Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Panowie, a oglądaliście kiedyś mecz np ekstraklasy gdzieś z dolnego rzędu trybun? Posłuchaliście jak zawodnicy się wyzywają, obrażają matki, ojców itd.

Nie żebym bronił Ronaldo bo on wielokrotnie kogoś kopał, deptał, ale nie wierzę że Pazdan mu tam trochę nie nawrzucał, taka już rola obrońcy, wyprowadzać napastników z równowagi.

Ja nie wybrałbym Bale'a na zawodnika meczu, bardziej Kovacica, ale to święto Legii, ich historyczny wynik więc niech będzie ten czarnulek.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak piszesz Pakolo po to jest obrońca żeby odpowiednio reagował na napastnika.. a to co się dzieje własnie na meczu to również się zgadza ja w pracy mam kilku Legionistów zagorzałych to jak czasem opowiadają to ..
 

collider

New member
Bez reklam
Mi sie wydaje, ze zachowanie Ronaldo wynikalo z frustracji. Nie szlo mu w meczu wiec odreagowal. Oczywiscie takie zachowania sa naganne, ale widac, ze jemu cholernie zalezy, ze chce. Tyle, ze pojawia sie pytanie. Jak taki ambitny sportowiec zniesie proces regresu formy a taki z wiekiem musi nastapic. Glowa bedzie chciala a cialo nie moglo. Juz mu wspolczuje kryzysu wieku sredniego ;).
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mi sie wydaje, ze zachowanie Ronaldo wynikalo z frustracji. Nie szlo mu w meczu wiec odreagowal. Oczywiscie takie zachowania sa naganne, ale widac, ze jemu cholernie zalezy, ze chce. Tyle, ze pojawia sie pytanie. Jak taki ambitny sportowiec zniesie proces regresu formy a taki z wiekiem musi nastapic. Glowa bedzie chciala a cialo nie moglo. Juz mu wspolczuje kryzysu wieku sredniego ;).

Jemu mega zależy na strzelaniu bramek, zauważ że np strzela w meczu 2 bramki i ma kolejną szanse do strzelenia i nie strzeli - to zobacz jak On reaguje.. musi być wszystko na 100% u niego- niestety jest człowiekiem i nie da się tak jak On by chciał - tylko chyba nie do końca to dochodzi do niego .. a kolejne wiosny tez dają o sobie znać.. wieku się nie da oszukać..pomimo że stara się to zrobić :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Dochodzą kolejne wiosny, ale nie widać u niego spadku siły fizycznej. Biega dalej szybko, do główek skacze metr w górę. Mnie się wydaje, że jemu brakuje okresu przygotowawczego, który opuścił przez kontuzje. Widać również, że psycha mu siadła od tego nadmiaru zmarnowanych okazji. Trochę szkoda gościa bo każdemu zdarza się chwilowy spadek formy, a Ronaldo przyzwyczaił, że wali 50 bramek na sezon i teraz media go już na emeryturę wysyłają. Ja myślę, że to kwestia kilku meczyków i celownik mu się wyreguluje.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz On ma każdy dzień rozpisany na minuty plus jego żywienie to daje te efekty że fizycznie jest bardzo mocny, plus skoczność - nie wyobrażam sobie jak piłkarz zaznaczam piłkarz może taką mieć skoczność.. ale jak widać można to jakoś wytrenować.. po kilkanaście razy w sezonie jest kontrolowany pod względem dopingu i czysty jest chłopak jak łza.. pamiętam jego konferencje jakiś dziennikarz zarzucił mu nie wykorzystane sytuacje, a w następnym meczu strzelił 3 bramki.. nie wspomnę o takiej konferencji gdzie dekiel dziennikarz ( jeden z ulubionych przez CR 7) zarzucił mu strzelania małą ilość bramek na wyjazdach.. więc CR 7 na luzaka poprosił ala dziennikarza żeby podał mu nazwisko piłkarza który więcej od niego strzelił bramek na wyjazdowych meczach... cała sala śmiechem strzeliła ale tam dziennikarze mają coś z głowami.. a na pewno ten konkretny bo ewidentnie widać że co jakiś czas chłopaka się czepia, a w dodatku nie zna statystyk..
 

Rafal7

Banned
Kolejny bezbarwny mecz Ronaldo, nawet już do wykonywania wolnych się nie kwapi a jak już się weźmie to było widać efekt końcówce.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Bezbarwny mecz całego Realu. Zidane musi stanąć na głowie by ogarnąć gwiazdorów na mecz z Atletico.
 

Rafal7

Banned
Jestem pod wrażeniem, wygraliśmy.
To jak dziś grała Rumunia to tragedia, to jak grali na Euro to powodowało ze miałem obawy o naszą kadrę.
 

Rafal7

Banned
Naprawdę myślałem ze nam dokopią. Grupa wygląda rewelacyjne.
Armenia wygrała z Czarnogóra u siebie :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Momentami słabiutko wyglądało szczególnie w pewnych momentach..ale gol Grosika i jego szybkość - fenomenalna akcja naprawdę najlepsi by nie powstydzili się takiej akcji - duże brawa.. Piszczek jak zwykle - świetny mecz.. Dobrze ze Lewemu nic się nie stało po tej racy ale powiem że jestem zdziwiony zachowaniem jego bo gdybym ja byłe w takiej sytuacji to bym stamtąd jak najszybciej odszedł, a nie pokazywał sędziemu.. dobrze, że tak to się zakończyło.. Fajnie że za to strzelił im bramy... ale zgadzam się z Kapustą, że Rumunia słabiutki mecz rozegrała i ta interwencja na Lewym w polu karnym w cale nie potrzebna, z tego w 90% (jak dla mnie) nic by nie wyszło.. ale generalnie mecz który jak dla mnie na stadionie nie powinien się odbyć skoro oni z założenia otwierają dach żeby było czym oddychać po wrzuceniu na boisko rac to ja nie rozumiem dlaczego ktoś dopuszcza do gry w takim "dzikim" kraju.. bo naprawdę dobrze że z Lewym tak to się skończyło.. Zieliński dla mnie za wolny jest - ja mam wrażenie że Grosicki szybciej z piłką biegnie jak Zieliński bez (a w końcu ma tylko 21 lat).. a ile daje szybkość to Grosicki dzisiaj pokazał swoją akcją - piękna sytuacja i piękny gol..czapki z głów..
Szkoda mi Krychy bo to co teraz prezentuje to połowa tego co było w nim kiedyś kiedy grał w Hiszpanii, ale ja nie raz pisałem żeby 3 razy się zastanowić czy warto robić transfer do drużyny w której będzie się siedzieć na ławce rezerwowych.. więcej zarabia ale gorzej gra i teraz pytanie na czym bardziej mu zależy..

Do tego Armenia prezent zrobiła i z Czarnogórą wygrała :)
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Powiem szczerze az sie zdziwilem... rumuni presje zaczeli wywierac ale wszystko ladnie sie skonczylo.

Naprawde swietny mecz Polacy zagrali, swietnie.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Przed meczem naszych piłkarzy z Rumunią słuchałem trwającego 150 minut koncertu legendarnego piosenkarza i autora tekstów piosenek Leonarda Cohena z płyty "Live in Concert at The O2 Arena London - July 17. 2008" . Słuchając tego
bardzo dobrego koncertu mój nastrój przed meczem zdecydowanie się poprawił , bowiem wiadomość
poranna o śmierci tego Wielkiego Artysty bardzo mnie zasmuciła .:neutral:

Piłkarze polscy dzisiaj mnie nie zawiedli . Wywalczyli cenne zwycięstwo w meczu wyjazdowym , a co za tym idzie trzy punkty mogą dodać do swojego dorobku punktowego .
Gitary mogą do wiosny 2017 r. cichutko radośnie pobrzękiwać kibicom i polskim piłkarzom . ;-)


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry