Gran Turismo 5

Carbon_

New member
Bez reklam
Yamauchi dla zgrywy trzymał w pudełkach najnowsze odcinki Grey's Anatomy a najwięksi naiwniacy podchwycili, że to płyty z gotową grą :hihi: :hihi: :hihi:
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Po co w GT motocykle? To zbeszcześci klimat gry. Co to jest... jakis Project Gotham Racing? Tam właśnie motocykle ścigały sie z autami i moim zdaniem to idiotyczne!
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Peek napisał:
Po co w GT motocykle? To zbeszcześci klimat gry. Co to jest... jakis Project Gotham Racing? Tam właśnie motocykle ścigały sie z autami i moim zdaniem to idiotyczne!
Nie no pewnie wyścigi motocyklowe miały by być oddzielnie ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
No chyba, że tak, ale studio Polyphony jest tak "ambitne", że pewnie znowu opóźnią grę o dwa lata, bo przecież motocykli tak jak i samochodów trzeba będzie zrobic milion:roll:
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Wiesz. Prologa GT5 posiadam od kiedy kupiłem konsole PS3 i nadal mam tą grę i nadal w nią czasami gram. To jedyna gra, której nie sprzedałem po skończeniu. Finalne GT5 nie może być gorsze, więc dla mnie ta gra jest skazana na sukces. Tylko to czekanie... :(
 

Peek

New member
Bez reklam
Dla mnie Prologue to totalna porażka, nie dość, że słaby model jazdy to jeszcze beznadziejna fizyka i brak takich detali jak np ślady po oponach po hamowaniu czy słabiutke tekstury dróg czy trawy. Jednak i tak kupie bo z GT1 spędziłem miliard godzin.
 

-AS-

New member
Masta_J napisał:
Jak jeszcze z parę razy opóźnią premierę jak to bywało do tej pory to jeszcze samoloty dorobią.

Pozdrawiam,

Jak zwykle porazasz swoja wiedza, GT5 jeszcze ani razu nie bylo opoznione! :fool:

Powod? Nigdy PD nie oglaszalo oficjalnie zadnej daty wydania GT5, oprocz ostatnio na marzec 2010 dla Japonii.

Pozdrawiam

Ps A jezeli chodzi o motocykle, to byly takie plotki dawno temu, od tamtej pory nic nie slychac... oczywiscie oprocz jakis durny polskich stron, na ktorych tlumaczy sie 'nowosci' sprzed 3 lat i wklaja z obecna data.
 

-AS-

New member
Peek napisał:
Dla mnie Prologue to totalna porażka, nie dość, że słaby model jazdy to jeszcze beznadziejna fizyka i brak takich detali jak np ślady po oponach po hamowaniu czy słabiutke tekstury dróg czy trawy. Jednak i tak kupie bo z GT1 spędziłem miliard godzin.

Grales na kierownicy, czy na padzie?
 

-AS-

New member
Tak przegladajac posty na tym forum w watku o GT5, dochodze powoli do wniosku, ze czym wiecej ludzie beda tutaj narzekac na GT5 (jak wyjdzie), tym lepiej dla mnie, tym bardziej GT5 przypadnie mi do gustu.

Jezeli w 'GT5P' jest 'slaby model jazdy' i 'beznadziejna fizyka', a ludzie przyklaskuja takim postom, to ja poprosze o wiecej slabych modeli jazdy w grach wyscigowych... i oczywiscie beznadziejnej fizyki. Jezeli ludzie tutaj wychwalaja model jazdy w Burnout Paradise w setkach postow, czy tez w grach typu Grid, to ja czekam z niecierpliwoscia na te wszystkie watki o tym jak bardzo Gt5 jest beznadziejne.

A tak a propos, domyslam sie Peek, ze nigdy nie grales w GTR2 (na PC) uzywajac G25 (w dalszym ciagu uznawany za jeden z najlepszych modeli jazdy w grach wyscigowych na wszelkie platformy), gdybys sprobowal, dopiero wtedy bys narzekal - trzeba skrecac i hamowac! A metoda typu 'gaz do dechy non-stop' nie doprowadzi Cie nawet do pierwszego zakretu, powiem wiecej... nie ruszysz z miejsca nawet jednym z samochodow :eek:k:

Pozdrawiam

PS zanim to napiszecie, sam sie zastanawiam po co ja dalej cokolwiek pisze w tym watku :fool:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
-AS- napisał:
Jak zwykle porazasz swoja wiedza, GT5 jeszcze ani razu nie bylo opoznione! :fool:

Powod? Nigdy PD nie oglaszalo oficjalnie zadnej daty wydania GT5, oprocz ostatnio na marzec 2010 dla Japonii.

(...)
Hehe, bardzo bezpieczna postawa, nieprawdaż? :hmm:
Jak GT5 wyjdzie w marcu w Japonii to wtedy pogadamy :fool:


PS. Poza tym gratuluję użytkownikowi miesiąca październik umieszczenia 3 postów jeden pod drugim :niewiem:

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
AS powiem ci tak. Twoja wiedza też jest porazająca bo nawet w arcadowym gridzie nie da rady jeżdzic metodą gaz do dechy "all the time", więc nie bądź ignorantem.
Po drugie model jazdy w GT5:p jest niezły (grałem na kierownicy) ale kompletnie wysiada przy tym z forzy 3, tyle.
 

-AS-

New member
Masta_J napisał:
PS. Poza tym gratuluję użytkownikowi miesiąca październik umieszczenia 3 postów jeden pod drugim :niewiem:

Zachowujesz sie jak moderator, wiec je sklej.


mataman napisał:
Po drugie model jazdy w GT5:p jest niezły (grałem na kierownicy) ale kompletnie wysiada przy tym z forzy 3, tyle.

Zapomniales dodac: 'wg mnie'. Znam duzo osob, ktore z Twoja opinia sie nie zgadza i twierdzi, ze Forza 3, to tak naprawde Forza 2.5, a model jazdy jest mocno arcardowy.

Pozdrawiam
 
Do góry