Czy taki zestaw bedzie dobry-pomocy

agass

New member
Pytałem z czystej ciekawości,z własnego doświadczenia wiem że dużo basu w bloku to może być problem.Ważne żeby nie był mulący,miał dynamikę ... schodził nisko jak na suba przystało.
Czy kupiłeś już ampli?
 

Stas1989

Member
Pytałem z czystej ciekawości,z własnego doświadczenia wiem że dużo basu w bloku to może być problem.Ważne żeby nie był mulący,miał dynamikę ... schodził nisko jak na suba przystało.
Czy kupiłeś już ampli?

Tak kupilem juz amplituner denona 1911 i powiek szczerze ze jestem zadowolony z niego:) Teraz tylko glosniki i sub tzn jestem nastawiony na taga harmony 606v3 se ale gdzies tam jeszcze rozmyslam nad Wharfedale Obsidian 600... Ale bardziej chyba wole tage na poczatek przygody..
I jeszcze nie wiem co z subem... Pomocy:)
 

agass

New member
Jeśli chodzi o suba to generalnie dobrze brać taki jak zestaw głośników z serii ewentualnie większy lub mniejszy po prostu organoleptycznie ,kolorystycznie pasuje.Osobiście dużego doświadczenia z subami nie mam ,miałem velodyne (najmniejszy model) basu było aż nadto no ale pokój nie za wielki.
 

Stas1989

Member
No nie tak do końca , No Name bym unikał , ale znanych marek jest sporo do wyboru

, sam mam sub-a do dokupienia do zestawu i tez mam nie lada problem
Ja zastanawiam sie jednka czy nie kupic tego zestawu kody co jest do kupienia wraz subem tylko nie wiem czy ten sub da rade na 26m2 wlasnie i dylemat jest :-D
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Panowie, nawet małe suby potrafią dobrze zagrać tylko trzeba je dobrze skalibrować i w odpowiednim miejscu postawić....;-) Ja mam subik jamo w salonie 26m2 i spokojnie wystarcza
 

Stas1989

Member
Panowie, nawet małe suby potrafią dobrze zagrać tylko trzeba je dobrze skalibrować i w odpowiednim miejscu postawić....;-) Ja mam subik jamo w salonie 26m2 i spokojnie wystarcza
A mozna wiedziec jaki to sub? I co kolega sadzi o subach tagi harmony?
A jeszcze mam pytanko co sadza koledzy o subach taga harmony tsw v2 czym sie rozni od wersji v3 mozna mieszac wersje v2 z glosnikami 606v3 Se?
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
A mozna wiedziec jaki to sub? I co kolega sadzi o subach tagi harmony?
A jeszcze mam pytanko co sadza koledzy o subach taga harmony tsw v2 czym sie rozni od wersji v3 mozna mieszac wersje v2 z glosnikami 606v3 Se?

Tych subów nie zman, to się już koledzy wypowiedzą. Ja u siebie posiadam jamo sub 200 z którego do dnia dzisiejszego jestem bardzo zadowolony. Odnośnie mieszania oczywiście, że można co nie którzy również mieszają głośniki i sprzęt np. głośniki tylne są innego producenta niż przednie oraz sub też z innej bajki.:grin:
 

agass

New member
Kolego tak jak zaznaczyłem wcześniej wspomniana taga 606 lub Wharfedale 5.0 Crystal III: CR-30.5, CR-30.1, CR-30 .nie pamiętam już jaka różnica cenowa jest między zestawami, wybór musisz dobrać do własnych preferencji ,taga mocniejszy przekaz , w.crystal bardziej wyrównany i zwiewny,oba zestawy lepsze niż wspomniany zestaw Kody
 

Stas1989

Member
Kolego tak jak zaznaczyłem wcześniej wspomniana taga 606 lub Wharfedale 5.0 Crystal III: CR-30.5, CR-30.1, CR-30 .nie pamiętam już jaka różnica cenowa jest między zestawami, wybór musisz dobrać do własnych preferencji ,taga mocniejszy przekaz , w.crystal bardziej wyrównany i zwiewny,oba zestawy lepsze niż wspomniany zestaw Kody
Wybor glosnikow padl na taga harmony 606v3 special edition nie wiem czy co najlepszy wybor ale to moj pierwszy zestaw wiec od czegos trzeba zaczac...;-) Pozwole sobie przypomniec ze beda graly z denonem 1911:) Teraz tylko bedzie czekal mnie wybor suba:)
i znow prosil bym o pomoc :)
 
Do góry