Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

collider

New member
Bez reklam
Ronaldo w koncu sie przebudzil. Natomiast w polskiej Ekstraklasie Pogon rozbila Wisle Krakow 6:2. Przeczuwam efekt odejscia Wdowczyka.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolek
Zidane w końcu posadził Benzeme na ławkę i wyszedł 4 4 2 z Lucasem. Man of the match dla mnie to Isco. Real świetnie bronił. Może gdzieś podliczą ile sekund trwała kontra na 3:0. W ogóle wcześniej sędziowie odgwizdali spalonego Isco, którego nie było, a miał świetną sytuację i idealnie skleił piłkę.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek
Zidane w końcu posadził Benzeme na ławkę i wyszedł 4 4 2 z Lucasem. Man of the match dla mnie to Isco. Real świetnie bronił. Może gdzieś podliczą ile sekund trwała kontra na 3:0. W ogóle wcześniej sędziowie odgwizdali spalonego Isco, którego nie było, a miał świetną sytuację i idealnie skleił piłkę.

Dzięki - Isco nawet w tym skrócie jest ta akcja wg mnie nie było spalonego ale ... w tv troszkę lepiej to było widać - ale piłeczkę skleił wzorowo.. I klasa.. co do trzeciej bramki możesz policzyć bo w tym skrócie jest - kilkanaście sek. na maksa około 12s. ale jak ma się tyle sił żeby zrobić w 76 min taką akcję to nic dziwnego..

Savron odnośnie karnego - położył się ale już lepsze karne były dyktowane :) i każdy by tak samo to zrobił, ale też zauważ że super za specjalnie nie protestowali.. tam mały kontakt był... gdybym leciał jako sędzia i w tym miejscu bym był co On - również bym podyktował karny bez względu jaka drużyna miałaby tego karnego..

Francuza na ławie posadził to trzeba gdzieś zapisać..


Zobaczcie interwencje bramkarza Malagi z Barsą

http://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...e-pomogla-skrot-meczu-fc-barcelona-malaga-zdj
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolek
Ten karny to żadna symulka, przemówił fanatyk Barcelony, a Ty wierzysz mu na słowo. Proponuję obejrzeć powtórki. Savić zrobił karnego zachowując się jak amator. Wślizg w polu karnym z wyprostowaną nogą, której nie myślał nawet opuścić. Gdyby to Messi wykorzystał to Savron napisałby, że to ten jego geniusz bo potrafi wykorzystywać sytuacje boiskowe:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem kilka razy - wg mnie troszkę się położył ale kontakt był nogi obrońcy z jego noga plus wyprostowana noga ... każdy albo prawie każdy sędzia podyktowałby 11-stke.. takich wślizgów nie robi się w polu karnym, chyba że jest się pewnym że trafi się w piłkę a nie w nogi przeciwnika.. Na pewno większym błędem było gwizdnięcie spalonego o którym pisałeś.. A tym bardziej że Oni nawet za bardzo nie protestowali.. wiec dobrze wiedział ze trafił w nogi CR 7..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Jak napisałem wyżej był to mega głupi błąd Savica, który rozegrał całkiem dobry mecz. Spalonego Isco mógł sędzia nie być pewny na 100% bo była to szybka kontra i nie miał liniowy szans skontrolować podającego i ustawienia Isco, ale samo sklejenie piłki powinno się pokazywać kopaczom z ekstraklasy bo większość z nich by sobie nogi połamała próbując tą piłkę przyjąć:D

Całkiem przyjemnie oglądało się ten mecz i już nie mogę doczekać się meczu z Barcą, która wcześniej będzie miała okazję oddalić się od Realu w starciu z Sociedad:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie przykleił ja jak by miał klej na bucie - pięknie .. i nie wiem czy zauważyłeś bo raz , że leciał do piłki naprawdę z pełna szybkością , dwa zanim jeszcze piłkę przejął to zobaczył w jakiej odl. jest od bramki i gdzie jest bramkarz ... naprawdę klasa mistrzowska...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Isco to w ogóle fenomen, nie boi się gonić w tłumie obrońców, bardzo przypomina Iniestę chociaż do niego mu jeszcze dużo brakuję. Szkoda takiego zawodnika bo powinien grać cały czas, a w Realu wiadomo ławka i czekanie na kontuzje kogoś ze środka.
 
Do góry