Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Seizo za mecze w reprezentacji, chyba nie mają płacone, chyba że coś zdobędzie taka drużyna.. ale to nawet nie o to chodzi , bo to chodzi o zaszczyt jaki każdy z nich ma móc założyć koszulkę z orzełkiem na piersi i reprezentować ten kraj, który naprawdę czy dobrze czy źle to jedzie na te mecze i im kibicuje.. mam na myśli kibiców , których totalnie olali, a najgorzej szkoda mi dzieci .. żenada.. nie wiem czy oni dorośli do pewnych rzeczy.. niestety.


Za powolanie do reprezentacji jest bodajze 10 000zl do tego 40% tego ile dostana od uefy jest do podzialu na pillarzy.
 

3echo

Member
Bez reklam
Kopałem i wiem ile trzeba się naj...ć żeby coś osiągnąć w sporcie.
Ja tam nikomu nie żałuję.Skoro ktoś jest w stanie wybólić tyle kasy to niech płaci.Zarobili rodacy to tym bardziej cieszy :)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Trudny test będzie miała drużyna Portugalii . :neutral: Walia gra skutecznie . Bale gra dla drużyny .

Jutro przedwczesny finał , :| mecz Włochy - Niemcy . Czyżby było znowu tak , że grają inni , a wygrywają Niemcy ?

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Rafal7

Banned
Ładnie ich ograł, ale to tez zasługa zawodnika który znalazł się w polu karnym, gdzie obrońcy byli przekonani ze zagra do niego.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zgadza się ale zrobił to świetnie - mi bardzo się podobało.. myślę że jakbym był obrońcą też bym się na takim zagraniu wyłożył..
 

Rafal7

Banned
No, bo z kamasza byś myślał że zagra do tego wolnego kolegi, raz że tyłem do bramki stał a dwa że ten stoi sam przodem i wystarczy mu wyłożyć piłkę i ten strzeli. A Ty byś szedł właśnie w ciemno do nie pokrytego
 

3echo

Member
Bez reklam
Niemcy-Włochy ten mecz to jakaś masakra jak narazie.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

3echo

Member
Bez reklam
Nareszcie,bo do tej pory się ciągnął jak flaki z olejem.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Szkoda mi Niemców bo dużo lepiej dla mnie się prezentują, Włosi wolni w stosunku do Niemców i podania często nie dochodzące do napastników... Ale żeby na takim poziomie obrońca zrobił taki błąd .. szok.. uczą tego już w trampkarzach żeby w polu karnym ręce trzymać przy sobie bo z prostej piłki może być karny.. ale z biegiem minut Włosi będą jeszcze wolniejsi, ale jak Niemcy nie strzelą to jakieś mam dziwne wrażenie że Włosi wejdą do półfinału ...
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

A mnie się podoba , bez dwóch zdań . Oczywiście go sobie nagrywam . Dogrywka . Karne .

Niemcy
górą .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

3echo

Member
Bez reklam
Włosi swoją grą nie zasłużyli na półfinał.
Teraz wszystko w rękach dwóch najlelpszych bramkarzy na świwcie.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry