Czy taki zestaw bedzie dobry-pomocy

agass

New member
Spełniają kryteria tylko denon,pionek ,była o nich mowa,brak usb dyskwalifikuje wybór. Harman nie wiadomo skąd wykopany i wystawiony jako nowy.Najnowszy z podanych avr 2113
 

Stas1989

Member
Ten marantz jest fajny ale nie ma hdmi 1.4 i nie ma arc a to chyba fajna sprawa jest...
Onkyo tez fajny nawet tylko czytalem ze onkyo ma problemy z hdmi jakies przegrzewaja sie czy cos... A denon 2311 fajny tez tylko zastanawiam sie czy wart jest tej ceny i ogolnie czy to dobry sprzet.... Wszystkie te trzy sprzety czy sa dobre?
 

agass

New member
Marantz z podanych przez Kapuchę to pewno najciekawszy > denon najnowszy ma już na pokładzie usb,hdmi 1.4(a?) można było go kupić za 1,7-1,8 klz więc kilku-letni myślę że około 50 % jeśli wszytko gra.
 

Stas1989

Member
Może lepiej zacząć od wyboru głośników,jeśli nowy zestaw to na kótko moja propozycja W.Crystal III 5.0 lub Taga 606.dwie setki zostaw na druty i kable ,będziesz wiedział ile na ampla zastało - to tak z drugiej strony zestawu.
Głośniki tak naprawde to juz wybralem - Taga Harmony 606 v3
Teraz tylko nie wiem czy kupić denona 1912 czy lepiej dołożyć i kupić starszy ale wyższy model 2311?
Chodzi o te dwa
AMPLITUNER DENON AVR-1912 (5251150951) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Amplituner DENON AVR-2311 (5255056426) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 

mors111

Active member
Bez reklam
Głośniki tak naprawde to juz wybralem - Taga Harmony 606 v3
Teraz tylko nie wiem czy kupić denona 1912 czy lepiej dołożyć i kupić starszy ale wyższy m odel 2311?
Chodzi o te dwa
AMPLITUNER DENON AVR-1912 (5251150951) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Amplituner DENON AVR-2311 (5255056426) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2311 starszy fajny model nie ma niestety internetu
1912 troszkę nowszy , ale niższy model i am internet

dźwiękowo brał bym 2311 , ale jeśli nie masz BD z internetem ( mój LG ma tam radio internetowe ) i wolisz nowinki to szedł bym w 1912
 

agass

New member
Dostaniesz oryginał na bank i żeby wszystkie funkcje chodziły tylko oryginał.
Cena przypuszczam koło 100 nie mniej.
Myślałem że skubnąłeś już tego 1912 bo go wcieło z aukcji.
kolumny już kupiłeś?
 

Stas1989

Member
Dostaniesz oryginał na bank i żeby wszystkie funkcje chodziły tylko oryginał.
Cena przypuszczam koło 100 nie mniej.
Myślałem że skubnąłeś już tego 1912 bo go wcieło z aukcji.
kolumny już kupiłeś?
Niestety 1912 mnie ktos ubiegl po powrocie z pracy mialem go kupic ale niestety... Glosniki juz zamowilem i to wlasnie taga harmony 606v3 wiec pod te glosniki teraz szukam amplituner i zastanawialrm sie czy marantz dobrze sie z nimi zgra a jaj nie marantz to co? :) Myslem tez o onkyo tx sr 606 tylko on chyba nie ma usb z przodu... Cos mpga koledzy doradzic? :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry