Czy taki zestaw bedzie dobry-pomocy

agass

New member
Raczej wolałbym kupić komplet,czyli jak było mówione wcześniej,szkoda 1912 bo cenę lekko skubłeś.... 5004 ma 1.3a i zdaje się nie ma usb ale już się trochę gubię,zdaje się jest teraz 609 zdaje mi się z aktywnym chłodzenie ampli onkyo ?
 

Stas1989

Member
Raczej wolałbym kupić komplet,czyli jak było mówione wcześniej,szkoda 1912 bo cenę lekko skubłeś.... 5004 ma 1.3a i zdaje się nie ma usb ale już się trochę gubię,zdaje się jest teraz 609 zdaje mi się z aktywnym chłodzenie ampli onkyo ?
Non tez mi szkoda troszke tej 1912 ale widac nie miala byc moja :) Jesli onkyo to myslalem o 606 ale skoro kolega poleca 609...
 

agass

New member
Powiem szczerze przelookałem oferty obecna 609 (chyba 1110zeta)trochę za droga, wcześniej zeszła taniej.
A do tego marantza pilot za 300 to już zgroza.Pytanie czy da się żyć bez pilota w tym modelu i czy jest reszta akcesorrii,mikrofon,antena itd..
Na pewno coś ciekawego się pojawi po prostu tzreba poczekać
 

Stas1989

Member
Powiem szczerze przelookałem oferty obecna 609 (chyba 1110zeta)trochę za droga, wcześniej zeszła taniej.
A do tego marantza pilot za 300 to już zgroza.Pytanie czy da się żyć bez pilota w tym modelu i czy jest reszta akcesorrii,mikrofon,antena itd..
Na pewno coś ciekawego się pojawi po prostu tzreba poczekać
Pewnie ma kolega racje trzeba bedzie czekac i popatrzecz czy nie pojawi sie nowy ciekawy denon np... ;-)
 

agass

New member
Ten ampek zdaję się 4/5 letni model . Jest na poziomie około 1300 nowy (i chyba za tyle jeszcze można dostać nowy) więc cena może oscylować 50% wartości około 700 zeta.
Musisz określić górną granice cenową i wtedy można kreślić zarys co można wyrwać.
 

Stas1989

Member
Ten ampek zdaję się 4/5 letni model . Jest na poziomie około 1300 nowy (i chyba za tyle jeszcze można dostać nowy) więc cena może oscylować 50% wartości około 700 zeta.
Musisz określić górną granice cenową i wtedy można kreślić zarys co można wyrwać.
Gorna moja granica cenowa to 800-850zl uzywany najlepiej 7.1jak bym chcial dolozyc dwa glosniki pozniej
 

agass

New member
Za 800 zeta była yamaha 667 do wzięcia minus brak usb plus pre out, nie którzy narzekali na brak basu w tym modelu osobiście nie mam opinii musiałbyś poszukać
Za tą kwotę można przemyśleć denona seria 19XX,21XX,lub onkyo seria 6/może 7.pionek seria 921/22.
Przy używanym stan to priorytet8)
 

Stas1989

Member
Za 800 zeta była yamaha 667 do wzięcia minus brak usb plus pre out, nie którzy narzekali na brak basu w tym modelu osobiście nie mam opinii musiałbyś poszukać
Za tą kwotę można przemyśleć denona seria 19XX,21XX,lub onkyo seria 6/może 7.pionek seria 921/22.
Przy używanym stan to priorytet8)
Na allegro jest denon 1911 za 800zl mi zgodzil sie go sprzedac razem z przesylka lub negocjuje za 650-700zl inego denona za 1911 tylko nie wiem czy warto jest doplacic te 100zl?
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Na allegro jest denon 1911 za 800zl mi zgodzil sie go sprzedac razem z przesylka lub negocjuje za 650-700zl inego denona za 1911 tylko nie wiem czy warto jest doplacic te 100zl?

lo Chryste a Ty caly czas szukasz? :) jezeli wszystko smiga to teraz tylko roznica moze tylko wizualna tzn ktory jest w lepszej kondycji wizualnej
 
Ostatnia edycja:

agass

New member
Wcześniej był 1912 za 850 (do negocjacji) i poszedł nie więcej niż 800 zeta i to jest punkt odniesienia.750 razem z przesyłką i to jest rozsądna granica.
Kolumny już masz?jakby co nie zapomnij się pochwalić jakie wrażenia.
 

Stas1989

Member
Oki wybor padl na denona 1911 taki.co chcialem na poczatku;-) Teraz pytanie przyszlosciowe bardziej ale czy moge liczyc na pomoc w sprawie doboru subwoofera? :)
 

fred23

Member
min. 150W RMS, 25 cm głośnik i chyba mimo wszystko bass reflex , firm jest sporo, jak kupisz mocniejszy to w niczym nie przeszkadza
 
Do góry