Cyfra+HD

prosper5250

New member
sukcesu enką iti na razie nie odniosło i sprzedaż jest poniżej planów... iti oferuje największą ilość kanałów hd ale przyznam szczerze że nie widzę zainteresowania tymi kanałami... co dwudziesty klient bierze hbo hd, co czterdziesty filmbox hd... a żeby wyjaśnić co to jest vod to zwykle klientowi potrzeba 15 minut non stop gadki... a zwykle i tak nie jest zainteresowany... przyznaję że mam sklep na obrzeżach miasta ale mieszkają tu głównie białe kołnierzyki... i nic... i kupują dobry tv hd (na wejściu domagają się full hd) i oglądają potem na nim tvp1 i tvn na kanale 3 (żeby nie było że na 13)... po prostu nadal jest tak że ludzie nie rozumieją że nie wystarczy najlepszy telewizor... strategię marketingową iti powinno właśnie skierować w tę stronę... ale pewnie nie zrobią tego bo wtedy zaczną się tzw. złe umowy czyli abonenci niepłacący... a tak to mają jak na razie spokój w temacie płatności i stać jest ich na to by jeszcze z 5 lat przynosiła enka całej grupie straty z powodu całego tego przedsięwzięcia... dywidenda dla akcjonariuszy pójdzie z onetu i tvnu... PROSTE... a na razie szczycą się swoim hd-elitaryzmem... acha-tvp też przygotowuje się do staru ze swoją platformą... jeszcze w tym roku
 
Ostatnia edycja:

acton777

New member
Bez reklam
Ciekawe, czy zrobią (TVP) tak jak POLSAT, czyli "mój program, tylko na mojej platformie", bo jak tak to będzie wojna na całego. Na moje oko to musieliby wejść na ASTRĘ lub rydzyk przenosiny na HB, inczej nikt im tego nie kupi :twisted:
 

wilczur

New member
Platformy jeszcze w powijakach

ENka jest młoda, póki co uczy się na błędach innych i swoich, natomiast Cyfra chwali się dużym zasięgiem, ale jeśli chodzi o resztę to robi to samo co wcześniej, czyli nic. Wojna będzie jak zaczną się bić o transpondery, już widzę oczyma wyobraźni ten szum między platformami. Zamiast uczyć się na błędach bezsensownie są one powtarzane, a za ich błędy płacimy my abonenci.
 

milla

New member
Zadziwiajace jest to, ze niby taka konkurencja, wszystko tak szybko sie rozwija a i tak drozeje. Przeciez inne "sprzety" po kilku latach mozna kupic za polowe ceny...
 

Kostka82

New member
no jak widać u nas wszystko jest możliwe, nawet gruszki na wierzbie:D
mój mąż teraz szaleje...przeglądając oferty...
 

TolBoy

Member
Ja na Topfieldzie 7710 wpisuje te parametry 11278V , 27500 2/3 i nic mi nie znajduje, juz mnie szlag trafia z tym tunerem.
 

siwy25

New member
aktualnie lecą Piraci z Karaibów.....no jak tak będą grali to mnie skusili:)
TolBoy spokojnie napewno znajdziesz:eek:k:
Pozdr.
 

dedal

New member
Brawo Cyfra

Gratulacje uruchomili HBO HD, no dzięki Bogu, że jeszcze w maju. A tak serio, jak tak mają uruchamiać programy to ja zesiwieję do reszty i dolecę prędzej na Itakę. Ciekawe co teraz będą obiecać i jak długo im zejdzie na spełnieniu obietnicy.
 

DanielS

New member
TolBoy napisał:
Ja na Topfieldzie 7710 wpisuje te parametry 11278V , 27500 2/3 i nic mi nie znajduje, juz mnie szlag trafia z tym tunerem.

TolBoy nie narzekaj bo wszyscy juz znaleźli ten transponder a Ty masz problem. Poszukaj tutaj w tematach jak ustawić parametry przy wyszukiwaniu i zapewne znajdziesz. Pamietaj o modulacji - DVBS2 :)
 
J

Judash

Guest
dedal napisał:
Gratulacje uruchomili HBO HD, no dzięki Bogu, że jeszcze w maju. A tak serio, jak tak mają uruchamiać programy to ja zesiwieję do reszty i dolecę prędzej na Itakę. Ciekawe co teraz będą obiecać i jak długo im zejdzie na spełnieniu obietnicy.

Moglbys przedstawic swoja, realna wizje dolaczania programow przez operatorow? Nie rozumiem Twojego sarkazmu, myslisz, ze tak sobie opozniaja wlaczanie programow aby psuc sobie reputacje? A nawet jesli zaczekasz miesiac, dwa, czy piec, to co sie stanie, umrzesz z glodu? Wiesz ile programow HD ma np Premiere? Ma doslownie dwa kanaly.
 

wilczur

New member
Szukajcie a znajdziecie

Wymień tuner na inny, mnie też szlak trafiał jak wziąłem to co mi zaproponowali, a później jak zacząłem mieć problemy to wziąłem to co mi inni poradzili i nie mam najmniejszych problemów. No chyba, że z tym, że mnie wkurza Cyfra coraz bardziej. Wie już ktoś za ile będziemy oglądać HBO HD miesięcznie?Ja słyszałem coś o 9/10 złotych?
 

TolBoy

Member
Problem w tym że nie chca się zgodzić na wymiane.
W sumie towar nie jest zgodny z opisem a chodzi głównie o kwestie dostępu do dysku przez LAN.
 
Do góry