Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

sentyzibi

Well-known member
No, jeśli ktoś tym się nie interesuje, to tak to może postrzegać i nie ma tym nic dziwnego. Osobiście mam znajomych, którzy dadzą się pokroić albo za szczypiorniaka, albo za kosza, albo nawet za... krykieta. Nie ma więc sensu się sprzeczać: czy ładniejsza blondynka czy murzynka, bo jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził. Chyba że dla samej idei sprzeczania się, no ale to wątek futbolowy przecież.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Pasowałoby, żeby się dogadali i udostępnili ten kanał. Lubię Hiszpańską.
Legia już walczy na Ukrainie ;-)

Na fb nc+ napisali, że cały czas walczą o transmitowanie La Liga bezpośrednio lub pośrednio.
Nie wyobrażam sobie oglądania Realu na zagranicznych steamach w necie. Cały okres przygotowawczy musiałem tak oglądać i jest to katorga, jakość beznadziejna, milion ludzi co skutkuje freezami obrazu...
 

lobos

New member
Bez reklam
Wiem, wiem... przez net oglądać to lipa straszna.
Pomyśl, że Gran Derby byśmy mieli tak oglądać... :-(
Niewiele czasu im zostało...
 

fred23

Member
LEGIA mnie zaskoczyła, rozpędzała się jak Niemiecki walec ... he he , ale wynik mają super

teraz czas na Kolejorza , na razie 1:0
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Wiem, wiem... przez net oglądać to lipa straszna.
Pomyśl, że Gran Derby byśmy mieli tak oglądać... :-(
Niewiele czasu im zostało...

Gran Derbi ogląda 400mln widzów na świecie, przez tych szejków co skupują wszystkie prawa do transmisji będą płonąć światłowody 22.11.2015!
 

Henry

Active member
Bez reklam
W kwestii transmisji Primera Division mamy mały przebłysk:
Primera Division za darmo w STS TV
W internecie wszystko już się wyjaśniło. Prawa do pokazywania meczów ligi hiszpańskiej nabył bukmacher, firma Star-Typ Sport, a będzie je udostępniał za darmo na swojej platformie STS.tv.
- Nie trzeba mieć żadnych pieniędzy na koncie ani wykazywać żadnego obrotu. Wystarczy się zarejestrować, co także jest darmowe - mówi Sport.pl Paweł Rabantek, doradca zarządu ds. PR w Star-Typ Sport
Wszystkie mecze będą z angielskim komentarzem. Spotkania będzie można oglądać na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych. Ze względów licencyjnych obraz na komputerach będzie zajmował 1/4 ekranu, a na urządzeniach mobilnych jest możliwość wyświetlania meczów na pełnym ekranie.

Niepokojąca informacja, to oczywiście jakość transmisji....:?
W całej tej sytuacji najciekawsze jest, że STS był w stanie się dogadać, a żadna ze stacji TV nie....
 

lobos

New member
Bez reklam
A Piast sobie pyka i w Poznaniu z Mistrzem Polski 3 punkciki :)
Potwierdzają, że liderem są zadłużenie. Solidność w grze, ale też trochę szczęścia ;-)
Oj... ta nasza "Ekstraklasa" :) Obstawiałem 1:1 ;-)
 

lobos

New member
Bez reklam
Pedro gol i asysta w debiucie w Chelsea.
To był dobry transfer i trochę zaskakujący.
Coś niewielu dobrych grajków ciągnie do Man U.
Tzn. chyba raczej do Van Gaala ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry