Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

collider

New member
Bez reklam
Legia stracila bramke w ostatniej sekundzie. To co zrobil Rzezniczak to masakra. Bramka zwycieska dla Korony oczywiscie.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Legia stracila bramke w ostatniej sekundzie. To co zrobil Rzezniczak to masakra. Bramka zwycieska dla Korony oczywiscie.

Witam uprzejmie,

Nasza liga staje się nieprzewidywalna .

Zobaczę o 20:45 na Eleven mecz Fiorentina - Milan . Wynik 2:0 dla Fiorentiny .
A Juventus u siebie przegrywa z Udinese 0:1 .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie tylko Ty za to na żywo oglądałem wybryki naszych super kibiców zarówno w sobotę jak i w niedzielę - piękna sprawa dziękuję C+ za wykupienie praw do transmisji extra klasy na cztery sezony - rozumiem żeby urozmaicić nasze super granie to właśnie co jakiś czas będą takie atrakcje puszczane ludziom - super ... kilka osób w ciężkim stanie walczy o życie, kilkadziesiąt pobitych osób... W kosmos ekstra klasę wysłać i niech grają przy gwiazdach o ile Bogowie się zlitują i dadzą im te gwiazdy bo na to zasługuje ta liga z kibicami... i nie interesuje mnie że ktoś powie że to grupy psedo kibiców - jak kluby same nie chcą dziadostwa się pozbyć tylko na to pozwalają to winien jest i klub i kibice inni... + Państwo
A dawać mi tu ligę hiszpańską na którą rodziny z dzieciakami małymi chodzą oglądać...
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
oglądał ktoś w ogóle LaLigę?
Patrzyłem na program "arabów" z linku podesłanego przez Kapustę i nie było tam żadnych wzmianek...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ale to na kompie...tak?
Jakość znośna? bo rozumiem, że to HD tak na wyrost ;)

Jakość znośna, było to takie 720p, obraz 6/10 dźwięk 3/10 i po francusku - moja kobieta się cieszyła bo pracuje z fr językiem na co dzień:D

Podłączyłem lapka po hdmi do tv.

Był na tej stronie też drugi kanał z PL komentarzem, ale komentował jakiś czereśniak pokroju Szpakowskiego czy Zarzecznego więc wolałem fr
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Niestety falstart, nieskuteczność ciągnie się za Realem od połowy poprzedniego sezonu.
Nieuznana bramka dla Sportingu, a później karny na Ronaldo daje nam ,,zasłużony remis,,

Cieszą za to kontuzje w Barcelonie.

:) Bardzo spodobało się mi to: "cieszą za to kontuzje w Barcelonie" :x I tak wam to nie pomoże ))))) Ale to nie ten forum żeby wojenki Real-Barca zaczynać. Ja już z tego nie podniecam się :razz:
Co do oglądania w necie , jak już musi cię, to polecam w dobrej jakości. WATCH SPORT LIVE STREAMS + VIDEOS ONLINE | LAOLA1.tv
Telewizja przez internet, Telewizja na żywo - WEEB.TV - tvp1hd179 tvp22hd startrekng
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
:) Bardzo spodobało się mi to: "cieszą za to kontuzje w Barcelonie" :x I tak wam to nie pomoże ))))) Ale to nie ten forum żeby wojenki Real-Barca zaczynać. Ja już z tego nie podniecam się :razz:
Co do oglądania w necie , jak już musi cię, to polecam w dobrej jakości. WATCH SPORT LIVE STREAMS + VIDEOS ONLINE | LAOLA1.tv
Telewizja przez internet, Telewizja na żywo - WEEB.TV - tvp1hd179 tvp22hd startrekng

Spokojnie nie jestem 15 letnim napinaczem barca-real, pisałem o kontuzjach, ponieważ w poprzednim sezonie z czołowych klubów tylko barcelone omijały one szerokim łukiem:D

Barcelona bez ławki w tym sezonie nie ugra ani jednego trofeum. W styczniu dołączy Turan, który na pewno nie złapie formy meczowej w 2 tyg. Zastanawiam się tylko co się stanie z barcą jak messi kiedyś wypadnie z gry na dłuższy okres czsau;P
 

collider

New member
Bez reklam
Untitled-116-620x416.jpg
http://weszlo.com/wp-content/uploads/2015/08/Untitled-116-620x416.jpg

Mapa wstydu. Na bialo zazanaczone kraje, ktorych druzyny do tej pory nie zakwalifikowaly sie do LM.
 

Rafal7

Banned
A od jakiej daty jest to liczone
Czy chodzi tu tylko o tą edycję
Kurna taki duży kraj a takie mameje nas reprezentują.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
A Legia Warszawa z nascie lat temu?? Pamiętam grupe.. Blackburn Rovers, Rosenborg i chyba Spartak, to byla faza grupowa lm o ile pamiętam.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Wtedy bylem gnojkiem,mialem pokoj wywalony plakatami min blackburn i rosenborg, wszystko z tygodnika piłka nożna i chyba wted bravo sport
 
Do góry