataman

New member
Bez reklam
premek111 napisał:
juz pojawily sie porownania GT5 Time Trial vs Forza Motorsport 3
nie wiem jaki to ma sens poniewaz porywnywanie pelnej gry do niby "dema" to glupota.

Głupota czy nie ale po wyjściu dema forzy było pełno porównań z prologiem więc...
 

WojtR

Member
Bez reklam
Szczupaczek napisał:
.... trochę się znam na autach i powiem jedno - fizyka samochodu w tej grze to jakaś kpina.

dokładnie kolego , niestety inni skupili się nad pad-em i licytacja , który teraz wykręci lepszy czas w mojej ocenie to jeśli chodzi o fizykę to nawet nie dorasta do GRID-a:lol: ten samochodzik zchowuje się niedorzecznie przy określonych prędkościach
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Właśnie się przejechałem. Według mnie sterowanie tragiczne. Na padzie nie da się grać. Nie da się przejechać zakręt idealnie szybko i bez uślizgu. Ee tam wracam do Prologa :D
 

-AS-

New member
Przypominam, ze celem tego 'dema' jest znalezienie osoby, ktora bedzie sie scigac prawdziwymi samochodami wyscigowymi i generalnie nie jest ono skierowane do graczy uzywajacych pada (oraz mozna uzywac tylko model jazdy Pro). Polecam zakupic kierownice i grac w gry wyscigowe tak, jak sie powinno.

Czy w swoje sigstary, rockstary i inne djstary tez gracie uzywajac pada? Czy zakupiliscie plastikowe instumenciki z guziczkami?

Pozdrawiam
 

WojtR

Member
Bez reklam
swoimi złośliwościami jesteś śmieszny , chodzi o fizykę gry !

Mało jaki samochód klasy średniej nawet sprzed 10 lat nie wykazuje takiego braku możliwości skrętu przy 60 km/h jak sportowe w tym demo :p

Fizyka tej gry jest do d u p y albo Ty jeździsz tylko mpk :D
 

Szczupaczek

New member
Ja w singstara gram na klawiaturze i używam windowsowego syntezatora mowy....

Po pierwsze tak jak kolega wyżej pisał te auta wcale nie skręcają...to jak hamują to już nie wspomnę, a po 3 TU WCALE NIE CZUĆ PRĘDKOŚCI...
 
Ostatnia edycja:

gadulinho

New member
Bez reklam
Dla mnie gra ma 1 wade, ale za to OGROMNĄ. Jade, próbóje skręcić, ale auto jedzie dalej. Myśle sobie 'what the fuck'. Patrze na prędkościomierz... a tam 140 km/h.

Zupełnie nie czuć prędkości jazdy. Czy jade 40 km/h czy 140 jest tak samo. Dopiero koło 2xx km/h jest różnica. Nie da sie w to grać ani na padzie, ani na kierownicy (chyba że grając na kierownicy czuc prędkość :mrgreen:). Jak chciałem jechać dobrze (uzyskać jak najlepszy czas) to większość czasu spędzałem na patrzeniu na prędkościomierz bo inaczej nie byłem w stanie wykręcić na zakrętach.

Nie jestem profesjonalnym kierowcą, nie jeździłem nawet nigdy autem z tyloma koniami pod maskom na torze, ale nie chce mi się wierzyć, że to co nam zapodano w tym "demie" jest symulatorem. Auto się ślizga, wpada w poślizgi przy 60 km na godzine. Jeśli się myle trudno, ale coś mnie tu wkur***. tyle czekania, a coś mi się zdaje, że jak kupie pełną wersję w marcu/lecie/zimie 2010 to będzie to samo co w prologu

P.S. Pytanie do osób z kierownicami 900*. Czy jak robicie np. 1 pełen obrót to to samo dzieje się w z kierownicą w aucie ? Czy skręca się jak na padzie tylko do pewnego momentu ?
 
Ostatnia edycja:

Forest89

Active member
Bez reklam
Mojego kuzyna BMW E36 328 lepiej jedzie po zakręcie jak Nissan w tej grze. Też nie ma żadnych specjalnych systemów typu ESP bo to stare auto. W Nissanie dodanie gazu i od razu lecimy w bande. To auto w grze jest zrobione chyba bardziej do driftu niż na tor :lol:
 
Do góry