Gran Turismo 5

mataman

New member
Bez reklam
To już naprawdę przestało być śmieszne. Kogoś tam w Sony chyba poj.... Ile jeszcze mamy czekać ? Pitole jak tylko wyjdzie w stanach biorę , ewentualne dodatki bedą tańsze.

Kij ci w oko Sony !!!!!

Aż się unioslem, no.
 

premek111

Active member
Bez reklam
chyba kazdy sie w....il :x ,jak kupowalem PS3 dwa lata temu to mialem nadzieje ze GT5 ukaze sie najpozniej w 2008 a co mamy ? mam tylko nadzieje ze nie ukaze sie na Gwiazdke 2010
 

azet

Member
Bez reklam
hmmm, no to ja chyba nie mam tyle cierpliwości, do marca jeszcze bym dał radę , chyba wskoczę na gt5 p, i sobie pojeżdżę, a jak mi się znudzi, nie kupię gt 5, bardzo będzie się różnić od gt5 p ??
 

Bambolo82

Banned
Grzech nie mieć GT5 Prologue. 40 zł na allegro. To chyba nie wiele żeby się wyleczyć z niewiedzy i mitów na temat GT5 Prologue oraz poziomu graficznego gier ekskluzywnych na Playstation 3. :fool:

Ta gra jest koszmarem fanbojów X'a i chyba żadna inna gra w historii nie była bardziej trolowana w internecie.

Są nawet tacy którzy kwestionują wszystkie filmiki i screeny z GT5:prologue w necie, powołują się na screeny przeskalowane do rozdzielczości PSP, wmawiają innym że to demo i inne takie tam biadolenia i brednie ("samochody świeca się jak psu jajca" "samochody jadą jak po sznurku" etc. etc. etc. etc.).

Azet, radzę sobie kupić GT5 Prologue. Naprawdę warto liznąć tego co najlepsze na PS3. Zwłaszcza za tak małe pieniądze.
 

pac

New member
prologue to troche więcej niż demo, to "prawie" pełna gra :p
porównując do innych demek, gdzie mamy 1-3 auta 1-2 trasy,
tu jest zabawy sporo,
dla mnie playstation od zawsze to gran turismo, nawet demko
 

mataman

New member
Bez reklam
Bambolo82 napisał:
wmawiają innym że to demo i inne takie tam biadolenia i brednie ("samochody świeca się jak psu jajca" "samochody jadą jak po sznurku" etc. etc. etc. etc.).


Bo to prawda, szczególnie z tym sznurkiem. To nawet w shifcie kierowcy popełniaja błedy i np wypadaja z trasy.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Czyli zrozumiała wersja pojawi się w USA najwcześniej za pół roku? OMG !! Nie wspominając już o Europie :fool:
Dobrze, że ta gra jest u mnie na samym dole listy zakupów, bo bym się mocno wkurzył :rolleyes:
 

Bambolo82

Banned
@Azet: jak przejdziesz "demko" to daj znać; moja rada: zanim coś przecyztasz w internecie to pomyśl, a nie powtarzaj bezmyślnie!

@mataman: każdy kto choc raz w życiu ogladał wyścigi na torze np. Formula 1, to doskonale wie dlaczego samochody "jadą po sznurku"; jeżeli jedziesz inaczej to przegrywasz...zgadnij dlaczego Mataman; może jest inaczej w Forza, gdzie jak wiadomo fizyka jest "świetna" na tyle że nawet w czasie można podróżować (jak to określił szef jej podukcji "jest w 360 hz"...whatever :rolleyes: ); pod drugie w GT5 Prologue zdarza się wpadka komputerowym kierowcom i to nawet na owalnej Dayton'ie potrafią sobie nawzajem nabrużdzić i zaliczyć 1080 stopni tuż przed naszą maską.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Bambo ma racje. Dla mnie osobiście to właśnie GT5 najbardziej odwzorowuje model jazdy autem. Co z tego, że po sznurku? BO tak jest w rzeczywistości. Latasz po całej drodze to przegrasz, źle wejdziesz lub wyjdziesz z zakrętu - przegrywasz, za szybko zahamujesz - przegrywasz, nie dostosujesz odpowiednio auta do wyścigu - przegrywasz. Dla mnie to najlepsza gra wyścigowa bo każda decyzja kierowcy ma swoje przeniesienie na końcowy wynik.
Ja tam nadal od czasu do czasu katuje Prologa, teraz już tylko Online, frajda niesamowita. Tylko szkoda, że nie mam miejsca na kierownice. Gram tylko na padzie :(
 

premek111

Active member
Bez reklam
Azet napisal "... i same tylko tory a ja nie lubię jeżdzić po typowych torach ,mam nadzieję,że dużo jeszcze zmieni się w GT5....."


Azet chyba musisz zaakceptowac ze w GT 5 sa wlasnie takie tory,to nie Burnout czy NFS MW
 
Do góry