Dead Space

dienekes' shade

New member
Wystarczy jeden post ;)

U mnie na Toszce z 3030 grafika w DS prezentuje się świetnie (prócz krawędzi, rzecz jasna). Problem słabych textur nie istnieje, chyba że chce się naprawdę coś zobaczyć. Wszak każda wypadnie blado, gdy zasiądzie się do niej z lupą :rolleyes:

Co do napisów przelatującyh nad włazami...trzymajcie mnie...Tak..ma...być! :mrgreen: Nie widział Kolega wyświetlaczy diodowych w realu? :rolleyes:

Rada? Proponuję usiąść więcej niż 0,5 metra od ekranu... :p

A teraz do rzeczy. Ogrze, jak tam Niemożliwy? Przyznam, że pierwszy akt przyprawił mnie o zwątpienie, ale po jego ukończeniu, mam z górki :krol: Jestem teraz, chyba, w 4tym akcie. Wciąż trzeba ważyć każdą sztukę amunicji, ale dzięki temu gra smakuje wyśmienicie :eek:k:
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Hehe a jednak kolega nie wytrzymał i gra dalej:D Ja jestem w piątym ,jazda dopiero sie zacznie :D Ale gra nabrała innego wymiaru :eek:k:
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ukończone 100% ,powiem tyle ze impossible stało sie banalnie proste po pobraniu ulepszaczy broni które dostałem od kolegi dienekes' shade! Wielkie dzieki:eek:k: W sumie impossible przeszedłem z jedna giwerą karabinem pulsacyjnym:D Siecze pieknie :D Do tego obrona przed asteroidami siadła dzisiaj za pierwszym podejściem z wynikiem 70%(pic dobry układ ):mrgreen:
Szkoda, ze przygoda zakończona -swietna gra :krol: Pozostaje czekac na kolejna część :D
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Witam w Klubie i gratuluję :eek:k:

Z doświadczenia (już) wiem, że One Gun (wbrew obiegowym opiniom) da się zrobić na Impossible, hehe :mrgreen:

Ogrze, łączę się z Tobą w oczekiwaniu na sequel :)
 

Mefju

New member
Dziś w psx extreme czytałem , że pracę nad Dead Space 2 zostały zaczęte :pP kiedyś tam znowu będziecie gierzyć w dsa i przechodzić go po 4 razy :cool:Pozdro ;)
 

Mefju

New member
Maniaki , heh ;) podjaraliście mnie na tę gierkę , jak zakupie LBP to przykołuje DS , jak na razie wale w Motorstorma PR i jest super :eek:k:
 

Banzai

New member
dienekes' shade napisał:
Z doświadczenia (już) wiem, że One Gun (wbrew obiegowym opiniom) da się zrobić na Impossible, hehe :mrgreen:
Też zdobyłem już takie doświadczenie :D. Szkoda kasy na inne bronie, kredyty szły w węzły, amunicję i apteczki.

Pierwsze moje podejście do impossible nie udało się. W 1 lv się poddałem. Ale drugie już było udane, co zaowocowało ukończeniem gry :grin:

Platyny nie zdobyłem, bo ciągle pozostają do zaliczenia asteroidy :???:
Może ktoś przyjedzie i mi to przejdzie ? :p
 

dienekes' shade

New member
Demo trafia do PS Store już dziś :) w USA i 27 listopada na Starym Kontynencie. Kto jeszcze nie grał, polecam sprawdzić o co cho:eek:k:

Pozdrawiam

EDIT: Poprawione ;)
 
Ostatnia edycja:

smoku666

New member
ja też się czaje do przejścia drugi raz, tym razem na impossible .... ale niezły hardcore jest na tym poziomie :-D

dla mnie to chyba najlepsza gierka w tym roku na PS3 ...

szkoda że troche poczekamy na kontynuacje w postaci DS2:mrgreen:
 

dienekes' shade

New member
Heh, faktycznie, zaspany przeczytałem dziś rano, wczorajszego niusa :D Wybaczcie pomyłkę ;)

Racja Banzai, ale do drugiego i trzeciego nie :)

Brx' ie, co do COD 5 mam pewne wątpliwości, a mój DS będzie miażdżony przez kumpli. Po tym wszystkim, kto wie? ;)
 
Do góry