Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lobos

New member
Bez reklam
Wszystkie 5 bramek Realu ładne. Pierwsza... To co James dośrodkował na głowę Bale'a to miód. Druga... Sam Rodriguez pięknie z wolnego od słupka z ostrego kąta. Lux! Trzecia Benz głową po pięknej klepce. Czwarta... przewrotka Jamesa :) To będzie następca CR7 w Realu. Jest niesamowity! Piąta to Bale z daleka od słupka pięknie. Taki ładny mecz Królewskich a my nie mogliśmy go oglądnąć normalnie w TV w jakości HD :-( Tragedia z tym NC+! Niech negocjują te transmisje, bo stracą na tym duuużo więcej niż się spodziewają.
 

lobos

New member
Bez reklam
Za biedni już są na zakup praw.
Oni są biedni... wydawało im się, że są bezkonkurencyjni jak połknęli N-kę.
Teraz pojawili się nowi gracze i zrobiło się gorąco.
Udają, że nic się nie stało, ale wiedzą że bez La Liga tracą dużo.
Żałosna "Ekstraklasa" to stanowczo za mało. Angielska i LM jeszcze została, ale jak za rok przegrają (a na to się zanosi) przetarg na Premier League to po NC+
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Wszystkie 5 bramek Realu ładne. Pierwsza... To co James dośrodkował na głowę Bale'a to miód. Druga... Sam Rodriguez pięknie z wolnego od słupka z ostrego kąta. Lux! Trzecia Benz głową po pięknej klepce. Czwarta... przewrotka Jamesa :) To będzie następca CR7 w Realu. Jest niesamowity! Piąta to Bale z daleka od słupka pięknie. Taki ładny mecz Królewskich a my nie mogliśmy go oglądnąć normalnie w TV w jakości HD :-( Tragedia z tym NC+! Niech negocjują te transmisje, bo stracą na tym duuużo więcej niż się spodziewają.

Jakby James miał szybkość Bale'a czy Ronaldo to Realu nie dałoby się zatrzymać.
Mam nadzieję, że Ronaldo złapie formę, a wtedy bójcie się wrogowie.
 

lobos

New member
Bez reklam
Jakby James miał szybkość Bale'a czy Ronaldo to Realu nie dałoby się zatrzymać.
Mam nadzieję, że Ronaldo złapie formę, a wtedy bójcie się wrogowie.
James ma świetne uderzenie i parcie na bramkę. Zostawia dużo zdrowia na boisku.
Świetnie wkomponował się w drużynę. Od początku ciężko pracował i nie wychodził przed orkiestrę.
Teraz powoli pokazuje na co go stać. Co do szybkości to Cris niestety nie jest już takim magikiem jak jeszcze niedawno.
On oczywiście jest Gwiazdą drużyny i wszyscy którzy psioczyli lub psioczą na Niego niech spojrzą na statystyki.
Gość jest niesamowity i to nie ulega wątpliwości. Dla mnie Jese pod względem szybkości sprzed kontuzji był nie do zatrzymania.
Szkoda, że tak się potoczyły losy, bo On dzisiaj byłby mega. Miejmy nadzieję, że jeszcze się odnajdzie...
Bale jak dla mnie to taki Shogun ;-) Szybkość ma, ale czasem mam wrażenie, że sam nie wie gdzie jest piłka :p
Na siłę chce udowodnić, że jest nr. 1. Wolne uderza raczej na siłę.
Oby te dwie bramki wróżyły same dobre spotkania w Jego wykonaniu.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
O Ronaldo się nie martwię to kwestia dwóch meczy aby złapał formę strzelecką. Jese bardzo przypomina mi Bale'a, można powiedzieć, że to taki sam jeździec bez głowy. Oboje potrafią zagrać dobry mecz, a później zniknąć na 5 kolejnych. Wrócił Benzema, który również wykonuje ciężką pracę na boisku. Będzie dobrze, Real La liga i Liga Mistrzów w tym sezonie jak nic.
 
Do góry