Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

3echo

Member
Bez reklam
A ja mam nadzieję,że po tych mistrzostwach przyjdzie moda na naszych zawodników,bo są niedoceniani.Byle młodzik z Afryki kosztuje 3x tyle co dobry polski piłkarz.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Taki dowcip zasłyszany.

Nawałka to musi być mega cierpliwy i i mieć nerwy na wodzy, żeby tak Wawrzyniaka aż do finału trzymać :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kapusta,daj już sobie siana z tym czepianiem się Pakolo,bo jesteś śmieszny.
Może wstań jeszcze wcześniej (o czwartej) i jaraj się tematem ;-)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Sorry Piramida, ale to nie Kapusta jest śmieszny.
Od kilku dni trwa tutaj jakaś "dziecięca" dyskusja i napinanie się na reklamy, a to piłkarze, a to skoczkowie, a najśmieszniejsze jest to, że co poniektórzy piszą, jakoby te reklamy były kręcone w czasie ich największej aktywności....tak przynajmniej można wywnioskować z wypowiedzi...

Do tego dochodzą jakieś emocjonalne wypowiedzi, jak to kto go zawiódł, jak to ktoś stracił szacunek, jak to ktoś robi przekręty finansowe, jak to ktoś korzysta tylko i wyłącznie z tego, że jest znany, a tak generalnie to jest do dooopy....bo my tutaj przecież największymi fachowcami jesteśmy, a w dużych klubach, to są ślepi, skoro płacą tym sportowcom po kilka lub naście mln. euro, a tak na prawdę, to są drewniaki, które nie potrafią piłki podać....sorry, ale to jest żałosne.
Wiem, że my przed TV czy kompami jesteśmy największymi fachowcami i to my się na sporcie, w tym przypadku piłce najlepiej znamy, a całe te sztaby szkoleniowe to lamerzy.

Lewy jest do kitu, Milik, to niech do okręgówki wraca...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Henio,czytam ten wątek i co by nie było (nie chce mi się tego rozwijać)...to Kapusta non stop czepia się Pakolo ;-)
 

Rafal7

Banned
Ale mam nadzieję,że kapusta to nie kapusta ;-)
Nie rozumie.

Sorry Piramida, ale to nie Kapusta jest śmieszny.
Od kilku dni trwa tutaj jakaś "dziecięca" dyskusja i napinanie się na reklamy, a to piłkarze, a to skoczkowie, a najśmieszniejsze jest to, że co poniektórzy piszą, jakoby te reklamy były kręcone w czasie ich największej aktywności....tak przynajmniej można wywnioskować z wypowiedzi...

Do tego dochodzą jakieś emocjonalne wypowiedzi, jak to kto go zawiódł, jak to ktoś stracił szacunek, jak to ktoś robi przekręty finansowe, jak to ktoś korzysta tylko i wyłącznie z tego, że jest znany, a tak generalnie to jest do dooopy....bo my tutaj przecież największymi fachowcami jesteśmy, a w dużych klubach, to są ślepi, skoro płacą tym sportowcom po kilka lub naście mln. euro, a tak na prawdę, to są drewniaki, które nie potrafią piłki podać....sorry, ale to jest żałosne.
Wiem, że my przed TV czy kompami jesteśmy największymi fachowcami i to my się na sporcie, w tym przypadku piłce najlepiej znamy, a całe te sztaby szkoleniowe to lamerzy.

Lewy jest do kitu, Milik, to niech do okręgówki wraca...
Jakbym miał coś z deklem to mógłbym teraz boki zrywać i gnieść fanów CR 7- że co się stało w meczu z Chorwacją że przez 120 minut oddał jeden strzał
Ale po co?
 

Rafal7

Banned
Pewno że się czepiam bo pier framazony jeżeli chodzi o piłkę, dodatkowo publicznie oznajmia że człowieka nie szanuje
Mam przyklasnąć i poklepać po plecach?
 

Henry

Active member
Bez reklam
Henio,czytam ten wątek i co by nie było (nie chce mi się tego rozwijać)...to Kapusta non stop czepia się Pakolo ;-)
Już mi się nawet czytać tutaj nie chce, a co dopiero pisać....w filmowym robimy sobie bekę i jest ok, a tutaj sami fachowcy ;)
Wiesz, że ja raczej do tych wyluzowanych należę, ale jak czytam niektóre komentarze, to mnie ....rwica bierze.
Niech jeden z drugim choć raz na takim gazie przebiegnie sobie bez piłki przez całe boisko, to pogadamy.
Też mam swoje sympatie i antypatie piłkarskie, ale wszystko ma swoje granice ;)

Jak dzisiaj Lewy albo Milik cos ustrzelą i daj Boże wygramy, to jutro będą chwaleni pod niebiosa, a jak przegramy, to psy będą na nich wieszać... ot taka nasza Polska mentalność.
I dotyczy to wszystkich mediów, nie tylko naszego tutaj ;)

Dobra kończę,
Miłego wieczoru i oglądania meczu....a tymczasem chwilowo wynoszę się z tego wątku, bo zaraz kolega spod Krakowa zacznie wypociny :D
ps. bynajmniej nie chodzi mi o Lobosa :)
 

Rafal7

Banned
Gdzie mu prawilem morały
Ty też sobie zapamiętaj, człowiek jest człowiekiem i nie ważne czy jest prezydentem czy bezdomnym to trzeba go szanować czy też uszanować

Z resztą zależy kto z jakiego domu wyszedł.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
:) Przeczytałem ostatni trzy strony tego tematu.
Bardzo dziękuje Panowie za wyśmienitą relacje. :p:D
Z zimną kawą i baklawą niezapomniane przeżycie. :p
Piruś , Ty to serio , oglądasz piłkę???! Nie wierze. :p
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam

Rafal7

Banned
Nie wiem jak Ty do tego podchodzisz, ale publicznie oznajmiać że się nie szanuje człowieka to wybacza, ale nawet nie wiem jak nazwać taką osobę.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Dzięki za przypomnienie.
Powieszę sobie tekst na lodówce :wink:



Wiem,wiem,już się nie przejmuj :razz::mrgreen::-D;-)



Czasami :p:mrgreen:

:D:D:D Okręgówkę czy ligę Burkina-Faso??:p
Tutaj przy wszystkich , obiecuję , że jeżeli dziś wygra Polska ( czego od całego serca życzę) , zamówię nadgrobek granitowy z napisem Ronaldo 1986-2016 , postawie go w ogródku i zrobię fotkę na forum. :p:p:p
 

Henry

Active member
Bez reklam
Kapusta, ale to chyba nie do mnie, tak wrzuciłeś pod moim postem...aż się przeraziłem :( ;)

sorry. miałem na razie nie pisać
 
Do góry