Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lobos

New member
Bez reklam
Panowie strasznie się wku...! Już dawno śmiali się z nas, że płacimy abonament złodziejom za nic.
Każdy z nas wiedział, że płaci za piłkę w jakości HD.
Angielska i Hiszpańska to podstawa! Bez tego w dupie mam NC+!
Naziemną mam za "free" i prawie 30 kanałów.
Gnoje milczą do ostatniej chwili a w programie już La Liga nie ma.
Zobaczycie jak się przejadą... Oby jak najwięcej ludzi ich olało!
 

Rafal7

Banned
Odejdzie i to kupa ludzi, już są nawet nowe spoty reklamowe że LM na wyłączność i tylko tego spot dotyczy, a ja się zastanawiałem nad dobraniem nc+ do polsatu ale jakoś to odwlekalem w czasie na szczęście.
 

lobos

New member
Bez reklam
Dokładnie! Miałem nawet o tym pisać, że teraz reklamówki LM lecą non stop. Boją się o swoją dupę! Jeśli prawdą okaże się to, że nie ma Ligi Hiszpańskiej to... Tym Państwu już podziękujęmy ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie bo to nie wycinają danego programu tylko część oferty która nie jest do końca uzależniona od nich.. ktoś był lepszy dał więcej i dziękuję, zobaczymy może dany kanał będzie i w RP a wtedy go włączą do NC + trzeba czekać ... ja mam C+ i HBO też z kilku innych powodów ale fajnie by było jakby liga Hiszpańska była a nasza ekstra klasę w kosmos wysłać.. niech sami siebie oglądają tą żenadę.. nazywaną piłką ...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
.... i oczu Kolego o prądzie nie wspomnę :) ważne jest żeby ludzie dzwonili do nich i mówili o tym że jest to ważne itp. niech wiedzą że nie jest to obojętne dla ludzi... bo tak to przejdzie bez żadnej uwagi z ich strony - ważne jest dla nich że jest extra klasa i git... a niech ten sam właściciel się pokusi za rok o ligę angielską i co wtedy ??? Jak to jest chyba jakiś ala szejk to kasty ma...
 
Ostatnia edycja:

fred23

Member
jak przełączałem między ligą hiszpańską i angielską a naszą badziew klasa miałem wrażenie , że ktoś mi slow motion włączył ...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Piłkarz ze mnie żaden, ale myślę że jakbym obciął trochę węgli i wyciął z 10kg masy to mógłbym grać w naszej ekstraklasie:D

Brak La Liga w nc+ = koniec umowy, trzymanie nki z opłatą 100zł+ dla patałachów z polskiego podwórka, którzy nie wymienią 4 celnych podań to trochę głupota, a z ich mistrzem przetargowym(były pracownik tvp) to i angielską stracą za rok.
 

collider

New member
Bez reklam
A ja wam "eksperci od Esktraklasy" powiem tyle: lepsze gowno w Polskim polu niz fiolki w Neapolu :). Poziom naszej ligi nie jest tak slaby jak niektorzy tu pisza. Oczywiscie nie mozna go porownywac do topowych lig, ale z roku na rok jest lepiej a do tego w innych aspektach juz dogonilismy a nawet stalismy sie wzorem dla innych lig. Zaplecze tez jest coraz lepsze. Wiekszosc klubow ma juz bardzo dobre stadiony, bazy treningowe itd. Pamietajcie o tym, ze na zachodzie profesjonalny futbol rozwijal sie juz w czasach gdy nasze chlopaki chodzili grac po robocie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Takie sam masz wrażenie oglądając polska ligę że u nas piłkarze biegają o tempo wolniej?

Podam Ci przykład z życia - było to jakieś dwa lata temu siedziałem u Kolegi i jakiś mecz z ligi angielskiej oglądaliśmy i była przerwa po pierwszej połowie kumpel przełączył na inny kanał i grały nasze orły - mecz oglądał z nami Kolegi syn który miał 8-9 lat ... zgadnij co powiedział do taty ...
Cos takiego to było..." tato dlaczego Ci piłkarze chodzą po boisku zamiast grać tak jak to było w tamtym meczu..."


Oni nie chodzili oni niby biegali tylko tak to wyglądało w porównaniu z liga angielską - czy coś trzeba tutaj dodawać skoro dzieciak widzi różnicę między graniem na naszym podwórku a tym na świecie..


A ja wam "eksperci od Esktraklasy" powiem tyle: lepsze gowno w Polskim polu niz fiolki w Neapolu :). Poziom naszej ligi nie jest tak slaby jak niektorzy tu pisza. Oczywiscie nie mozna go porownywac do topowych lig, ale z roku na rok jest lepiej a do tego w innych aspektach juz dogonilismy a nawet stalismy sie wzorem dla innych lig. Zaplecze tez jest coraz lepsze. Wiekszosc klubow ma juz bardzo dobre stadiony, bazy treningowe itd. Pamietajcie o tym, ze na zachodzie profesjonalny futbol rozwijal sie juz w czasach gdy nasze chlopaki chodzili grac po robocie.



Oczywiście Kolego tylko dlaczego nie zrobią ankiety i nie spytają się ludzi którzy płacą abonament czy wola oglądać nasza super ekstra klasę czy też wola żeby te pieniądze przeznaczyć na walkę o transmisję ligi Hiszpańskiej ? W końcu to my im płacimy a oni sami decydują co ja mam oglądać..
Podobnie z żużlem - jakby tak policzyć to zapewne ogląda to 5 miast na krzyż w całej RP ale puszczany jest non stop jakby to był sport narodowy RP.. oczywiście rozumiem tych co lubią i oglądają ale na litość niech nie zabierają tego co ogląda cala masa ludzi w tym kraju...
 

collider

New member
Bez reklam
Szczerze ja kupilem rozszerzony pakiet dla ekstraklasy. Wszystko inne traktuje jako ekstras. Prawda jest taka, ze ogladalnosc innych lig wcale nie jest duza. Oczywiscie wzrasta, ale przy hitowych spotkaniach. Dla mnie wazniejsza jest Champions League bo tam mam caly przekroj pilki europejskiej w najlepszym wydaniu a to oferuje mi Nka. Rozumiem natomiast tych zawiedzonych, prawdziwych fanow ligi hiszpanskiej bo niewatpliwe cos traca. Jestem pewny, ze gdy cyfra straci ekstraklase to bedzie to dla mnie olbrzymi argument do zmiany nadawcy.
 

sentyzibi

Well-known member
Podobnie z żużlem - jakby tak policzyć to zapewne ogląda to 5 miast na krzyż w całej RP ale puszczany jest non stop jakby to był sport narodowy RP.. oczywiście rozumiem tych co lubią i oglądają ale na litość niech nie zabierają tego co ogląda cala masa ludzi w tym kraju...



Hm. Pozwolę sobie się z Tobą nie zgodzić, bo pomijając już kwestię ilości miast zainteresowanych transmisjami zawodów żużlowych, to przecież w kiedy tylko włączę C+ to sama kopana leci, a speedwaya to mi jeszcze w niej mało. No ale to tylko moje subiektywne odczucie.
 

fred23

Member
sorry chłopaki , mieszkam w Toruniu , ale żużel mam głęboko w doopie , widowisko żadne , w 90% zalezy od sprzętu i kasy , 10% od umiejętności
 
Do góry