Gran Turismo 5

Szczupaczek

New member
Wątpię by do uruchomienia gry potrzebny był update. Coś źle robicie Panowie. Logicznie rzecz biorąc skoro konsola nie ma podłączenia do netu to dlaczego gra sugeruje update jak "nie wie" czy nie jest najnowszą wersją, bo skąd ma wiedzieć jak nie jest podpięta ??
 

dienekes' shade

New member
Kuriozalny przypadek załapania się na wi fi sąsiada, jak dla mnie :cool:

A tak poważnie, strasznie jestem ciekawy jak to możliwie i jaki komunikat pojawia się naszemu Koledze.
 

cyber78

Member
Bez reklam
Nie wydaje się możliwe, aby gra wytłoczona nie działała. Ja też nie mam netu na stałe, muszę sobie kabelek podpiąć. Kupiłem Uncharted, uruchomiłem bez netu i zacząłem grać, wszystko OK, później na necie znalazłem info że do tej gry wyszedł update który dodaje trofea, więc podłączyłem internet do konsoli, odpalam grę a tutaj komunikat że jest update i trzeba go pobrać.
U ciebie , tak jakby widział internet i widział że jest jakiś update tylko nie mógł go pobrać. Spróbuj wejść w opcje i wyłączyć internet przez Wi-FI, może rzeczywiście się gdzieś na krzywy ryj rejestruje.
Inna rzecz, taki komunikat o update do gry to się pojawia zaraz po włączeniu gry po logo Playstation3, przed odpaleniem grafiki/intro/animacji z gry, jeżeli u ciebie jest to później, właśnie jak już wybierasz grę, to może próbujecie odpalić jakiś multiplayer online i dlatego jest to niezbędne?
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
a zeby jego PS 3 widzialo siec od sasiada-WIfi, to musialby najpierw miec skonfigurowana konsole pod takie lacze netowe, a z tego co wlasciciel pisze, nie korzysta z sieci wogole...
 

tomaj72

New member
Ups, widzę że narobiłem niezłego zamieszania.

Wieczorem odpaliłem jeszcze raz płytę i ... tu klania sie czytanie ze zrozumieniem albo raczej sila błędnej sugestii ktorej się poddaliśmy:fool: Chodziło o wyższy soft systemowy z 2.45 na 2.52.
Soft wgrany, płyta chodzi a ja się kajam i bije w piersi ze dziesięć razy cos przeczytam zanim wam będę glowy zawracać.

W każdym razie wszystkim którzy zainteresowali sie przypadkiem serdeczne dzieki i jeszcze raz sorki.
 

dienekes' shade

New member
tomaj72 napisał:
Chodziło o wyższy soft systemowy z 2.45 na 2.52.
Soft wgrany, płyta chodzi a ja się kajam i bije w piersi ze dziesięć razy cos przeczytam zanim wam będę glowy zawracać.

W każdym razie wszystkim którzy zainteresowali sie przypadkiem serdeczne dzieki i jeszcze raz sorki.
Ha, zatem trafiony zatopiony. Olśniło mnie w drodze powrotnej z pracy, że to kwestia FW :krol:

Tak na przyszłość, czytaj dokładniej wszystkie komunikaty, a później dziel się tą wiedzą z nami. Inaczej będziemy musieli, jak w tym przypadku, zgadywać :p Najważniejsze, że już możesz grać.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

houdini2008

New member
problem

Witam, ja mam z kolei takie pytanie. Wczoraj pożyczyłem gierkę od kolegi, i chcieliśmy pograć na split screenie, i tu zonk...., czy w tej grze nie pożna podzielić ekranu w pionie?? Drugi dziwny problem pojawił się gdy włączyliśmy grę na dwóch, drugi pad nie działa podczas grania (podczas poruszania się po menu działa) hmmm... , jest to pad pod usb kompatybilny z ps3, na Motorstormie bryka bez problemu. Dodatkowo gra nie pokazuje możliwości update. Macie jakieś pomysły?
Pozdrawiam
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Fakt, mozna podzielic ekran jedynie w poziomie. Co do pada, to chyba w większości gier na PS3 ktorys pad jest nadrzędny i tylko nim mozna się poruszac po menu. Ja w kazdym razie mam tak samo na GT5.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Z cyklu plotki i ploteczki; W sieci wyciekła lista rzekomych tras jakie będzie zawierać finalna wersja GT5. W rozwinięciu możecie się z nimi zapoznać
Belgia :
Circuit de Spa-Francorchamps
Circuit Zolder
Chiny:
The Shanghai International Circuit
Francja:
Circuit de la Sarthe (Le Mans)
Magny-Cours
Niemcy:
Hockenheimring
Nürburgring
Nordschleife
Włochy:
Monza
Imola
Japonia:
Fuji Speedway (80s, 90s, F, GT versions)
Suzuka Circuit (GP, East, West)
Twin Ring Motegi (Road, East, West, Speedway)
Tsukuba Circuit
Monako:
Circuit de Monaco
Portugalia:
Estoril
Hiszpania:
Jerez
Valencia
Wielka Brytania:
Brands Hatch
Silverstone Circuit
Top Gear Test Track
USA:
Daytona International Speedway (Road, Speedway)
Mazda Raceway Laguna Seca
Indianapolis Motor Speedway (Oval, GP)
Infineon Raceway (Sports, Stock)
Fikcyjne wyścigi w autentycznych lokalizacjach:
Hong Kong
Paris, George V
Paris, Opera
Citta di Aria (Assisi)
Costa di Amalfi (Capri)
Tokyo, Route 246
Seoul
Madrid
Eiger Nordwand (Kleine Scheidegg, Bern)
London (Short, Long)
El Capitan (Yosemite National Park, California)
Las Vegas Drag Strip
New York
Seattle
Fikcyjne wyścigi:
High Speed Ring
Apricot Hill
Autumn Ring
Deep Forest Raceway
Grand Valley Speedway
East Section
Speedway
Midfield Raceway
Driving Park
Beginner Course
Motorland
Test Course
Trial Mountain
Clubman Stage Route 5
Special Stage Route 5
Special Stage Route 11
Wyścigi w autentycznych miejscach:
Chamonix
Tahiti
Swiss Alps
Cathedral Rocks (Yosemite National Park, California)
Grand Canyon
Tak więc mamy łącznie 64 trasy, do tego doliczcie 600 samochodów i 16 graczy online. Zapowiada się masa zabawy. Bierzcie jednak poprawkę na to że to niepotwierdzone informacje.

źródło www.ps3site.pl
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Dokładnie :) Dodam do tego Zielone Piekło i więcej tras mi nie potrzeba.

Oby tylko (wiem, powtarzam się) dźwięk był taki jak w rzeczywistości... Po katastrofalnym GT5: P nic na to nie wskazuje :(
 

premek111

Active member
Bez reklam
GT5 dostanie zmienne warunki pogodowe i zniszczenia
Oczekiwanie na piątą odsłonę serii Gran Turismo wciąż nie ma końca. Mamy co prawda Gran Turismo 5: Prologue, które jest namiastką tego co trafi do nas w bliżej niesprecyzowanej przyszłości. Czy ten rok jest realny dla produkcji Polyphony? A może będziemy musieli czekać do następnego? Oby E3 przyniosło ostateczne odpowiedzi na to pytanie. Tym czasem ojciec serii, Kazunori Yamauchi, zdradził kilka ciekawych szczegółów na temat tego co pojawi się w części piątej.
Naturalnie w GT5 będzie dużo więcej pojazdów oraz tras, jednak to nie wszystko nad czym przez cały ten czas pracuje japońskie studio. Chcą, aby grafika była jak najbardziej realistyczna i dlatego też próbują przenieść zjawiska, takie jak deszcz i noc do gry. Jak wszystko pójdzie dobrze zmienne warunki pogodowe, które będą wpływały na rozgrywkę, pojawią się w pełnej wersji. Sporo czasu zajmuje także odzwierciedlenie każdego detalu nie tylko aut, lecz także torów. Doskonałym tego przykładem ma być Nürburgring, gdzie nawet nieistotny krzak będzie miał swoje odzwierciedlenie w grze.

Ponadto Yamauchi potwierdził, że już wkrótce będą w stanie symulować uszkodzenia pojazdów. Trochę im to zajęło, ale jeśli zniszczenia będą się prezentowały okazale, to możemy im to wybaczyć.

zrodlo :www.neogo.pl
 

-AS-

New member
Polskie strony z 'news'ami sa najlepsze :roll: Informacja ta pojawila sie na GTP, gdy jeden z uzytkownikow odnalazl na stronie Audi filmik oraz krotki wywiad z KY. To czego nikt nie chce zauwazyc, to fakt iz na poczatku filmiku jest wyrazna data 'listopad 2008', a wiec ten bombowy news ma juz 7 miesiecy. Strona Audi i filmik TUTAJ

Pozdrawiam
 
Do góry