Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Żal mi tylko Taniego Kroosa, ale przynajmniej odpocznie przed kolejnym sezonem ligowym.

Teraz obrońcy naszej żałosnej kadry mogą mówić, że zagraliśmy jak mistrzowie świata:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak .. Bild napisał, że ma wielkie szczęście, że ma podpisany do 2021 kontrakt z BM.. defacto ja też w takim kontekście pisałem, ale mi chodziło o to, że marne szanse ma na to żeby po tych mistrzostwach trafił do jakiegoś lepszego klubu. A oni w tym kontekście pisali, że generalnie już nic nie jest wart. A jakby nie patrzeć od 2 lat blokują jego odejście.. , mało tego jest najlepiej zarabiającym piłkarzem w drużynie , gdzie rodowici Niemcy mają mniejsze pensje.. to skoro on taki słabiak to gdzie są ich zawodnicy.. w końcu od dwóch-trzech lat najwięcej branek strzela w Niemczech.


 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
W tym calym mundialu ten mecz chyba najbardziej mnie uszczesliwil. Niemcy - Korea.

Lewemu sie udalo. Tak na nim by psy wieszali ze kapitan do dupy, ze jego druzyna nie wyszla z grupy A teraz...

Juz sie nie moge doczekac pierwszych stron niemieckich gazet. Buahahah...


auf wiedersehen,
auf wiedersehen
auf wiedersehen
 
Ostatnia edycja:

Greymir

New member
Co z tego że nasi odpadli, ważne że Niemcy też :) a tak na serio to jestem pełen podziwu dla Korei, należała im się ta wygrana.

Kurde ciekawe te mistrzostwa :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Co za idioci graja od 80minuty. Udawany mecz. Takiego grania na czas to jeszcze nigdy nie widzialem. Polska gra o honor? Zrobili 3 zmiany i nikt nic nie biega.
Straszna lipa.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Co daje rozgrywanie ostatnich meczy o tym samym czasie , w czasach wszechobecnej informacji ? :neutral:
Końcówka meczu to minuty zaprzeczenia , czym powinien być prawdziwy futbol . :|
Upał tego nie usprawiedliwia .

BTW , pomimo wszystko należy się drużynie polskiej podziękowanie za udział bezpośredni w Mistrzostwach Świata 2018 r. w Rosji . A , że nie dała polskim kibicom powodów do radości ,
to już odrębna kwestia , tak niestety bywa i trzeba czekać cierpliwie na "lepsze" czasy . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dobrze , że Japończykom się udało , bo od jutra zaraz cała elektronika i auta made in Japan specjalnie dla Polski byłyby "lepsze" ceny :)
 

Intenso

Banned
Jak żyje, to nigdy nie przyłączyłem tv jak oglądałem mecz naszej kadry, nigdy tego nie zrobiłem.
Dziś przełączyłem w 33 minucie, nie mogłem na to patrzeć.
Przełączyłe na mecz w jakieś 83 minucie, to co zobaczyłem to jest nawet za mało na słowa krytyki.
 

werf

Active member
Bez reklam
Powiedzcie mi proszę co było by w sytuacji jeśli Japonia i Senegal mieli taki sam bilans kartowy,powiedzmy 0%?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak żyje, to nigdy nie przyłączyłem tv jak oglądałem mecz naszej kadry, nigdy tego nie zrobiłem.
Dziś przełączyłem w 33 minucie, nie mogłem na to patrzeć.
Przełączyłe na mecz w jakieś 83 minucie, to co zobaczyłem to jest nawet za mało na słowa krytyki.

Niestety tak to wyglądało jakby się dogadali, że taki wynik pasuje dla obu drużyn, choć japonia do końca nie była pewna.
 
Do góry