Gran Turismo 5

Masta_J

Active member
Bez reklam
Panowie wg Bambo gra jest przecież od dawna gotowa i wychodzi w tym roku, z kim więc Wy rozmawiacie?! :hmm:
Przecież widać kogo Bambo z siebie robi na tym forum po każdym praktycznie swoim poście, więc ameryki nie odkrywacie :D

Pozdrawiam,
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Nie wiem jakich różnic się doszukujecie, mi tam wystarczył już wczesniej filmik tego ferrari nakręcony z HD kamery by docenić grafikę tej gry. Skoro też jest to filmik to jest pewność że o żadnym renderze nie ma mowy, a to was interesuje. Wprawione oko zobaczy nawet wyskakujące znikąd budynki;) . Wy chcecie mi wmówić ze finalny build będzie obfitował w pustą polane zieleni i jeden samochód jak na tej fotce od asoza. Tyle odemnie bo widzę w jaką stronę to idzie.
 

premek111

Active member
Bez reklam
nie ma sie co kłócić,kazdy z nas kupi GT5,wiadomo ze bedzie to swietna gra,ale nie oczekujmy od niej zbyt duzo zeby sie nie rozczarowac.ja mam nadzieje ze gra sprawi nam miłą niespodzianke
pozdrawiam
 

premek111

Active member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
Premek111 zdjecia Ferrari wyglądają inaczej niż filmik z Subaru z TGS'u ponieważ ten drugi jest offscreen'em, a nie zrzutem ekranowym jak to Ferrari.

Radziłbym najpierw zagrać w GT5, a nie wydawać sądy na podstawie filmików offscreen z internetu.

Po raz setny powtarzam, że GT5 Prologue i GT5 wyglądają tak jak na tych screenach.

Na zaczepki Masta J nie bedę reagował, ponieważ prezentują one zbyt niski poziom. Ze wszystkimi innymi, nawet z opozycyjnym względem mnie Carbon'em bardzo chętnie będę dyskutował na forum. :cool:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ja wiem Bambo, że nie jest Ci zbyt miło o sobie czytać samą prawdę i tylko prawdę ale ktoś musi tutaj pokazywać Twoją obłudę bo niektórzy jeszcze skłonni Tobie uwierzyć w te bajki, które cały czas opowiadasz.
Jeśli prawdę o sobie nazywasz zbyt niskim poziomem to cóż, nie oponuję :D

Pozdrawiam,
 

premek111

Active member
Bez reklam
ok,3maj sie
ja mam nadzieje ze GT5 dostarczy nam wiele niezapomnianych wrazen
niestety trzeba jeszcze czekac,ale przynajmniej gra bedzie dopieszczona
 

Peek

New member
Bez reklam
Bambo chciałbym, żebyś miał rację, ale po ograniu Prologu srednio chce mi się w to wierzyć, bądźmy jednak dobrej myśli.

Premek111, ja też liczę że super będziemy się bawić z GT5. Nie mogę się doczekać.

E tam, ja doczekać się nie moge Pucharu Narodów Afryki, a GT5 to tylko gra, wyjdzie to sie kupi i już;)
 

premek111

Active member
Bez reklam
w sumie to powiedzial ze wszystko zalezy od Sony i marketingu w Europie,a jak bedzie to sie przekonamy,byc moze poczekamy ``troche``dłuzej ;)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Niemniej francuskiemu prezenterowi udało się także dowiedzieć, że do ukończenia gry zostało zaledwie kilka tygodni developingu.

To dla tych, dla których gra już jest od dawna skończona :D

PS. Wiem Bambo, wiem - niski poziom...

Pozdrawiam,
 

Ogr

New member
Bez reklam
Masta_J napisał:
Niemniej francuskiemu prezenterowi udało się także dowiedzieć, że do ukończenia gry zostało zaledwie kilka tygodni developingu.

To dla tych, dla których gra już jest od dawna skończona :D

PS. Wiem Bambo, wiem - niski poziom...

Pozdrawiam,
Nic nie umknie uwadze :D Dopiero zaczną testy he
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Kto wie czy nie mieli ukończonej tej gry, może z powodu pojawienia się forzy 3 na horyzoncie postanowili grę jeszcze ulepszyć co jest logiczne.
Ja tam te kilka miesięcy moge poczekać widząc dbałość o detale przez Japończyków (na kloszach auta po zoomie są czytelne nawet napisy, szok) bo i tak pewnie w tą gre będę grał przez kilka lat jak w poprzednie części. Teraz wreszcie podano oficjalną datę premiery wpisaną w umowy a nie jakieś spekulacje.
 
Do góry