Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Piomakusz

New member
Po pierwszych 10 minutach chciałem już przełączyć bo tak to wyglądało jakby to jacyś juniorzy grali z klasowym zespołem... I po bramce myślałem że będzie lepiej ale nie było szału.
Jednego jestem pewien nic nie zwojują na ME bo tam trzeba każdy mecz grać co dwa-trzy dni na odpowiednim poziomie z taką determinacją i walecznością jaką grali z Niemcami. A jak widać są w stanie z tym czymś zagrać jeden mecz a to jest mało. Kondycję trzeba chcieć poprawić żeby móc być na odpowiednim poziomie pod względem biegowo - wytrzymałościowym.
Ale trzymam kciuki bo zawsze człowiek wierzy że może się udać a cuda się zdarzają co pokazał mecz z Niemcami.

I połowa wyglądała "dupowato" a co do ME to jeszcze daleka droga wpierw trzeba się tam dostać a same mistrzostwa rządzą się swoimi prawami a może coś ugrają? ale trzeba jeszcze kilka meczy wygrać.
Cierpimy na chroniczny brak rozgrywającego to widać w każdym meczu ale mam nadzieję, że w końcu coś zaskoczyło i teraz już będzie tylko lepiej.
A tak na marginesie to wczoraj Niemcy też musieli się namęczyć na 1 pkt.:)
 

eedviking

Banned
Nie zachowujcie się jak ogrodnicy, nie przesadzajcie, źle nie było, a południowy sędzia to niech sobie te RM i B sędziuje. Kolejny powód ,dla którego nie trawię tej części świata. Zarzuty pod adresem Lewandowskiego, dziwne. Miłego dnia. ;)
 

Rafal7

Banned
Pierwsza polowa mogla wydawać się bojaźliwa bo grali zbyt zachowawczo
Zdecydowanie brakuje nam zawodnika ze środka pola, łącznika między obrona a atakiem, brakuje nam takiego zawodnika który by potrzebny do przytrzymania piłki, nawet sami obrońcy grali by pewniej gdyby widzieli że jest ktoś kto potrafi przytrzymać piłkę i ją rzucić dalej.

Powiem wam że szczerze że szkoda że Mila nie zagrał od pierwszej minuty lub nie wszedł na drugą połowę.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nie wiem, czy czasem oglądałeś mecze Śląska, ale Mila znacznie lepiej się sprawdza jak nie gra całego meczu, czasem zdarza mu się kondycyjnie nie wytrzymywać ;) Ale masz rację, mógł wyjść od początku 2-giej połowy, no i widać było brak Kuby...
Ale poza tym dobrze, że zaczynają wyglądać jak drużyna, oby tak dalej, bo idzie w dobrym kierunku.
 

Rafal7

Banned
Jasne że zaczyna to wyglądać i to cieszy, mysle że na dzien dzisiejszy Kuby nie da sie zastąpić, plus Grosicki na drugiej stronie.
Muszą uzupełnić środek jakimś zawodnikiem który jest bardziej ograny i ma większe doświadczenie.I w każdym meczu musi byc dwóch napastników, zdecydowanie lepiej to wygląda.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pierwsza polowa mogla wydawać się bojaźliwa bo grali zbyt zachowawczo
Zdecydowanie brakuje nam zawodnika ze środka pola, łącznika między obrona a atakiem, brakuje nam takiego zawodnika który by potrzebny do przytrzymania piłki, nawet sami obrońcy grali by pewniej gdyby widzieli że jest ktoś kto potrafi przytrzymać piłkę i ją rzucić dalej.

Powiem wam że szczerze że szkoda że Mila nie zagrał od pierwszej minuty lub nie wszedł na drugą połowę.

Niestety jak obrona zaczyna rozgrywać piłkę , bo pomocnicy nie wiadomo czemu nie byli w stanie... to nie może to wyglądać dobrze.. a później jest że 60% w pierwszej połowie posiadania piłki Szkoci mają, a w końcu to nie jest mega drużyna co Polacy pokazali w ostatnich 15-20 min że Szkotów nie było na boisku... Bo to że z Niemcami mieliśmy niecałe 30% to jestem w stanie zrozumieć. A Mila zgadzam się ale obawiam się że 45 min dobrego biegu to może być dla niego za dużo ale kto wie trzeba byłoby to sprawdzić. I trzeba czekać na Błaszczykowskiego ale ten tez po powrocie będzie musiał troszkę pograć zanim wróci do formy.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
" Teraz trzeba ograc Gruzje bezwarunkowo by spedzic zime w fotelu lidera"
:) Nu i 14 listopada nie wchodzę na forum:D A tak na serio, to życzę wygraną, bo Gruzja ma najsłabszą reprezentację za ostatnie 15 lat. W tej chwili to więcej "przeszkadzanka" niż wymagający przeciwnik.
 

Rafal7

Banned
Masz racje Lolek, myślę że Mila powinien być zawodnikiem na druga połowę, trener powinien go wpuszczać na druga połowę na podmeczonych zawodników.
Jak wiecie taka przerwa między polowami ma negatywny wpływ na mięśnie zawodników

Nie ma co krytykować naszych za styl bo i tak rozegrali dwa dobre mecze patrząc wstecz i na ich dokonania
Holendrzy to mają problem bo dostali z Islandią, Portugalia strzeliła w 95 minucie, albo Niemcy z Irlandią

Zwroccie uwagę jak to nas zainteresowała nasza drużyna, caly czas trwa dyskusja ;-)
 

eedviking

Banned
" Teraz trzeba ograc Gruzje bezwarunkowo by spedzic zime w fotelu lidera"
:) Nu i 14 listopada nie wchodzę na forum:D A tak na serio, to życzę wygraną, bo Gruzja ma najsłabszą reprezentację za ostatnie 15 lat. W tej chwili to więcej "przeszkadzanka" niż wymagający przeciwnik.

Żal będzie, bo Gruzini to fajny naród i mają własne, jedne ze starszych na świecie literki. :D ;)
 

collider

New member
Bez reklam
Dziś wraca LM. Dobrze zapowiada się mecz Roma - Bayern. Ciekawe czy Lewy coś ustrzeli, ba, ciekawe czy zagra. Ostatnio Bayern bez niego w składzie zagrał kapitalny mecz w lidze więc kto wie. Może ławeczka?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dziś wraca LM. Dobrze zapowiada się mecz Roma - Bayern. Ciekawe czy Lewy coś ustrzeli, ba, ciekawe czy zagra. Ostatnio Bayern bez niego w składzie zagrał kapitalny mecz w lidze więc kto wie. Może ławeczka?

Kto wie dla mnie np. Roben jest mega lepszy od niego i ma rekord świata jako najszybszy piłkarz biegnący z piłką w meczu... jest mega szybki i super drybluje, potrafi znacznie lepiej wypracować sobie pozycję jeden na jeden. Lewy dla mnie jest bardziej takim zawodnikiem do którego piłka jest dogrywana a on wykańcza sytuację.
 

collider

New member
Bez reklam
Kto wie dla mnie np. Roben jest mega lepszy od niego i ma rekord świata jako najszybszy piłkarz biegnący z piłką w meczu... jest mega szybki i super drybluje, potrafi znacznie lepiej wypracować sobie pozycję jeden na jeden. Lewy dla mnie jest bardziej takim zawodnikiem do którego piłka jest dogrywana a on wykańcza sytuację.

Typowa 9. Chociaż w kadrze teraz zapyla prawie jak pomocnik a Milik przejął jego fuchę :).
 

collider

New member
Bez reklam
Wczoraj wogole byly hokejowe wyniki w LM. Z wczorajszych meczy niestety ogladalem tylko druga polowe Barcelona z Ajaksem. Nawet Milika udalo mi sie zobaczyc. I nawet zanotowal dobry wystep.
 

Henry

Active member
Bez reklam
..............BM - Roma zmiażdżyli ich nieźle.. Normalnie jakby grali z jakimś trzecioligowym zespołem, choć karny jak dla mnie na wyrost podyktowany..

Lewy pomimo dobrej asysty i ładnej bramki jakoś średnio mi się podobał, widać, że BM bez niego dużo by nie stracił. Ciekawe kiedy Pep usadzi go na ławie....
 

collider

New member
Bez reklam
Widowisko było zacne, pokazali jak się gra w piłkę :)
Jeszcze żeby chłopakom z Bawarii ktoś tak dokopał ;)

Ja akurat tak negatywnie do Liverpoolu nie jestem nastawiony. Mecz byl dobry tylko w pierwszej polowie. Real zagral swoje i potwierdzil aspiracje do tytulu.
Wczoraj Legia znow zagrala dobry mecz i prowadzi w swojej grupie LE.
 
Do góry