Gran Turismo 5

SierzantHarris

New member
Bez reklam
-AS- napisał:
Zartem to jest to, ze Ty piejesz z zachwytu na temat Forzy w watku o GT5. Pachnie prowokacja

Pozdrawiam

No...aż jedno zdanie gość na ten temat napisał. Kawał prowokacji, nie ma co. Co tam Bambolo który non stop jedzie po x360 i f3 jaka ona uposledzona w stosunku do gt5.
 

cyber78

Member
Bez reklam
Peek napisał:
No tak, ale jak czekamy już 5 lat a potem mówi się że premiera w marcu 2010 i to w Japonii a w Europie nie wiadomo kiedy no to naprawde oczekiwania rosną bo w końcu co trzeba robić z grą, żeby tak długo ją dopracowywać. (...)
I żeby nie skończyło się jak z KILLZONE2 , gra świetna, ale tak długo robiona/wydawana, że na koniec wszyscy się spodziewali cudów - stąd wiele negatywnych i niesłusznych opinii.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Geez co za beznadziejnie głupi pomysł (imo), i te teksty że polyphony zastanawia się czy gracze chcą zmiennych warunków pogodowych. Nie, gdzie tam, kto by chciał jezdzić w deszczu...:rolleyes:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Pamiętajcie, że to ma być symulator, po co komu zmienne warunki pogodowe, zresztą tak samo jak po co komu zniszczenia.

Pozdrawiam,
 

-AS-

New member
Zauwazylem juz jakis czas temu, ze na tym forum duza czesc ludzi preferuje arcadowe scigalki (Burnout paradise, grid, etc), wiec to ze prawie kazdy krytykuje serie GT mnie nie dziwi. Kazdy kto gral dluzej niz 10 min na porzadnej kierownicy w GT5P wie, ze ciezko o lepszy model jazdy na jakakolwiek konsole. A to, ze trzeba skrecac... i, o zgrozo, hamowac przed zakretami (!!!), to faktycznie moze byc dla niektorych szok!

Pozdrawiam
 

Bambolo82

Banned
Dokładnie, AS. W GT5 Prologue masz 2 fizyki - standard i professional, plus regulację całej elektroniki trakcji etc. Model jazdy był też zmieniany w kolejnych SPEC'ach (darmowych DLC do GT5 Prologue).

Najwazniejsze: gra na kierownicy a gra na padzie w GT5 Prlogue to 2 różne bajki.

GT5 Prologue + Logitech GT (lub G25) = BEZCENNE :) :) :)

A już najbardziej mnie smiesza Ci dla ktorych symulator to przedewszystkim odpadające zderzaki lub pękające szyby. Dla mnie takie dziadowskie bajery mogłyby nie istnieć. Na Playstation 5 lub 6 może bedzie możliwe realistyczne odwzorowanie fizyki wypadków i crashtest'ów, ale na chwile obecną jest to tylko zbędny bajer. Jak oglądam filmiki z wypadków w Forza 3, to dla mnie lepiej zeby GT5 wogole czegos tak badziewnego nie miała. No, ale dzieci w necie krzyczą, ze zniszczenia, zniszczenia to jakieś tam Polyphony w GT5 zrobi. Głos motłochu i nastolatków czasem musi być niestety wysłuchany...:?
 

Peek

New member
Bez reklam
Nie wiem czy widizeliście, ale w TVN Turbo był test Forzy i kierownicy. i Facet, który jechał na kierownicy w fotelu sportowym przesiadł sie potem do prawdziwego R8 i co sie okazało?
Że specyficzne "nurkowanie" i lekkie opóźnienie w zmianach biegów nie były niedopracowaniem gry, a samochód naprawde sie tak zachowuje.

Panowie, nie graliście, więc po co gadacie takie głupoty? Jak zniszczeń mogłoby nie być, to czy w rzeczywistości jak jest zderzenie to samochód odbija sie od drugiego? Może Bambo zazdrości Forzie, bo zniszczenie są wykonane dosyć fachowo w porównaniu do odczepionego zderzaka w GT5 (no bo zniszczeniami nie mozna tego nazwać)

PANOWIE MAMY 21 WIEK!!! Gra samochodowa bez zniszczeń to czasy PSX!!!
Polecam zagrać, zobaczycie jak mocny może być model jazdy, a nie chwalic pod niebiosa coś co nie dość, że opóźnia się w nieskończoność, to jeszcze może być zwykłym prologiem z większą ilością tras i aut (brak zniszczeń, mozliwy brak warunków atmosferycznych, jakieś motocykle? litości...) z słabym modelem jazdy.

A na nastolatka to wyglądasz mi ty, takiego któremu rodzice kupili PS3 i jest on zły, że na inne konsole czasem wyjdzie lepsza gra niż na jego. Niestety, taka jest prawda i nie jeden na forum to potwierdzi.

Nie chcę się tu z nikim kłócić, ale naprawde panowie troche obiektywności jesczze nikomu nie zaszkodziło.
 
Ostatnia edycja:

-AS-

New member
Peek, czy moglbys laskawie wskazac mi, gdzie w moim poscie wymieniam gre o nazwie Forza?

Prosilbym o przeczytanie mojego posta jeszcze raz.

Dziekuje i pozdrawiam
 

Peek

New member
Bez reklam
Ty nie wymieniasz, ale Bambo juz tak.:?

Co do Gran Turismo to widziałem taki filmik z Yamauchim, jak było już gotowe GT w takim szerokim pudełku, dlaczego to pudełko było takie grube? kojarzycie filmik?
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
Tak, kojarze. Na tym filmiku widac jak Yamauchi trzyma czarny kartonik z napisem Gran Turismo 5. Kartonik zawiera 3 płyty Bluray w kolorach bialym, niebieskim i czerwonym. Stąd właśnie plotki, że GT5 zostanie wydane aż na 3 płytach Bluray. Nie którzy spekulują, że na 1 płycie dostaniemy GT5, na drugiej kompilację-remake wszystkich części GT na PSX oraz PS2 (od 1 do 4; coś jak kompilacja God of War na PS3). Na trzeciej płycie byłaby jakaś inna zawartość (muzyka, filmy etc.).

To jest ten filmik: http://www.youtube.com/watch?v=Og3uRCwHPMA&feature=player_embedded

Zwroccie uwage na 52 sekunde tego filmiku! Szok, Yamauchi trzyma gotowe wydanie GT5 na 3 płytach BD!!!

Zapytano nie dawno Yamauchiego o ten kartonik. Szef Polyphony był bardzo zaskoczony że to się nagrało i odmówił wszelakich komentarzy. Troche się nawet zdenerwował (czyżby ujawniono jakąś tajemnice handlową Sony?).

Jest to jeszcz ejedna poszlaka, że GT5 jest już od dawna gotowe, a SCE odkłada premierę w przyczyn marketingowych (np. z uwagi na ogromny sukces PS3 Slim uznali ze byc moze premiera GT5 będzie bardziej użyteczna na wiosnę 2010, kiedy to MS bedzie robiło hype wokoł NATAL'a).
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
No po pudełku wnioskować, że gra już gotowa, gratulacje po raz kolejny.
To nic, że w środku nie było w ogóle płyt a nawet jeśli były to były to VideoCD z najnowszej sektaśmy Yamauchi'ego :hihi:

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

-AS-

New member
Niepotwierdzone infomacje mowia o 3-czesciowym pudelku, w ktorym znajduja sie: 1 x plyta BR z gra; 1 x instrukcja do gry; 1 x ksiazeczka z wszystkimi samochodami dostepnymi w grze (w dniu wydania). Nie ma mowy o 3 x BR.

Pozdrawiam
 

premek111

Active member
Bez reklam
Pudełko mógł trzymać,nie ma pewności czy to 3 płyty.Gdyby gra była gotowa to nie wspominałby o poprawianiu modelu zniszczen,wprowadzeniu zmiennych warunków pogodowych czy tez motocyklach
 
Do góry