Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Borixon

Active member
Bez reklam
tak czy siak, nie lubie jego gwiazdorzenia, pewnie jak większość, lecz trzeba mu przyznać że jest je.anym profesjonalistą i ciężką pracą zasłużył sobie na sukces.
 

collider

New member
Bez reklam
nie jestem z tych co piszesz.

Nawet nie mialem tego na mysli :)
Dla mnie Krystyna to pilkarz z futbolowego panteonu. Cieszy mnie natomiast fakt, ze my Polacy doczekalismy sie pilkarza, ktory powoli zaczyna sie ocierac o ten szczyt. Mowa o Lewandowskim. Nie wiem czego mu brakuje by wskoczyc do topu wszechczasow. Moze jeszcze paru goli na powaznej imprezie z reprezentacja lub sprawdzenia sie w innym klubie a moze nazwiska ;) bo te "polskie" chyba go jakos przytlacza w pilkarskim swiecie. Ludzie nie do konca chyba ufaja, ze Polak i ze potrafi. No, ale jeszcze pare lat grania przed nim wiec moze i on zostanie legenda.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolek
ja również mam 3. Mnie też wkurzają jego fochy mimo to, że nie są kierowane do drużyny.

Collider
Lewandowskiemu brakuje marketingu, rozgłosu, który Real pewnie i by mu zapewnił.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A piłkarsko jak dla mnie brakuje mu umiejętności w kiwaniu, mógłby mieć wyskok jeszcze lepszy, ale nie ma co marudzić jakbyśmy mieli jeszcze ze 2-3 takich zawodników to Europa byłaby nasza :) .. a na pewno nie jest to kwestia, że to Polak.. Myślę że kiedyś kiedyś ( za czasów Bońka) gorzej było zaistnieć polskiemu piłkarzowi na świecie, a o kilku było dosyć głośno.. tak samo jak już w kilku rozmach w tv jest mowa o porównaniu ilości strzelenia dzisiaj bramek przez Lewego w stosunku do ilości strzelanych bramek kiedyś przez Bońka, lato itp.. Do tego też kiedyś więcej grało się z lepszymi przeciwnikami niż teraz gramy o czym też na meczu z Rumunią była mowa ... ale też nie można jakoś umniejszać Lewemu strzelenia tych bramek - ma i tyle..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Przecież ja nie mówię ze jest zły :) ale wiadomo każdy piłkarz może być lepszy niż jest :) W tej chwili patrząc na Niego nie ma co marudzić.. Milik gdyby był silniejszy to teraz by grał .. bo tamten zawodnik naprawdę nic wielkiego mu nie zrobił, tylko Milik w porównaniu do Lewego bardzo słabo stoi na nogach..Lewy jest dużo silniejszy.. mam nadzieję ze Milik oprócz skuteczności, szybkości to jeszcze siły troszkę mu przybędzie.. i nie wspomnę że czasem warto siebie skrytykować czego On nie potrafi zrozumieć.. bo najlepsi na świecie czasem mówią że do du... zagrali a On jeszcze nigdy złego meczu nie zagrał w jego oczach..
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Pare osob z swiata futbolowego twierdzi, ze Milik ma nawet wiekszy talent od Lewego tyle, ze brakuje mu chyba charakteru do pracy nad soba. Do kontuzji w klubie gral rewelacyjnie. Mam nadzieje, ze sie szybko odbuduje i jeszcze pokaze na co go stac.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Być może tak jest ja na razie nie widzę w nim super piłkarza i to co kiedyś psiałem, że miałem w klubie kolegę który gdyby cofnąć czas to nie miałby co robić z Milikiem jeśli chodzi o przyśpieszenie, sprint itp, ba nawet ja nie wiem czy nie byłem lepszy... i mowie to całkowicie szczerze z ręką na sercu.. a różnica polega na tym że my graliśmy w IV lidze za parę groszy, a ON gra tam gdzie gra, a do tego jest reprezentantem RP i za mega pieniądze ... więc wymagam od niego jako napastnika, skuteczności,szybkości i siły .. bo łaski nie robi..a ile to już niby talentów miało być to sam wiesz jak co niektórzy skończyli.. jak zobaczę go w takiej dyspozycji jak jest Lewy to tutaj na pewno zwrócę mu honor... a na razie jest jak jest popchnął go troszkę obrońca i skończyło się to ciężką kontuzją.. ale zyczę mu oczywiście zdrowia..
 

collider

New member
Bez reklam
Lolek ja wiem, ze ty cos "cierpisz" do Milika ;). Mnie samego on czesto irytowal, ale gdybys popatrzyl na jego statystyki z Ajaxu a teraz z Napoli to bys widzial ze facet ma mega potencjal.
 

kow_da

New member
Niedługo kolejny mecz Legii w LM miejmy nadzieję, że będzie wygrany. Osobiście po cichu liczę na 3 miejsce w grupie ale nie będzie łatwo. TO o polskiej piłce. Zapowiada się, że Brazylia w eliminacjach do MŚ zajmie pierwsze miejsce w grupie. Dla mnie i tak są najlepszą drużyną na świecie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek ja wiem, ze ty cos "cierpisz" do Milika ;). Mnie samego on czesto irytowal, ale gdybys popatrzyl na jego statystyki z Ajaxu a teraz z Napoli to bys widzial ze facet ma mega potencjal.

Może coś w tym jest - mnie on irytuje jak widzę czasem te jego kiksy czy tez jego sprint w 7 min.. meczu .. a już mega mnie wnerwia kiedy uważa że tak jak gra w reprezentacji to nic wielkiego że wszystko jest ok.. i jak widzę takiego Grosickiego który robi akcję od 40 m powiedzmy i z jakim przyspieszeniem chłopak potrafi to zrobić to napastnik dla mnie jeszcze szybszy powinien być.. a jak już popatrzę od strony zarobków to już wtedy taka osoba musi mieć odpowiedni poziom..bo my razem tutaj wszyscy jak się zbierzemy nie zarobimy przez całe życie ile oni przez 10-15 lat.. więc od Ciebie i od innych tutaj użytkowników w pracy wymagają żebyś robił to co robisz na najwyższym poziomie i ja oczekuje tyle samo od nich w tym od Milika.
 

Rafal7

Banned
Dziś dwa konkretne mecze, Derby Madrytu i BVB Bayern, mam nadzieje ze ten drugi nie będzie z kategorii tych nudnych jak w ostatnim czasie gdy te zespoły się spotykały.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Borussia bez Reusa... Jeżeli Real wyjdzie dzisiaj z takim samym nastawieniem jak w ostatnich meczach to Atleti ich rozjedzie.
 
Do góry