Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Roma tragedia gol ładny ale kupa szczęścia przy tym było ale gol to gol.... ale ich gra to żenada .... piłkarze strzelają 10-15 m od słupka kibice biją brawo za każdym razem - o co chodzi ??? W Hiszpanii zapewne już im dokopią bo kibicie zjedzą Barse...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj Real grał w tym nowym kanale ale powiem wam że jakość tych kanałów to jak napisze średnia to nie w wiem czy nie obrażę co niektóre kanały.. dawanie znaczka że to kanał niby w HD to za takie cos powinna być kara.. bo skoro na 55 calach widać pewne nie doskonałości to co dopiero Ci którzy oglądają na 75 - 80 calach... Nie powinni zbliżeń dawać do oglądania :) ludziom ..
 

Rafal7

Banned
Eleven-y są to kanały zrobione na silę aby wyciągnąć pieniądze od platform cyfrowych i sieci kablowych, ktoś wpadł na genialny pomysł aby wydoić kasę, nc+ nie miała wyjścia aby je dodać, Jestem tylko ciekaw ile taka przyjemność kosztowała ta platformę, mało tego te kanały będą dodatkowo płatnę, szkoda abonentów nc+
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja pomimo że lubię ligę Hiszpańska to jak trzeba będzie płacić za te kanały za jakiś czas to olewam nie za taką jakość - niech sami sobie to dziadostwo oglądają ... i sami sobie płacą za to NIBY HD..
 

collider

New member
Bez reklam
Milosc kibica na pstrym koniu jezdzi. Za jakis czas znowu co niektorzy beda go lzec.
Lewy jak widac lubi nietypowe rekordy :).
 

Henry

Active member
Bez reklam
Milosc kibica na pstrym koniu jezdzi. Za jakis czas znowu co niektorzy beda go lzec.
Lewy jak widac lubi nietypowe rekordy :).
Taka niestety prawda, zaraz przyjdą mecze bez goli, to będą teksty, że Lewy się skończył. Tak juz jest, że jak ktoś reprezentuje poziom ponad przeciętny, to oczekiwania również są ponad przeciętne.
Już tak było w przypadku FCB kiedy Bayern ja pogrążył w dwumeczu LM, też niektórzy przepowiadali początek końca, ostatnio w Holandii wieszczono koniec Milika....takich przykładów można wymieniać bardzo dużo ;)
A póki co mamy powód do radości, że Polak jest na ustach całego "światka piłkarskiego"

View attachment 12484


Szkoda tylko, że nasze Orły przegrali w nocy z Italią, pokazali klasę w całym turnieju i mogą nie dostać już teraz kwalifikacji do IO.....
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja się pozbyłem nc+ i w piątek ma przyjść gość montować netie internet i pakiet tv z pakietem canal+ i eleven, elevensports, zobaczymy czy daje ich tv rade. Jakości nc+ się nie spodziewam, ale w tych samych pieniądzach mam jeszcze internet:D
 
Do góry