Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lobos

New member
Bez reklam
Piąta brama Lewego bomba! Grał już na pełnym luzie ;-)
Duma rozpiera, że to Polak! Cały stadion w euforii skanduje Jego nazwisko! :) Wariat i tyle!
Real prowadzi po kuriozalnym golu Benzemy a Barca... wpadka.
Przegrywają z Celtą 3:0! ;-)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
No i karma wróciła do Pique. Życzył Realowi porażek, a sam został wczoraj zniszczony:D

Barca nie ma obrony i pomocy, a Ter Stegen to jakiś kabaret, każdy strzał w jego bramkę to gol.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I prawidłowo w końcu Hiszpan może zakuma że trzeba normalnie się zachowywać ... troszkę ich sprowadzi na ziemie po przegrana 4;1


Real wygrał wyszli na prowadzenie ale CR 7 to nie jego mecz choć biegowo jak zwykle zachwycał - nie mogę zajarzyć skąd ten chłopak ma tyle sił żeby po 80 minucie mieć jeszcze tyle sił i tak szybko biegać...
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Pique to Hiszpan:D

Mnie również zaskakuje Ronaldo. Podczas meczów skupiam się na jego pojedynkach biegowych, gość potrafi w kilku krokach odsadzić obrońcę na kilka metrów. Wczorajszy mecz wydawałoby się, że Ronaldo go przespał,
ale z drugiej strony mieć indywidualne krycie 2 zawodników to ciężka sprawa dla napastnika. Jak tylko wrócą James Bale Ramos i Danilo z kontuzji to zacznie się zabawa. W sobotę, sądząc po ostatnich występach Malagi, szykuje się strzelanina na Bernabeu:D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pique to Hiszpan:D

Mnie również zaskakuje Ronaldo. Podczas meczów skupiam się na jego pojedynkach biegowych, gość potrafi w kilku krokach odsadzić obrońcę na kilka metrów. Wczorajszy mecz wydawałoby się, że Ronaldo go przespał,
ale z drugiej strony mieć indywidualne krycie 2 zawodników to ciężka sprawa dla napastnika. Jak tylko wrócą James Bale Ramos i Danilo z kontuzji to zacznie się zabawa. W sobotę, sądząc po ostatnich występach Malagi, szykuje się strzelanina na Bernabeu:D

:) dzięki oglądałem na YT gole Benzemy taki filmik i pewnie stąd mi się pokręciło ... Choć dla mnie czy byłby Francuzem czy Hiszpanem to już dla mnie jako człowiek jest spalony... już poprawiam post ..
Co do CR 7 to dla mnie jest to napastnik mega ... i nawet jak źle mu mecz wypadnie to i tak np. to co pokazuje pod względem kondycyjnym to jest przepaść w porównaniu do wielu wielu innych graczy..
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Polecam przeczytać którąś z jego biografii. dieta i trening na pierwszym miejscu, a jego proces regeneracji pomeczowej- może rozegrać cały mecz następnego dnia.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zapewne tak jak piszesz, w sieci tez dużo było o jego treningach i w c+ tez troszkę o tym mówili.. jest gość i widać że to kocha a do tego jest dobrym człowiekiem - pomaga wielu ludziom i to się chwali..
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Nuda , nuda, nuda. :razz:
Taka mała anketka dla Was. Kto Waszym zdaniem był lepszym piłkarzem i dla czego. I please, bez tych "nowoczesnych herosów" Ronaldo i Messi :cry: Prawdziwy Ronaldo już dawno skończył karierę tak jak i geniusz z Argentyny. :p
Kto był lepszy? PELE czy MARADONA ?
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
Oczywiście, że Kazio Deyna.

Rozdawał tak dla Laty i Szarmacha, że nikt tego nie ogarniał ...

Inna sprawa, że dzisiejsze gwiazdy są znacznie lepsze niż nasze gwiazdy z lat 70 - tych.
W każdym aspekcie.

LEWAN zrobił CUD piłkarski w skali historii piły kopanej !

ROBERT:
Tobie dziękujemy !!!


No i te poziome nożyce w piątej bramce !!!
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Moim zdaniem najlepszy byl Maradonna. Jednak bylo wielu pilkarzy, ktorzy mogliby usiasc z nim przy jednym stole np. Pele :), Zizu, Boniek, Deyna, R. Bagio, Rummenigge, Van Basten, Gulit, Best itd.
 

samfisher74

New member
Moim zdaniem najlepszy byl Maradonna. Jednak bylo wielu pilkarzy, ktorzy mogliby usiasc z nim przy jednym stole np. Pele :), Zizu, Boniek, Deyna, R. Bagio, Rummenigge, Van Basten, Gulit, Best itd.
Nie można porównywać piłarzy grających w takim odstępie czasowym od siebie np. Pele , Best vs Zidane , Ronaldo (prawdziwy) . To tak jak bys porównywał samochody sportowe z dwóch epok , dzisiaj każde auto sportowe mając nawet 100 KM mniej i tak objechałoby na torze superauto z tamtych czasów. Ja nie pamiętam czasów w których grał Pele (jestem 74 rocznik) pamiętam wyczyny Maradony , Bońka , Van Bastena , znam jego mecze tylko z tytułu podniecania się komentatorów w trakcie różnych spotkan sportowych. Ale jestem przekonany że grając w "naszych czasach" nie byłby na poziomie Messiego, Ronaldo i zaznaczam że nie jestem ich fanbojem
 

collider

New member
Bez reklam
Tu nie chodzi o to czy jest postep czy go nie ma.
Wymienilem pilkarzy, ktorzy w swoich czasach byli wysmienici a nie dokonalem ich porownania.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
lata 70-te to inna piłka , teraz jest znacznie znacznie szybsza gra

Dokładnie nie tylko lata 70 ja bym, powiedział nawet 80 i 90 to jaka była wtedy piłka a to jaka jest teraz to dwie inne bajki... Taki Maradonna z jego klasa jaka miał wtedy jakby teraz nagle odrodził się i miał te lata jestem przekonany że nie dałby rady dzisiaj najlepszym... nie ma szans..
 

collider

New member
Bez reklam
Pomysl, ze on bez tej calej nowoczesnej medycyny, komputerow, trenerow od wszystkiego, analiz gral cudowna pilke. Gdybys dal takiemu Maradonnie to cale zaplecze, ktore maja dzis najlepsi pilkarze to wciagnal by nosem tych kartofli :).
 
Do góry