Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Henry

Active member
Bez reklam
A przez chwilę była nadzieja :(

Uaktualnienie 16:11: AS potwierdza, że klub zwołał na godzinę 17:30 konferencję prasową, podczas której Florentino Pérez ogłosi zwolnienie Rafy Beníteza.

Uaktualnienie 17:46: COPE podaje, że zebranie zarządu ma rozpocząć się o 19:00 i wtedy zostanie podjęta decyzja o zwolnieniu Beníteza.

Uaktualnienie 17:50: Radio Nacional informuje, że działacze zdecydowali się dać trenerowi ostatnią szansę i dzisiaj nie zostanie on zwolniony.
 

lobos

New member
Bez reklam
Konferencja jeszcze trwa, więc jest szansa że łeb Rafy poleci.
Nie lubię go i od początku mi nie pasował. Marca i AS pewne, że po chłopie. ZiZu, ZiZu...!!!
Prędzej czy później będzie pierwszym trenerem. Ciekawe jak sobie poradzi...?
Zna klub od podszewki, wszystkich zawodników, cieszy się poważaniem.
Oby potrafił do nich dotrzeć i ustawić tak, żeby grali koncertowo :)
Potencjał jest ogromny tylko trzeba dobrego Dyrygenta, żeby Orkiestra zagrała ;-)
 

lobos

New member
Bez reklam
:D:eek:k:
szkoda, że jeszcze Perez sam siebie nie odwołał ;)
Dobre :eek:k: Dziadek Florek nie odpuści...
Najbardziej śmiać mi się chce z jakim on wielkim bólem i żalem zwalnia trenerów ;-)
Zidane jest żywą legendą klubu i ciekaw jestem czy jak nie będzie od razu wyników to zwolni go i postapi tak jak choćby z Raulem czy Ikerem?
Wiem, że to biznes, ale tak się nie robi...
 

collider

New member
Bez reklam
Jestem ciekawy jak bedzie. Zizu to byl wielki pilkarz. Czy bedzie wielkim trenerem? Teoretycznie ma wszystko by nim byc, ale wskakuje tez na gleboka wode. Bardzo gleboka.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Powiem szczerze że życzę mu sukcesów ale nie liczę że będzie dobrze...dla mnie najlepszym był poprzednik Beniteza i nie ma lepszego chyba na chwilę obecną dla Realu - lubiany przez zawodników, spokojny, doświadczony ... A Francuz znając życie będzie latał jak oszalały wzdłuż linii boiska, a z jego nerwami i brakiem doświadczenia jako trener to różnie może być - 10 lat temu pokazał na co go stać (pomimo że rozumiem że to co Włoch powiedział było obraźliwe, ale jak każdy by się tak zachowywał to zapewne już połowa ludzi by została na tym świecie) odszedł w nie sławie skrytykowany przez niemalże wszystkie media i gazety - nawet te francuskie .. szkoda bo wielki zawodnik był, a skończył tak jak skończył..
Nie mniej jednak o tamtym trzeba zapomnieć i życzyć szczęścia jeśli się lubi Real.. więc powodzenia !!!
 

Rianek

New member
Benitez od początku był pomyłką w Realu. Fanaberia prezesika od siedmiu boleści nic więcej. Nie żal mi Beniteza, bo to przeciętniak za słaby na taki klub.
 

lobos

New member
Bez reklam
Dokładnie! Zgadzam się z Tobą Lolek w 100%.
Carlo był świetny i pasował do drużyny.
Jedno czym mnie wkurzał to tym, że nie słuchał mądrych rad...
Mało roszad w składzie, zmian w trakcie spotkania.
Poza tym coach wzorowy... ;-)
Piszą, że trzeba było brać Kloppa... Nie wiem czy trener z takim impulsywnym charakterem by się sprawdził w takim gwiazdozbiorze ;-)
Ja bym bardziej chciał sprawdzić Joachima Loewa :)
Zobaczymy jednak co zaprezentuje Zidane...?
Oby się mu udało i Real wrócił na dobra, zwycięską drogę :)
Myślę, że Perez da mu dłuższy kredyt zaufania ze względu na jego wieloletnie oddanie klubowi.
 
K

Kollina

Guest
Jak w Juve odchodził Conte był płacz, bo kto go zastąpi. Przyszedł Allegri trener niezbyt poważany i nagle okazało się, że można zdobyć mistrzostwo i grać w finale LM. Suma sumarum zmiana wyszła na zmianę w Turynie, bo wreszcie włoska drużyna liczy się w Europie.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

LIONEL MESSI i wszystko wiadome , po raz piąty .:neutral: Złota Piłka FIFA i France Footbol( 11-01-2016 r.)
Najlepszy piłkarz roku 2015 .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
To, że raczej Leo otrzyma było niemalże pewne, ale, że tak się głosy rozłożą :-?
Lionel Messi otrzymał 41,33 proc. głosów. Drugi był w głosowaniu był Cristiano Ronaldo (27,76 proc.) a trzeci Neymar (7,86 proc.).
Nie spodziewałem się, aż tak dużych różnic....
 
Do góry