Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja osobiście szanuje obu piłkarzy, ale nie ukrywam, że większą sympatią darzę Ronaldo. Ronaldo może więcej pracuje nad swoim ciałem, siłą fizyczną.

Nigdy nie lubiłem Barcelony i ich monotonnej gry(tysiąc podań) usypia mnie to. Poza tym zauważcie jak zachowują się piłkarze Barcelony przy faulach, od razu 8 leci do sędziego:D

Złota piłka niestety nie ma specjalnego wyznacznika, na podstawie którego jest przyznawana. Indywidualnie Ronaldo wykręcił lepsze liczby od Messiego, ten drugi zaś wygrał niemalże wszystko z klubem, ale za to pozbierał puchary.

Mam nadzieję, że ta gala zmotywuje Ronaldo do grania bo w ostatnim czasie strzela tylko ogórom. Brakuje mi u niego wzięcia gry na siebie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiedyś rozmawialiśmy o uczciwości i udzielania pomocy przez piłkarzy - wiadomo o kogo chodziło .. właśnie przed chwilą powiedzieli w radio, że L.M w raz z ojcem w maju będą stawać przed sądem i tłumaczyć się z oszustw podatkowych - grozi im do dwóch lat więzienia.. żenada ... jak można być tak wielkim piłkarzem - tyle zarabiać i jeszcze chcieć oszukiwać państwo na podatkach.. wstyd!!!!!!!!
 

michal33

New member
Czy myślicie, ze publikując swoje subiektywne opinie o wydarzeniach z weekendów wszystkich lig europejskich na swoim blogu można osiągnąć niezłą liczbę odwiedzających stronę? Bo nie ukrywam, że chodzi mi taki pomysł po głowie od jakiegoś czasu :D
 

lobos

New member
Bez reklam
Panowie, świetny mecz w Madrycie!
Do przerwy Real-A.Bilbao 3:1! Piękne bramki, fatalne zagranie Varane'a :-(
Poprzeczka Bilbao. CR7 zaczął w 3 min piękną bramką, James sieknął również pięknie.
Do szatni Kroos po kombinacyjnej z Ronaldo.
 

lobos

New member
Bez reklam
4:2 się skończyło. CR7 dołożył na 4:1 i na końcu pięknie głową trafił Elustondo dla Bilbao.
Varane nie ukończył meczu. Druga żółta (obiektywnie niezasłużona).
Dobre spotkanie.
 

collider

New member
Bez reklam
A tymczasem w polskiej lidze Legia rozbila Jage 4:0.
Przy okazjj bardzo dobry mecz polskich hokeistow w ktorym wygrali z reprezentacja Wegier awansujac do kolejnej rundy kwalifikacyjnej IO.
 
Do góry