Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Karne .
Mówi się trudno , i należy podziękować Biało- Czerwonym za "bój".

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Nu qorwa, wielka szkoda. Baby z południa znów wygrali w żałosnym stylu.
Teraz czekamy na komentarzy "znafców i hejterów".
Grali, walczyli, zostawili serce na boisku. Nie wyszło. Trudno.
Taki jest ten rok. Wygrywają zespoły , który absolutnie na to nie zasługiwali.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Kurna a bylo tak blisko.....

Okrutna porazka, bo jakby dostali ostro po dupie to bo mozna bylo naszych wysmiac, no ale dzisiaj grali bardzo ladnie...
Tyle emocji zafundowali...

Szkoda...
 

collider

New member
Bez reklam
Taka jest niestety pilka. Szkoda tylko, ze dalej przechodzi druzyna ktora nie wygrala zadnego meczu na turnieju w regaluminowym czasie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Szkoda, ale taka jest piłka, ktoś wygrywa ktoś inny przegrywa.. Kuba głowa do góry i tak byłeś wielki nie ma co się przejmować ... trzeba iść dalej do przodu... W sumie i tak daleko zaszliśmy..a Portugalia zapewne w następnym meczu wyjedzie z Francji,,, a prawda jest taka że trzeba bramki strzelać a nie liczyć na karne bo kiedyś ten karny jednemu zawodnikowi zawsze nie wyjdzie.. a jak widać nie wychodzą czasem nawet najlepszym..

Collider a powiedz co to ma za znaczenie ??? Istotne jest to że przechodzą dalej i czy przeciętny Portugalczyk będzie się nad tym zastanawiał ? Przypomnij sobie MŚ w Korei gdzie ta drużyna zaszła, a gdzie już powinna odpaść bo sędziowie jak mogli tak jej pomagali.. Ale w historii piłki gdzieś tam zostali zapisani..
Gdyby ktoś nam rok temu dawał w ciemno taki układ, że dojdziemy do tego miejsca to myślę, że nikt by nie odmówił :)

Teraz trzeba się zastanowić żeby na kolejne takie czy inne mistrzostwa szukać młodych ludzi bo dla niektórych czas szybciej biegnie, a z niektórymi innymi jak np. Milik to następnym razem może się nie udać zajść dalej niż teraz, albo chociaż to powtórzyć - bo trzeba strzelać gole, gdyż jak się nie strzela to potem tylko na karne trzeba liczyć..
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Zespól , który nie przegrał żadnego spotkania , jedzie do domu. Mę..y , który wyszli z grupy z 3 punktami zagrają w pólfinalu. Gdzie tu sprawiedliwość??!!
To jest najwięcej wkurz....cę.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Savron a ile Ty masz lat że pytasz się o sprawiedliwość ...? Mojej koleżanki córka skończyła studia prawnicze na 2 miejscu, do tego dwoma językami perfekt się posługuje i trzecim w stopniu komunikatywnym, a że w rodzinie nie mają z tego świata ludzi to nie może już kilka lat zrobić aplikacji , jest sekretarką w jakiejś małej firmie transportowej zarabia troszkę ponad 1800 zl netto .... więcej przykładów na sprawiedliwość .. Czegoś takiego jak sprawiedliwość nigdy nie było i nigdy nie będzie, ale tez powiedzmy sobie szczerze że pomimo nie przegrania meczu to jacyś mega to nie byliśmy .. bo jeszcze troszkę to wyjdzie że faworytami byliśmy na ME.. a raczej do faworytów to troszkę nam daleko..

Cieszmy się z tego co osiągnęliśmy bo dawno tego nie było w piłce nożnej..
 

3echo

Member
Bez reklam
Szkoda,ale cieszę się,że nasi zawodnicy nabrali doświadczenia.Zwłaszcz Ci co grają w ekstraklasie.Widziałem w nich tą pewność w rozgrywaniu na tle tak klasowych zawodników.
Dzięki Panowie piłkarze,bo od dekady conajmniej nie przynieślìście tyle radości do polskich domów.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie Pakolo i nie ma co szukać winnych i dumać nad sprawami, które i tak już nie mają znaczenia ... za jakiś czas będą kolejne eliminacje i trzeba się sprężyć i do przodu Polsko :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Teraz przed następnym turniejem musi Nawałka wyłowić jakąś młodzież na ławkę bo tak na prawdę to poza wyjściową 11 i bramkarzami nie mamy porządnych zmienników.

Szkoda Błaszczykowskiego bo chłop się będzie teraz obwiniał za tego karnego, a był naszym najlepszym zawodnikiem na tym turnieju.

Po 15 minutach meczu musiałem przełączyć na Darka Szpakowskiego bo tego imbecyla Hajto nie da się słuchać. Gość plecie jak potłuczony takie pierdoły, że teraz już wiem dlaczego nie poszedł siedzieć za zabicie kobiety na pasach, więźniowie by się wieszali przez niego...
 

Rafal7

Banned
Dwa lata pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem na cztery lata i zakaz prowadzenia przez rok i grzywna w wysokości 7000 , to chyba jakiś żart
Ciekawe ile ja bym dostał.
 
Do góry