Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Caparzo

New member
Bez reklam
Nie ma sie czym podniecać. To nue przeciwnik, tylko statystyki robi takim jak kaciała lewy który tylko nigi wsadza :p
 

collider

New member
Bez reklam
Dali sobie strzelic bramke. No nie ladnie. W sumie mecz z tych obowiazkowych do wygrania. Teraz przyjda prawdziwe mecze o wszystko.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek będzie odszczekiwał ;-)
Ps. Też macie zakłócenia? Zrywa Wam?

Kolego co mam odszczekiwać ??? :) napisałem że 5:0 do tego czy 10:0 czy 3:0 powiedz co to zmienia jak się gra ze strażakami, rolnikami stolarzami ... cieszę się że strzelili bramkę chyba jako jedyna drużyna daliśmy sobie wbić bramę bo z całego meczu im ta bramka się należała...
A a tym panom co komentowali to zakaz dożywotni dałbym komentowania meczów - porażka .
Mam nadzieje że Milik dojdzie do siebie bo pomimo tych dwóch bramek coś z chłopakiem się dzieje..
I naprawdę świetnego maja bramkarza patrząc że to strażak ... sam na sam z lewym wybronił i kilka strzałów mocnych z 11-13 m ... szacun..
Ciekawy jestem Kolego co by było jakby w pierwszych 8 minutach które mieli sytuacje oni pierwsi by strzelili ?? Punkty mamy a gra musi być poprawiona w obronie... bo na lepszy zespól to za mało...
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Lolek, zgadzam się z tym co napisałeś w 100%. Z jednym zastrzeżeniem. Pisałeś wcześniej, że dobrze jak będzie chociaż 3:0. Jest 8:1. Można napisać "niedoceniłem naszych - nie było nadal super, ale jednak oceniałem ich niżej". Tyle :)

Po meczu najlepszą wypowiedź miał Kowalczyk. Obrona fatalna i powinni dostać mocno po lbach. Atak mamy klasowy. Bramkarza też. Zawodzi obrona na całej linii i niektóre pozycje z pomocy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jeszcze Szkocji strzelili bramke.
To super nie jesteśmy sami ... chociaż patrząc na pierwsze 8 min i na końcowe minuty to dobrze że tylko jedna wpadła... szczerze trzeba oddać szacunek Chłopakom rzemieślnikom


Lolek, zgadzam się z tym co napisałeś w 100%. Z jednym zastrzeżeniem. Pisałeś wcześniej, że dobrze jak będzie chociaż 3:0. Jest 8:1. Można napisać "niedoceniłem naszych - nie było nadal super, ale jednak oceniałem ich niżej". Tyle :)
Po meczu najlepszą wypowiedź miał Kowalczyk. Obrona fatalna i powinni dostać mocno po lbach. Atak mamy klasowy. Bramkarza też. Zawodzi obrona na całej linii i niektóre pozycje z pomocy.

Może nie jasno napisałem.. wiec wytłumaczę co ja myślałem... chodziło mi o to że jak nie będzie 3:0 to byłaby to porażka w jakimś sensie tego słowa a napisałem później że jak będzie 5:0 to będzie luzik, ale tak naprawdę czy byłoby 5;0 czy 8:1 dla mnie ma to znaczenia bo przeciwnik to ciężko ich nazwać drużyną, a pomimo tego wszyscy widzieli jaką mamy obronę nawet z takim przeciwnikiem.
Oczywiście cieszę się że wygrali i to nie podlega dyskusji ale dla mnie najlepszym piłkarzem był ich bramkarz ( a naszych Grosicki) co by nie mówić dwie sytuacje sam na sam obronił + kilka naprawdę mocnych strzałów i to z dość bliskich odległości - a to jest strażak pamiętajmy o tym :)
A jeszcze bardziej komentatorzy mnie zirytowali bo aż się słuchać ich głupot nie dało ... bo potrafili np. pierwsza z brzegu głupotę przytoczę ..." Rybus objechał dwóch piłkarzy jak byłby na żużlu " i patrząc że objechał np. jednego stolarza a drugiego sprzedawcę to faktycznie wyczyn niesamowity... ale jak było w meczu z Niemcami gdzie Dondogan objeżdżał naszych jak chciał gdzie chciał i robił z naszymi co mu się podobało( nawet w jednym czy dwóch momentach jednym ruchem ciała i jednym zawodem trzech Naszych w pole wywalił) to jakoś nie bardzo się tym zachwalali i nie śmieli się z naszych a powinni bo to są zawodowi piłkarze, a tak wyglądało jakby Niemiec czasem grał z drużyną III ligową ... i takich głupot było kilka mówionych przez wspaniałych komentatorów...
A najlepsze było to jak jeden z nich powiedział że Nasi są szybsi, zwinniejsi itp. ... na to drugi mu odpowiedział na jakby w takim meczu z takim przeciwnikiem było inaczej to o czym mówić z poważniejszymi przeciwnikami - jakoś tak to brzmiało.. śmiech na sali..


...żeby nie było nie to że marudzę - cieszę się że mamy 3 pkt i tyle bo to nie jest przeciwnik nad którym warto byłoby się rozwodzić i tak zachwalać naszą drużynę w stosunku do ludzi którzy w piłkę sobie czasem pogrywają a widać było nie raz że nawet z taką drużyną obronę mamy cienką.


Ale nie wiem czy zauważyłeś jak bardzo temu bramkarzowi zależało że nawet po 4, 5 bramce on dalej się wykurzał na te bramki... naprawdę szacun dla Gościa mam... + plus to co napisałem wcześniej tych kilka strzałów co obronił a w końcu tak jak wspomniałem na co dzień jest strażakiem.
 
Ostatnia edycja:

gerus6

Active member
Bez reklam
lolek126 już dwa razy pisałeś Dondogan, napisz proszę w której drużynie Niemiec on gra? to jest jakiś nowy zawodnik?
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pisze się inaczej ale wiadomo o kogo chodzi - przynajmniej dla tych co są w temacie - myślę że Ty też wiesz o kogo chodzi.. on chyba jest z Turcji wg mnie. Dokładnie tak się pisze İlkay Gündoğan ale dla mnie on jest Dondoganem prościej napisać :) ważne jest to że jest świetny i na Nasze nieszczęście robi z naszymi obrońcami co mu się podoba.
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Wymawia Gundogan

A ja napisze tylko tyle, na tle takiego zespołu jak Gibraltar widać postęp w naszej drużynie
A dlaczego? Ano dlatego że kilka lat wstecz jak graliśmy z Sam Marino nasza kadra strasznie się męczyła i do 20 -30 minuty nie potrafili albo i nawet nie dawali rady strzelić bramki, kto będzie chciał to będzie to pamiętał.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wymawia Gundogan

A ja napisze tylko tyle, na tle takiego zespołu jak Gibraltar widać postęp w naszej drużynie
A dlaczego? Ano dlatego że kilka lat wstecz jak graliśmy z Sam Marino nasza kadra strasznie się męczyła i do 20 -30 minuty nie potrafili albo i nawet nie dawali rady strzelić bramki, kto będzie chciał to będzie to pamiętał.

Hej a czy w poprzednim meczu z "rzemieślnikami" nie było tak że dopiero strzelili pierwsza bramkę w drugiej połowie ???? :)
A druga sprawa oczywiście ja takie mam zdanie dla mnie nie jest istotne czy strzeliliby 3 bramki w ostatnich 10 min. czy w pierwszych 20 min... ważne jest całość gry jak się układa od obrony poprzez pomoc a skończywszy na ataku... choć najgorzej wg mnie jest z obrona i to widać nawet z taka "drużyną" jak Gibraltar.
Ale bez dwóch zdań postęp jest i z tego też trzeba się cieszyć....martwi tylko to że w kraju 40 mln np. taki Milik teraz gra słabiutko i nie ma opcji żeby go zmienić na innego napastnika bo nie ma takiego który mógłby godnie zastąpić...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Dzisiaj Barsa z Roma gra ...

Witam uprzejmie,

Jutro po północy tj. o godz.00:50 zobaczę mecz AS Roma - FC Barcelona na Canal+Sport , a o godz: 03:00 Valencia CF - Zenit Petersburg . A dziś o godz. 20:45 Olympiakos Pireus - Bayern Monachium , a o godz. 22:45 Chelsea Londyn - Maccabi Tel-Awiw . I gitara , noc nieprzespana .:wink:
BTW,
Trzecia bramka dla Chelsea w 58 minucie strzelona przez Diego Costa - majstersztyk;-) .
BTW,
Bramka wyrównująca na 1:1 w meczu AS Roma - FC Barcelona strzelona prawie z połowy boiska
przez Florenzi w 31 minucie dla AS Roma to również majstersztyk .;-);-)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:
Do góry