Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Pomysl, ze on bez tej calej nowoczesnej medycyny, komputerow, trenerow od wszystkiego, analiz gral cudowna pilke. Gdybys dal takiemu Maradonnie to cale zaplecze, ktore maja dzis najlepsi pilkarze to wciagnal by nosem tych kartofli :).

wątpię w to, że Maradona wciągnąłby Ronaldo Czy Messiego. Weź pod uwagę fakt, że dzisiaj każdy piłkarz ma dostęp do dietetyka, trenera indywidualnego, stać go na różne myki regeneracyjne itd, a mimo to taki Messi i Ronaldo odstają od pozostałych. Dawniej piłka była 2 razy wolniejsza.

Wracając do posta jednego z kolegów, który w swoim avatarze ma logo Barcelony - Prawdziwym Ronaldo jest Crisitiano, kibicuję Realowi od 20 lat, miałem przyjemność oglądać wielu fajnych piłkarzy, ale nigdy nie przekonał mnie do siebie Gruby Ronaldo. To samo mogę powiedzieć o Messim, nie chce mu nic ujmować bo jest świetnym zawodnikiem i razem z Ronaldo piszą historie, ale Messi jeżeli chce udowodnić, że jest najlepszym piłkarzem niech idzie pograć w piłę do Premier League gdzie nie gwizda się skubnięć na zawołanie.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Pomysl, ze on bez tej calej nowoczesnej medycyny, komputerow, trenerow od wszystkiego, analiz gral cudowna pilke. Gdybys dal takiemu Maradonnie to cale zaplecze, ktore maja dzis najlepsi pilkarze to wciagnal by nosem tych kartofli :).

:mrgreen::mrgreen: :blagam::blagam:
"Collider", podpisuje się w całości. Nowoczesna piłka , to biznes. Nic więcej. A to że ona jest szybsza , to nic nie znaczy. Najlepszy mecz wszech czasów odbył się na MS 1986. Francja-Brazylia. I nikt tam nie biegał po boisku 120 km na godzinę.:D I to nie moja opinia , a ekspertów pilki nożnej. Footbool "zdechł" po łatach 90. Teraz wygrywa ten kto ma więcej kasy. Reszta klubów może tylko zazdrościć i marzyć żeby przegrać z jak najmniejszym wynikiem. Super po prostu. :p
Messi do ligi Wietnamskie, ( tam też nie gwizdą na zawolanie:), Ronaldo do ligi Burkina-Faso ( tam karny wprawie a każdym meczu:). Bez obrazy. :-D
 

lobos

New member
Bez reklam
Lewy wariat! :) Passa traw! Jest kozak! Wiele razy mógłby sam na siłę wykańczać a On odda kiedy widzi lepiej ustawionych...
Zawodnik kompletny.
Cracovia rozbija Lecha! Skorża leci...!
 

collider

New member
Bez reklam
Dzisiaj Pany mega wazy mecz naszej kadry. Przy dobrym ukladzie juz dzis nasza reprezentacja moze swietowac awans do ME. Przy zlym scenariuszu o wszystkim bedzie decydowal niedzielny mecz z Irlandia.
 
Do góry