Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nikt się nie użala.
To nie koniec świata.
Każdy kto uprawia sport i nie może nawet na swoim poziomie dogonić konkurenta rozumie to doskonale.

Nie każde dziecko będzie Lewandowskim ale każde ma takie same szanse.
Przez wiele lat byłem trenerem, więc mam też dystans i do siebie i do osiągnięć innych.
Nie znaczy to, że nikt nie ma prawa do krytyki.

Podobnie było na Igrzyskach olimpijskich gdzie dziennikarze nasi lokalni pastwili się na zawodnikiem który wypadł z trasy po pierwszej bramce.
I już mało go nie pochowali żywcem że musiał specjalnie.
Pokazałem im że nawet najwięksi na świecie mieli podobne historie.
I niech pokażą własne osiągnięcia, nawet na swoje niwie dziennikarstwa.
Zaproponowałem im też wspólne zawody slalomu.
Oni normalnie a ja na jednej narcie.
I co ???
W gębie byli mocni.

Nasi wg mnie zagrali słabo. Wkurzyłem się na pierwszym meczu na maxa.
Ale to jak w rodzinie , można się poróżnić czasem ale miłość i tak wygrywa.

Sir Ferguson - bardzo dobrze ocenił wzajemne relacje emocji.
Świetnie jak działają w obie strony. My Wam i WY nam.
 

pantomima

Banned
Ja to trochę inaczej widzę, dla mnie gra Polska. Symbol. To jedyne takie "święto".
Co mnie obchodzi jakiś Ferguson i jego życiowe przemyślenia.
Tam w gre wchodzą takie pieniądze i zaplecze, że my szare żuczki zupełnie nie musimy się o nich martwić, im się krzywda nie dzieje, to nie są dzieciaki z biednych rodzin, nie musimy się użalać czy współczuć, przecież to komedia.

Mam przypomnieć zbiórkę pieniędzy Lewandowskiej dla jej przyjaciółki?
Nie mam za grosz szacunku dla takich ludzi.
Organizowanie zbiórek dla "przyjaciela", jakby nie można było tego załatwić po cichu jednym kliknięciem na przelewie, a nie, musiał być lans. Obnoszenie się ze "szlachetnością"
Żenada i my mamy współczuć piłkarzom? Użalać się nad nimi?

Współczuje Polakom za granicą, bo nie będą mieli o czym rozmawiać. Nie będzie dumy.
Współczuję dzieciakom z tatusiami którzy mają wybujałe fantazje i ego, bo dzieciaki to przeżywają, żyją tym. Siedzę na boisku każdego dnia i widzę.

Kibicuje Polsce, Polakom, wszystkim którzy trzymali za Polske, a nie jakiemuś piłkarzowi który po sezonie może zamówić 20 prostytutek lecąc wynajętym samolotem do swoje willi w ciepłych krajach, a potem pluskać się na jachcie.
To nie są mecze charytatywne, to są mecze dla kibiców i jak coś nie gra, to każdy z nas ma prawo pisać i mówić co mu się podoba - do póki reprezentują Polske, jako naród.

Jak pomyślę ile jest dyscyplin niedoinwestowanych, ludzi z pasją i z kredytami żeby ją realizować, to nóż się otwiera w kieszeni, a tutaj mamy się użalać...

100 % racji ! , nie bardzo jest co dodawac .
Nie rozumie tylko, za co im tak Kiki dziekujesz ? - za to upokorzenie ktorego nam/sobie dostarczaja ?
Niedlugo bedziesz im dziekowal za to , ze dali rade biegac 90 minut po boisku ...
Na litosc Boska !, to sa zawodowcy / biora niesamowite kase a prezentuja totalne dziadostwo !
 
Ostatnia edycja:

Greymir

New member
Zawodowiec który ma problem z bieganiem przez 90 minut? Przecież oni nic innego w życiu nie robią więc nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego tak słabo to wygląda? Skoro jest problem z kondycją, ćwiczymy kondycję. Skoro zawodowiec ma problem z rzutami różnymi to niech ćwiczy rzuty rożne. Prościej nie będzie.

Jakbym miał w drużynie zawodnika który ma problem z kondycją to by zaczynał treningi od 10 km biegu. Aż w końcu będą efekty. Mylę się?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dziękuję im za ME, za wygrane eliminacje MŚ.
Za wysiłek, który nie zawsze idzie w parze nawet za wysiłkiem serca.
Sporo zawodów la wygrałem, ale na sporo dałem ciała.
A chciałem tak samo dobrze inni tego dnia byli lepsi, chociaż normalnie z nimi wygrywałem ... i tyle.

Biegać biegali - to tu są statystyki, które nie kłamią.
CO mnie wkurzyło już napisałem, ale kto jest święty nich pierwszy rzuci kamieniem...
 

Greymir

New member
Dziękuję im za ME, za wygrane eliminacje MŚ.
Za wysiłek, który nie zawsze idzie w parze nawet za wysiłkiem serca.
Sporo zawodów la wygrałem, ale na sporo dałem ciała.
A chciałem tak samo dobrze inni tego dnia byli lepsi, chociaż normalnie z nimi wygrywałem ... i tyle.

Biegać biegali - to tu są statystyki, które nie kłamią.
CO mnie wkurzyło już napisałem, ale kto jest święty nich pierwszy rzuci kamieniem...

Tu chyba nikomu nie chodzi o świętość ale jak to wszystko skomentować skoro w Polsce mamy orliki, kluby wychowujące piłkarzy, mniejsze czy większe szkółki, generalnie całkiem sporo opcji. A później przyjeżdża taki Senegal którego ledwo stać na wyjazd na mistrzostwa, zero orlików, boisk czy stadionów to pewnie też nie uraczysz, szkółek czy klubów na poziomie raczej też nie ma...

Założę się że 99% społeczeństwa nie zaznaczy nawet ich na mapie, nie mówiąc o wymienieniu chociaż jednego piłkarza z imienia i nazwiska.

Podobnie jak z panamą, która zostawiła płuca na boisku i gryzła trawę byle nie dać się przeciwnikowi.

Tak to wygląda z mojej strony. Słabo.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Armanig
Świetnie napisane:)

Kiki
Jesteś bardzo wyrozumiałym gościem.
Dla mnie Ci piłkarze to wstyd i kompromitacja.
Nie okazali ani grama zaangażowania, przy stanie 0:1 zero pressingu, nacisku. Skompromitowali nasz kraj i tyle.
 

Gratt

New member
A ja im dziękuję.
Uprawiam sporty od wielu, wielu lat i wiem co to jest gorycz porażki.
Z zawodu jestem nauczycielem wychowania fizycznego.
Piłkarze ogólnie dali nam wiele emocji podczas poprzednich imprez.
Łaska pańska na pstrym koniu jeździ.

Wkurzałem się że grają na jeden kontakt i zero pressingu.
Ale Włosi w ogóle nie awansowali, Holendrzy również.
Ich fani co mają powiedzieć ?
Dla nas chociaż MŚ nie były "obce". Emocje z ich udziału przenosiły się też na inne mecze.
To nie koniec świata.
Argentyna też może odpadnie i będzie klęska... ?

Tak czy tak za całość (mimo dużych nerw) - ja im już wybaczyłem i dziękuję.
Każdy kto ma lepszy pomysł niech chociaż na tym światowym poziomie błyśnie i pokaże swoje światowe sukcesy, pogadamy.
Nie zawsze świeci słońce .
Kiki za ME to im sie dziękowało 2 lata temu. Podobnie za emilinacje do MŚ. To może za 10 lat dalej im dziękujemy za ME 2016 kiedy oni w dalszym ciągu będą urządzać błazenadę na boisku, a MŚ 2018 zamiećmy pod dywan, no bo przecież nic się nie stało. Czas leci, mamy MŚ 2018 nie cofajmy się do tego co było tylko oceniajmy to co jest. Dwa mecze za nami i kabaret na całego. Za co im dziękować skoro na największej imprezie potrafili się tylko ośmieszyć? Czekam jeszcze na pogrom od Japońców i won do domu. I to ma być pił ka na światowym poziome? Toż to nawet nie jest poziom podwórkowy.

Podobną klasę na światowym poziomie pokazał Ronaldo. Nie strzelił karnego i pekła żyłka z upie. Gość powinien z miejca dostać czerwoną kartkę za swoje cebulactwo i grzać ławę do końca imprezy.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Lionel Messi zdobył przepiękną bramkę . Takie piękne bramki chciałbym oglądać najczęściej . :wink:
Majstersztyk , ot co .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Lionel Messi zdobył przepiękną bramkę . Takie piękne bramki chciałbym oglądać najczęściej . :wink:
Majstersztyk , ot co .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Bo to jest geniusz piłkarski, tyle że i tacy ludzie mają zły dzień i nie wszystko im wychodzi.. Gdyby to było takie proste to każdy grałby jak np Messi.
 

Intenso

Banned
Akcje i gole piękne.
Ale to żeby Dybala siedział na ławce to jakieś nie porozumienie.
Chyba tylko z Chorwacja wszedł w drugiej połowie.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Accu
Ja do końca miałem nadzieję, że Argentyna odpadnie.
Bramka Messiego świetna, przyjęcie piłki perfekt.
Obawiam się że mecz Arg-Fr może być mega nudny bo oba zespoły nie zachwycały dotychczas na mś swoją grą.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz teraz już muszą grać bo przegrany odpada, ale zobaczymy jak to będzie.. Ale przyjęcie Messiego jest perfekcyjne jakby piłka była przyklejona.. mistrzostwo.. aż chce się oglądać ...
 
Do góry