Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Bandere czy Hitlera również należy szanować? Piszesz głupoty, na szacunek trzeba sobie zasłużyć, okazywać go osobom, które Ciebie szanują.

Przed meczem wywiady i wszysci cisną beke, ze Portugalia dziś przegra i Ronaldo sie rozplacze jak Messi. Oby Ronaldo nie był dziś naszym grabarzem.
 

Rafal7

Banned
Żebyśmy jeszcze za takim Hitlerem nie zatesknili, bo w Europie robi się jeden wielki syf

Ja wiem że to był zły człowiek i fanatyk który naszemu narodowi wyrządził dużo krzywdy.
 

collider

New member
Bez reklam
Nie no kapusta ja rozumiem, ze Europie potrzebne sa sole na otrzezwienie, ale nie popadajmy z skrajnosci w skrajnosc. Skupmy sie lepiej na meczu, ktory za chwile moze poprowadzic nasza kadre do walki o medale. Chociaz i tak plan minimu zrealizowali a nawet wiecej. Mam nadzieje, ze dzis tez dadza z siebie wszystko.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ale kurna stres..... po 20min malo co biegali a wygladaja jak po dogrywce. Nasi nie ogarniaja stresu.

Ale trzeba przyznac ze pieknie sobie podawali w polu karnym.

A portugalczycy tak udaja faule ze hej. Sa chyba w tym najlepsi.

Musze strzelic whisky bo nie ogarniam meczu :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na razie może być , tylko teraz będzie coraz gorzej, bo coraz mniej sil będą mieli.. ten ala faul Pazdana na CR 7 to ja chyba bym gwizdnął na miejscu sędziego.. bo to co ciałem zrobił to ujdzie w tłoku, natomiast też był ruch i to bardzo widoczny jego ręki jak pcha napastnika .. ale dziękować Bogu nie było 11.. ale drugi raz ja bym na jego miejscu tak nie ryzykował..
Teraz druga połowa Panie Boże daj sił i będzie dobrze..
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Kurna kolejna meczarnia....

Kapustke chyba za szybko ludziska powychwalali, biedak wszedl na 10min a nawet biegac mu sie nie chce.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Może by i gwiazdną gdyby kilku fauli wcześniej nie próbował wymusić, tak to kolejna symulka według sędziego.

Jest duża szansa że tak by było .. dla mnie mówię powinien być karny - ruch ręki ewidentny w stosunku do napastnika .. może sędzia nie chciał zauważyć.. :) ale szczęście tez musi być , podobnie jak z tym że CR 7 nie trafił w piłkę , myślę że na początku był przekonany że będzie spalony a później to już szybko i na nasze szczęście nie trafił :) super ... generalnie Portugalia jest mało zgrana co widać dobitnie i CR 7 wkurza się co jakiś czas na to, a dzięki temu my korzystamy,,, aby sil starczyło ..
 
Do góry