Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Akurat źle nie grali, niestety szpital w zespole. Perez musi w lecie rozbić bank i kupić dwóch bocznych obrońców, Danilo out, odchodzi pepe więc i środkowego trzeba szukać i pokusić się o Aubameyanga kosztem Benzemy bądź Moraty. Musi też przemyśleć sprawę Bale'a bo jeżeli gość co sezon ma rozegrać 20% meczyków to chyba nie tędy droga.

Patrząc na skale kontuzji i liczbę nieobecnych graczy ktoś mógłby powiedzieć, że odpadnięcie z PK wtjdzie im na dobre bo będą mieć więcej odpoczynku, ale z drugiej strony porażka w dwumeczu z klubem, którego najlepszy piłkarz pewnie nie zarabia tyle co np Mariano czy inny młodzieniec z Realu Castilla chyba jest trochę wstydem.

Wczoraj uświadomiłem sobie, że lolek miał rację, że za bardzo krytykuje ostatnio Ronaldo. Jak on ma się odblokować skoro cały atak Realu leży i kwiczy. Nie mówiąc, że bez Bale'a, Benzemy bez formy i z braku Jamesa Ronaldo ma na sobie ciągle dwóch obrońców.

Lolek zwracam honor!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To właśnie Kolego miałem na myśli - a to nie robot, co roku jest starszy i pomimo jego odnowy biologicznej jaką ma to organizmu się nie oszuka.. I jedni to rozumieją - Ty też doszedłeś do takich wniosków, a inni nie i co gorsza duża część z tych innych to grała na boiskach szkolnych na Wf, a teraz są mega specjalistami w stosunku do gościa który za ostatni sezon ma 1 czy 1,5 bramki na mecz..

Co ma zrobić taki Gość jak obrońcy nie wracają po akcji tak jak to było w poprzednim meczu, a On piłek nie dostaje i ciągle ma na sobie 2 obrońców.. A inni jak mają 100ki to strzelają do Pana Boga.. zamiast w światło bramki.. a do tego szpital w drużynie.. Perez musi podjąć kroki bo szpital nawet w Hiszpanii to nie da rady z nim grać z drużynami które grają w komplecie...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Praktycznie cały luty Real będzie bez Modrica, Bale'a, Marcelo, Carvajala. Nie chce mi się googlować, ale na palcach u jednej ręki można policzyć mecze, które Real rozegrał swoim Once De Gala. We wczorajszym meczu, pierwsze 30 minut Real gniecie Celte, posiadanie 76>24, ale co z tego skoro wymieniają podania w obrębie środka boiska. Zero ruchu w ataku, stoją jak święte krowy, odnosiłem wrażenie jakbym oglądał Wisłę Kraków grającą z Arką gdynia. Dlaczego Zidane nie wpuścił od początku młodego Mariano zamiast Benzemy. Ten chłopak gryzie trawę, goni jak szalony, wszędzie jest go pełno i na dodatek ma 4 bramki strzelone w Copa Del Rey. Dlaczego Casemiro zagrał w obronie? Bał się Zidane wpuścić Coentrao i postawić Nacho na środku? Dlaczego nie grał od początku Lucas.

Nie wiem co Zidane zrobi, ale dwa najbliższe mecze ligowe Real gra z Realem Sociedad i Celtą Vigo.

Niech weźmie jakiś młotek i pi....... porządnie Ronaldo i Benzemę w głowę bo w lutym może Real przegrać sezon.

Barcelona w tym sezonie nie gra szału, śmiem twierdzić że aktualnie mają najgorszą obronę w historii klubu, Umtiti co to w ogóle jest, Mathieu kompletnie bez formy, Jordi Alba jak Ronaldo próbuje łapać formę, prawego obrońcy na miarę Alvesa nie mają. Messi ciągnie tą karawanę i rozgrywa niesamowity sezon. Do tego skuteczny Suarez i wystarczy by w lutym wypieprzyć Real z pierwszego miejsca.

Zidane powinien zmontować wszystkie akcje Messiego zakończone jego golami czy asystami i zamknąć w specjalnym pokoju Ronaldo na 24h i zastosować terapię video aby się w końcu obudził i sobie przypomniał o dryblingu i o tym, że potrafi też oddawać strzały z daleka.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nie kupuję tłumaczenia, ze szpital w RM... to jest RM z rezerwami, które niejeden europejski klub chciałby wystawić w I-szym składzie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zobaczymy co luty przyniesie ale nie widzę tego za dobrze.. tylko ja zawsze sercem będę z nimi na dobre i na złe... ja jestem z tych co nie tracą nadziei :) Problemem jest też i to że Ci rezerwowi to jednak nie są pełnowartościowymi zawodnikami bo graja tyle ile grają.. choć Morata kiedyś potrafił i te 20 min wykorzystać.. ale najlepszym przykładem jest nasz Kryska który teraz jest namiastka piłkarza jakim był w Hiszpanii - tragedia.
 

collider

New member
Bez reklam
Widocznie sa zle przygotowywani. Kontuzje sa czesto poklosiem zlych treningow, odnowy. To nie tylko, jak sie wydaje, wynik ostrych zagran przeciwnika, ale tez zlego przygotowania fizycznego pilkarza.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Właśnie problem w tym, że kontuzje w Realu w tym sezonie wynikają ze starć z rywalami. James i Modrić mają przeciążenia.
 

collider

New member
Bez reklam
Zgadzam sie, tyle, ze jak pilkarz jest nie przygotowany (albo wyeksploatowany) to byle podciecie jest grozne. Nie sledzilem tak tych kontuzji w Realu, ale jakos trudno mi uwierzyc, ze wszyscy zostali rowno wycieci.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Bale, Carvajal, Marcelo to wycięcia. Modrić i James przeciążenia, Pepe nie wiem co tam się z nim podziało. Coentrao to jedna wielka zagadka bo z urazu wchodzi w uraz. Myślę, że po dupie dały im brak odpoczynku w wakacje i teraz Klubowe Mistrzostwa Świata.

Dzisiaj wieczorkiem Barca - Sociedad może być fajny meczyk.
 
Ostatnia edycja:
Do góry