Cyfra+HD

maniekk

New member
Tak sie przysłuchuje (przyglądam;)) Waszej dyskusji i (nie)stety każdy z Was ma trochę racji. W Polsacie też była "promocja" wszystkie kanały HD za darmo. Tyle, że tak naprawdę nie ma tam do dzisiaj żadnego kanału HD nie licząc Polsatu Sport HD z demówkami. A o tym że wchodzą ostro w HD słyszymy od dwóch lat. Nawet w to Euro 2008 w HD uwierzę jak zobaczę.
Wkurza mnie to, że tak naprawdę, nawet mimo teoretycznej konkurencji trzech platform nie za bardzo można coś z tym zrobić. Bo nawet jak się wkurzyć i przejść do innej platformy, powtarzają się te same numery.
Retorycznie spytam: może macie jakiś pomysł? :confused:
Choć tak jak mawia mój informatyk: szkoda miejsca na serwerze....
 

milla

New member
Tak...mozemy sie wszyscy obrazic i nie korzystac z TV. Albo rezygnowac za kazdym razem jak zmienia umowe a pozniej do nich wracac :D
 
J

Judash

Guest
Ja swiadomie wzialem C+HD wiedzac, iz materialu HD jest malo, bo niby skad ma byc, skoro dotad wsio krecili w SD ;).Jednak mecze naszej ligi, czy angielskiej mozna obejrzec w HD, co bylo glownym powodem wybrania C+.Z czasem pewnie filmow i innych materialow bedzie wiecej, bo stanie sie to czyms oczywistym.Jesli chodzi o HBO HD, to faktycznie nie jest rewelacyjna jakosc, ale teraz moge wogole ten kanal ogladac, bo w SD jest dla mnie nie do zaakceptowania.Wiec badzmy dobrej wiary, bo wyboru nie mamy ;).No chyba jedynie zrezygnowac z ogladania TV, co zapewne wszystkim wyszlo by na lepsze ;).
 

siwy25

New member
Informacje jakie dziś otrzymałem dzwoniąc do centrum c+ jeśli im wierzyć to:eek:płata za HBO HD od czerwca jeszcze niepewna,starają się dorównać jakością do już nadawanych kanałów HD, obraz(format) HBO 2 testują bez pasów(nie fachowo to opisałem):???: ale każdy wie o co chodzi bo już można to zobaczyć.
 

walt

New member
ESP HD polish

Witam czy na tym spocie Eurosport HD brakuje wam dźwięku:???: Bo u mnie nie ma(Ferguson8800 HD) poza tym obraz jest cool :mrgreen:
Pozdrawiam
 

KOJOT80

New member
Podział sygnału C+ do kilku odbiorników

Mam pytanie jekie urządzenia trzeba kupić aby sygnał C+ rozprowadzić do 4 pokoji ale tak by móc oglądać różne programy (a nie na wszystkich tv to samo). Słyszałem ze da sie to zrobić.
Nie znam się na tym sprzęcie, tak więc proszę o info jak dla laika.

Aha i jeszcze jedno czyda się to zrobić przy zezie (Astra i HB) zamierzam dokupić zeza.

Z góry dzięki za info
 

TolBoy

Member
Jeśli chcesz na każdym TV oglądac różne kanały musisz kupić do każdego TV tuner satelitarny a żeby rozprowadzić sygnał z jednej karty na wiele tunerów to tylko spliter.

Zeza da sie zrobić ale jak chcesz podłączyc wiele tunerów to polecam multiswitcha np: 9/8

Wszystko znajdziesz na allegro (to nie jest reklama)
 

KwaK-0

New member
FILMBOX na C+

Dzisiaj w rano pojawiłyt się trzy nowe filmboxy na 51 52 i 53 programie. Jeden nawet HD. Czy oprócz nazwy programu ktoś ma obraz ?
 

dydymus

New member
Film BOX w CYFRZE od dzis

Cyfra własnie dodała do listy wszystkie trzy kanały FILM BOX więc kolejny kanał HD dodany....
 

dydymus

New member
Filmbox HD

Narazie obraz jest tylko na FilmBox HD w pakiecie prestiżowym wszystkie trzy kanały gratis dla podstawowego i komfortowego za 15zł/miesiecznie...
Dodatkowo mozna dodać że sygnał nie jest dublowany pochodzi z tego samego transpondera co przekaz dla n...
Teraz brakuje juz w cyfrze tylko Discovery HD i History channel HD
Choć na 99 kanale jest miejsce dla Discovery HD
w tym roku dołaczy jeszcze Nickolodeon Polska i być może MTV HD oraz Dom i Ogród we wrześniu
 
Ostatnia edycja:

siwy25

New member
FILMBOX HD na C+!

Witam!
Teraz oglądam na FB HD ,,Pinokio'' żeby nie zapeszyć HD bez dwóch zdań!!!:eek:k:jak wszystkie filmy na FB HD będą tej jakości to śmiało można np. wywalić Cinemaxy i brać ,,trójpak'' FB:grin:
 

ger_ard

New member
problem ze znikającym dzwiekiem cyfra + HD

:cool:Może ktoś podpowie co to może być. Przy każdorazowym wyłączeniu dekodera i telewizora i ponownym właczeniu ucieka dzwięk [w ustawieniach dekodera - ustawienia terminala, pasek wraca do poziomu zerowego]. Telewizor podłaczony z dekoderem prze HDMI.
 

Wieslav

New member
siwy25 napisał:
Już wszystkie trzy FILMBOXY grają i narazie jest ok! szczególnie FB HD!:)

Witam siwy25 !
Mam pytanie dotyczące jakości nadawanych filmów w programie FB HD czy jakość tych filmów dorównuje sygnałą z programów NGC HD i PS HD?
Jaki jest koszt zakupu tego zestawu?
 

siwy25

New member
Witam,
Wieslav - FILMBOX HD jakością obrazu odbiega od NG HD jak dla mnie nie jest to wielka różnica ale zauwarzalna i to też zależy od filmu, PS HD nie posiadam więc nie mogę porównać. Zestaw trzech FB w obecnej promocji kosztuje 7,50 zł przez 6 mies. potem 15 zł.
 
Do góry