Czy taki zestaw bedzie dobry-pomocy

Stas1989

Member
Pre out przydatne gdybyś chciał podpiąć wzmaka(najlepiej z main in) stereo lub końcówkę mocy pod fronty w celu polepszenia jakości stereo lub dodania mocy na frontach-tak w skrócie .Pre posiadają zazwyczaj wyższe modele.Najtańszy nowy i dobry to jak było wspomniane wcześniej pionek 924
Czyli to jest wejscie przydatne do rozbudowy sprzetu widze ze moze faktycznie sie lepiej nad tym zastanowic... A czy np do tego pionka 924 nadaja sie Wharfedale Obsidian 600 te co podawalem wczesniej? :)
 

collider

New member
Bez reklam
Najlepiej idz do sklepu gdzie moglbys poslychac tego zestawienia. Z brzmieniem jest tak, ze jednemu takie podchodzi a drugiemu nie. Moim zdaniem powinny sie sprawdzić.
 

agass

New member
Ampli z pre out (wystarczy na front) dobra rzecz pionek 924 dobry wybór , tańszy marantz 1504 raczej bym odpuścił jego zaleta to slim .
 

Stas1989

Member
A co dadzicie o kupnie zamiast 1911 wybrac denona 2313 lub marantza 6005? Oba stoja na internecie za okolo 1500zl i moze warto dolozyc jesli mam odczuc roznice z tymi golsnikami i z ktoryms z tych sprzetow...w koncu to inwestycja na lata :-D
 

Stas1989

Member
Najlepiej idz do sklepu gdzie moglbys poslychac tego zestawienia. Z brzmieniem jest tak, ze jednemu takie podchodzi a drugiemu nie. Moim zdaniem powinny sie sprawdzić.
W tym wlasnie problem ze mieszkam w takim miescie ze nie ma nigdzie w okolicy miesca do odsluchu sprzetow tego typu a tym bardziej ich zestawien :-( Dletego musze polegac na forach i ludziach ktorzy mieli z tym stycznosc :)
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
i ten i ten bedzie ok...marantz moze lepiej zagrac w stereo...to niezle ampki i lepiej znowu do nich byloby kupic lepsze glosniki
 

collider

New member
Bez reklam
A co dadzicie o kupnie zamiast 1911 wybrac denona 2313 lub marantza 6005? Oba stoja na internecie za okolo 1500zl i moze warto dolozyc jesli mam odczuc roznice z tymi golsnikami i z ktoryms z tych sprzetow...w koncu to inwestycja na lata :-D

To ty chcesz "inwestycje" na lata opierać na używkach? Come on ;).
 

Stas1989

Member
Oj na lata chodzi mi ze nie bede go trzymal rok czy dwa:) A opieram sie na uzywkach bo Czytalem na fotum jednym ze mozna kupic uzyke wyzszego modelu w cenie slabszego nowego poza tym juz kilka razy kupowalem uzywki roznych rzeczy wiec i jakos sie nie zawiodlem :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Oj na lata chodzi mi ze nie bede go trzymal rok czy dwa:) A opieram sie na uzywkach bo Czytalem na fotum jednym ze mozna kupic uzyke wyzszego modelu w cenie slabszego nowego poza tym juz kilka razy kupowalem uzywki roznych rzeczy wiec i jakos sie nie zawiodlem :)
To lepiej nowy amplituner, zawsze możesz na raty wziąć.
Ja poprzednio miałem niższy model i tylko na tym straciłem ;)
 

Stas1989

Member
Nie mieszaj człowiekowi w glowie ;).
Nie wiem dlaczego ale Marantz mi sie podoba od modelu 5005/6005 tylko wlasnie ciezko o uzywke tego sprzetu w dobrym stanie predzej na ebayu ale tak ja nie umiem kupowac i moze tez troszke sie boje kase tam wysylac za granice i czekac na przedmiot ktory przyjdzie lub nie :)
A co do pioneera vsx924 to przemysle te propozycje bo moze to wcale nie taki zly sprzet jak slyszalem ze teraz pioneer na masowke wszystko robi ze to juz nie ta firma co kiedys...
 

Stas1989

Member
Kurcze chyba jednak nie zestawie tych glosnikow Wharfedale Obsidian 600 z pioneerem vsx 924 bo widze ze pioneer ma 6ohmow na wyjsciu a glosniki zaczynaja sie od 4ohmow. I moc glosniki maja za mala do niego bo amplituner ma az 150w na kanal a wharfetale kolo 100w. Slyszalem ze ohmy w gosnikach i wzmacniaczu(amplitunerze) powinny sie zgrywac a moc glosnikow powinna byc wiekrza od amplitunera bo mozna glosniki spalic jak sie za mocno podkreci... Chyba ze to nie prawda..?
 
Do góry