Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lobos

New member
Bez reklam
Szlag! To już ten sezon! Czemu te gnoje nic nie informują?!
Sezon La Liga startuje za tydzień a tu taki numer! :x
 

Rafal7

Banned
jak nc+ straci prawa do ligi hiszpańskiej i powiedzmy do angielskiej to już po tej platformie, reszta kanałów to to samo co w CP tylko ze w Polsacie jest dużo taniej.
 

lobos

New member
Bez reklam
Dokładnie! Przecież tak na dobrą sprawę to abonenci NC+ płacą im tylko za sport!
Angielskiej nie odpuszczą, ale co z tego jak nie będzie hiszpańskiej?
Kończę umowę i dziękuję. Jak się wku... to nawet wypowiem przed końcem!
 

Rafal7

Banned
Ale jaja, tylko czekać aż Polsat dogada się z Elevan Sport i z beIN Sports i bedzie pieknie w Cp a wiem ze ich stać na to.I drogo na pewno nie będzie,ja za 49.90 mam wszystko oprócz HBO, ale to juz akurat nie ten sam kanał co 15 lat temu, więc nie ma czego żałować.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
A jakie są kary za zerwanie umowy?
Zobacz w swojej umowie, bo tych stówek może być sporo ;)

Ja już tym z....om podziękowałem jakiś czas temu, obecnie tylko kablówka z pakietem C+ a do tego polsaty sportowe.
Widziałem rano ten artykuł w Przeglądzie... ale nie wiedziałem, że wywoła tu aż tyle emocji...
Do końca jeszcze nic nie wiadomo, kto będzie współpracował z Eleven i transmitował, nie sądzę, aby był to tylko net.
Za kilka dni się okaże....
 

Rafal7

Banned
Net to tylko taka zagrywka aby zobaczyć, przyzwyczaić się do tego i potem mieć chęć a ten kanał.

Musiało to wywołać takie zamieszanie, ja obstawiam ze jakieś 80% abonentów nc+ posiada ta platformę tylko i wyłącznie dla piłki nożnej,
 

Henry

Active member
Bez reklam
Musiało to wywołać takie zamieszanie, ja obstawiam ze jakieś 80% abonentów nc+ posiada ta platformę tylko i wyłącznie dla piłki nożnej,
Ja tak miałem, ale na szczęście w kablówce miałem możliwość wzięcia pakietu C+, to "serdecznie" im podziękowałem, zresztą kablówkę, też mam głównie ze względu na sport.....i kanały dla dzieciaków, reszty ścierwa nie oglądam
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja mam nc+ tylko dla La liga i angielskiej, polskiej piłki kopanej nie oglądam.

Stracili 3 ligi, za rok pójdzie angielska i po platformie, jak pisaliście wyżej poza sportem w nc+ reszta kanałów jest tańsza w cp.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Byc to będzie, tylko ciekawe gdzie( u kogo).
Na dzień dzisiejszy nie wiadomo,
najgorsze, że pojawiły się też wzmianki, że być może to samo będzie z LE :confused:
Znalazłem, że jeszcze jakieś info, że Arabi wykupili jakieś programy Orange we FRA, więc być może tam coś będzie.....
 
Do góry