El-Sat Giżycko vel Plusagd Giżycko

Banan1970

New member
Ależ nikt tego nie kwestionuje - w takim wypadku wystarczy mail "przepraszamy, ale z powodu ..... mamy opóźnienie/nie jesteśmy w stanie wywiązać się... Czy czeka pan na towar czy mamy zwrócić pieniądze ?"
I wtedy nikt się nie czepia, ustalamy rozwiązanie które satysfakcjonuje obie strony i już.
Natomiast jeśli firma kłamie na temat kolejnych terminów, mówi że czeka na transport i że telewizor już jedzie (i jakoś nie może dojechać przez dwa tygodnie), to czy to nie jest zwykła gra na zwłokę?

Witam !
Dokładnie tak. Gdyby ktoś uczciwie napisał: "Mamy problem taki to a taki, będzie opóźnienie, czeka Pan czy zwracamy pieniądze?" to sprawa byłaby jasna. A tak jest nieustanne ściemnianie, niepotrzebne nerwy, pyskówki, itp, itd. Tak nie działa poważna firma.
Pozdrawiam
 

pawl8

New member
No i Banan1970 masz rację. Tak nie działa poważna firma. Cały czas to mówię. Oni poprostu nie umieją firmy prowadzić. Ale jak też mówiłem, to nie są oszuści. Zobaczymy czy BLaDeND dostanie kasę spowrotem.
 

pkomp

New member
dobek klasa to się przydaje jak się kobietę poznaje....
wmawiaj sobie dalej ale fakty są jakie są(i mam wiedzę na ten temat) - a że do ciebie to nie trafia to czekasz sobie na tv i czekaj dalej - i nie zazdrość tylko również zdobywaj wiedzę bo potem z byle bzdurą będziesz pisał po forach - jesteś kolejnym gościem dla którego ktoś kto wie więcej niż taki jak ty to już mądraliński - przykre że zazdrość was zżera z takiego powodu (wiedza, ilość postów czy jakiś forumowy stopień - żałosne)ale cóż - sami jesteście sobie winni

Mikul to jest problem allegro że pozwala na taki handel mimo ze w regulaminie mają jasno napisane że nie wolno sprzedawać towaru którego się nie posiada - ale allegro to jeden wielki paser i kombinator - podrabiany towar nie znika a kradziony tez dobrze się sprzedaje - przy okazji allegro ma w tym współudział więc spokojnie możecie oskarżać i sprzedawcę i allegro

Nie straszę ludzi tylko jeśli POK nie wypali bo masz zaległości(a wystarczy parę groszy by nie móc skorzystać) to oczekiwanie na kasę będzie naprawdę długie
I nie ma nic do tego że to firma - kasę dostaje się PO POSTĘPOWANIU I WYROKU SĄDU nie wcześniej.....
 

BLaDeND

New member
wczoraj po moim mailu z potwierdzeniem wysylki lub zwrotem pieniedzy napisali ze przelali juz pieniadze na konto. dzisiaj czekam i zobaczymy czy kasa wroci. z wieczora postaram sie napisac czy doszlo.

potwierdzam. dostalem zwrot kasy. bez zadnych grozb ani przepychanek.

swoja droga czekalem na telewizor prawie miesiac takze komentarz bedzie i negatywny... takie firmy nie powinny sie pojawiac na Allegro.
 

lukaszgru

New member
No to masz farta. Ja na podany numer telefonu nie mogę się dodzwonić, choć próbowałem z 40 razy. Czy aby na pewno numer podany przez Ciebie jest aktualny?
 

OCZY KOBRY

New member
El-sat Giżycko

Witam!
Panowie, Jako mieszkaniec Giżycka naświetlę trochę sytuację. Na wstepie chiałbym zaznaczyć, że nie jestem żadnym pracownikiem tego ferlalnego sklepu. Jest mi niezmiernie wstyd z mieszkańca tego miasta. Sklepów tych w giżycku jest kilka - uwaga ! Nie są to żadne hurtownie! Normalne sklepy, Jeden jest na ul. przemysłowej - największy, drugi na ul. Kr. Jadwigi, inny na rynku( własnie zlikwidowany) w centrum tez malutka dziupla, tez w centrum jest w C.H "Dominik" ich siedziba. Pewnie jakiś pominąłem, niektóre często zmieniały lokalizacje, czasem kryły się pod szyldem komputronika. W Giżycku są już dośc długo, ale ceny mieli normalne, dopiero od kilku lat trwają te niższe ceny i cała ta otoczka z "hurtownią"
Ostra dyskusja toczy się i na forum giżyckim - zapraszam do odwiedzenia : ://ofg.pl/polecam-nie-polecam/el-sat-6190,9#p232274 (nie moge linku wstawić - trzeba dodać http )

I teraz najważniejsze: W dniu dzisiejszym zlikwidowali jeden sklep - komputronik na rynku, a teraz przykryli nazwy workami ich głównej siedziby na ul. przemysłowej. Nie wiadomo co się dzieje, ktoś pisał, że wynosza sprzęt bo samochodów o tej porze tam sporo i ludzi - ale czy to prawda? Nie wiem, proponuję się przejechać do ich głównej siedziby na ul. Przemysłowej.

OCZY KOBRY
 
Ostatnia edycja:

migosia

New member
Hej, ja kupiłam na Allegro w firmie plusrtv - czyli osławione El-Sat plus w Giżycku telewizor + przesyłka za ponad 2400 zł. Kupiłam 07.07.2010r. Po 14 dniach roboczych brak przesyłki. Odpisują na maile sporadycznie i tylko, jeśli straszy się policją. Udało mi się raz dodzwonić, powiedzieli, że mogę zrezygnować z zakupu i oddadzą mi kasę. Zrezygnowałam, kasy do dziś nie ma a już miesiąc mija. Obiecywali już ze 3 razy mi wysłać w konkretnym terminie i nic. Wysłałam im ostateczne wezwanie do zapłaty i nic. Otworzyłam spór na Allegro i nic.
Jutro idę na policję, jak dla mnie to zwykli złodzieje. Jeśli mają kłopoty finansowe lub nie nadążają z przesyłkami to niech zatrudnią więcej osób albo napiszą, że mają problemy. Oni tylko obiecują i ściemniają: "do jutra wyślemy", "do 10go pieniądze będą", "a Pani to kto?"

Sytuacja wygląda tak: wzięli pieniądze i mają mnie w d...
Jutro idę na policję- to jawne wyłudzenie!

Rada: omijać el-sat plus w Giżycku i plusrtv vel elpc19 vel El-Sat z daleka!!!!!!:sad:
 

BLaDeND

New member
Witam. Ja też próbowałam, ale się nie udało.
BLaDeND, wyjaśniło się coś?

tak jak napisalem we wczesniejszych postach - dodzwonilem sie, umowilem sie ze jesli w ciagu 2 dni nie wysla przesylki to maja zwrocic mi pieniadze na konto. osobno mailem przeslalem dane do przelewu, a po tych 2 dniach zapytalem jak bedzie - wysylka czy zwrot. otrzymalem odpowiedz ze zwrot kasy. nastepnego dnia pieniadze mialem na koncie.

jednoczesnie mialem zalozony spor na allegro w ktorym napisalem ze jesli nie bedzie odzewu to zglaszam sprawe na policje i prokurature. od tamtej pory kontakt 'nagle' zrobil sie calkiem niezly...
 

MrMario

New member
Niestety, mój ojciec również zamówił Tv w tym sklepie. Właśnie minął termin dostawy. Mój brat był pogadać ze znajomym policjantem. Jutro, zgodnie z jego sugestią i takim samym problemem wielu osób, zostanie zgłoszone popełnienie przestępstwa w Wojewódzkiej Komendzie Policji w "wydziale do walki z zorganizowaną przestępczością".
 

lukaszgru

New member
Witam,
może mi ktoś jak wygląda sprawa z POK i zalegościami płatniczymi względem allegro? W któym momencie występuje zaległość? Od razu po sprzedaży produktu, czy dopiero jak allegro upomni się o kasę?
pozdrawiam
 

Ros

New member
Poszukiwany

Witam,

Zniknęły najnowsze posty ? Why ? Poszukuję użytkownika, któremu zwrócono pieniądze, mam pilne pytanie do niego - uzupełniam informacje do złożenia sprawy na policję.

Pozdrawiam
 

lukaszgru

New member
Do złożenia sprawy na policji nie potrzebujesz żadnych dodatkowych danych - tylko te, które uzyskałeś z allegro.
Czyli:
- wydru aukcji
- potwierdzenie wygrania aukcji (tam masz ane sprzedającego, który jest zarejestrowany w alegro)
- potwierdzenie płatności (przelewu)
- korespondencję jaką prowadziłeś ze sprzedającym

Dodatkowo możesz wydrukować stronę z negatywnymi komentarzami, a by była dołączona do akt sprawy. Dzięki temu policj będzie widziała rozmiar oszustwa.

pozdrawiam
 

Cicero

New member
A co to za numer? Zadzwoniłam na niego, ale Pan powiedział, że nie jest związany z tą firmą. (???)

Ten numer był podawany na aukcjach elpc19. Dziś również dzwoniłam, Pan stwierdził, że to numer prywatny, na aukcji musiała zaistnieć pomyłka, bo dzwonią do niego ludzie z allegro, a on nie jest z tą sprawą związany.
 
Do góry