Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Rafal7

Banned
Niestety, ale jak BVB przyspieszy , dwa trzy szybkie podania i kończy się to bramka.
Mimo wszystko Sporting będzie do ogrania i mam nadzieje ze tak się stanie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale i tak dobrze bo jednak 4 strzelili - nie było do zera.. a Sporting jest w zasięgu..

ale nie ma jak obrońca Realu Coentralo nie dość że misiu wszedł na kilkanaście minut to jeszcze z łapami lata po polu karnym jakby na rurze tańczył i wywalczył rzut karny tylko nie dla swojej druzyny.. żenada - jaki obrońca tak się zachowuje .... chyba w trampkarzach dzieciaki..

Ale obudził się Benzema bo też wszedł na kilkanaście min. a bramkę ładną strzelił - może częściej powinien siedzieć na ławce rezerw. to może coś da mu do myślenia..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Coentrao wczoraj zaoferował nerwówkę. Zastanawiam się co ten Zidane robi tam przy linii. Sporting traci zawodnika to od razu daje rozkaz zawodnikom aby przycisnęli i walneli na 2:0, a tu zero reakcji. Chłopaki sobie na stojąco klepią z myślą, że małym nakładem sił dowiozą 1:0... Ładna pierwsza bramka dla Legii, Prjovic profesor.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
powaga 3 miechy???? w dupę jeża... i znowu będzie dochodził do gry następne 3 miechy.. i to przed meczem z Niemcami..jak pech to pech..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Piszą że 2,3 miechy ma wyjęte z gry. Plusy są takie, że Real będzie grał pewnie 4 4 2 co w meczach z borusią czy Barca może owocować dobrą grą.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Może będzie powtórka z 2012 roku. Real ograł Atelti 3:0 po Hattricku Ronaldo, tydzień temu Ronaldo to zapoczątkował, następnie Real wymęczył z Gijonem zwycięstwo - dzisiaj Gijon o 16:15 i w meczu z Barcą w 2012 roku Ronaldo uciszył Camp Nou, co prawda była to bramka, która dała Realowi mistrzostwo i ligę rekordów, ale teraz może im dać przewagę nad Barceloną, która ma przed sobą 3 ciężkie mecze w 7 dni. Dlatego właśnie Real musi zagrać 4 4 2, aby wyłączyć MSN bez którego Barca nie istnieje.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jak się potwierdzi, to fani Krysi będą mieć problem, bo już nie tylko Leo kombinował... i jak teraz się wycofać z tych wszystkich postów o "złodzieju" i "świętym CR7" ;)

ps. Ja osobiście bardzo lubię jednego i drugiego ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Collider
Zastanawiające jest, że zawsze Mundo Deportivo czyli odpowiednik wyborczej atakuje Ronaldo przed Gran Derbi:D O tym raju podatkowym w Irlandii i sportowcach czytałem jakieś pół roku temu, poza tym tutaj jeżeli wyjdą jakieś brudy to odpowiadał będzie Jorge Mendes, agent Ronaldo. Nie popieram unikania płacenia podatków chociaż sam nie jestem święty - kreatywna księgowość.
 

collider

New member
Bez reklam
Zawsze bedzie mnie dziwilo dlaczego ludzie , ktorzy zarabiaja tak kolosalne pieniadze jeszcze probuja cos zakombinowac. Przeciez i bez tego oni nadal zyli by jak paczki w masle.
 
Do góry