Cyfra+HD

siwy25

New member
wilczur - HBO HD-6 zł/mies.,PREMIUM HD-C+Film HD,C+Sport HD,HBO HD- 9 zł/mies. ceny z REGULAMINU UMOWY O ABONAMENT który otrzymałem w piątek wraz z rachunkiem za maj bez rzadnej podwyżki, podwyżka za pakiety 1-2 zł planowana jest od lipca, tak pisze w/w regulaminie.
 

Kostka82

New member
Siwy25 no tak podwyżka jest od lipca dla stałych abonentów, a dla nowych już od czerwca.
Ja Wam coś powiem, nie widzę żadnej różnicy pomiędzy zwykłą telewizją a tą HD, może mam tv nie przystosowany do tego typu odbioru...
 

siwy25

New member
Kostka82 -trudno będziemy bogatsi o 4 zł;) od nowych klientów +c, ale wystarczająco już nas wydoili przez te lata ,trudno nasz wybór.
Jak wspom. w innym wątku postraszyłwem ich i w miniony piątek obniżyli mi abon.o 25% i jeszcze utargowałem jeden kanał HD gratis, a co do różnicy między kanał. SD a HD to jest naprawdę duża, tak że u Ciebie musi być coś nie tak z tv albo przewodami, nie jestem specem w sprawach technicznych więc nie będę się wymondrzał. Może jakiś fachowiec sprawdziłby twój sprzęt, bo naprawdę oglądać coś w HD to przyjemność:)
Pozdrawiam
 

dedal

New member
To co myślę to TAK

sądzę, że wiedzieli o tym, że nie wyrobią się z czasem by nowy kanał był dostępny w tym czasie kiedy powiedzieli, że będzie. Rzecz w tym, że nie chcą o tym informować, gdyby mieli umowy podpisane w taki sposób, że za każdy dzień zwłoki będą mieli naliczane kary, z pewnością by postawili kanał na początek maja. Brak reakcji oznacza, że wszyscy się godzą z tym.
 
J

Judash

Guest
dedal napisał:
sądzę, że wiedzieli o tym, że nie wyrobią się z czasem by nowy kanał był dostępny w tym czasie kiedy powiedzieli, że będzie. Rzecz w tym, że nie chcą o tym informować, gdyby mieli umowy podpisane w taki sposób, że za każdy dzień zwłoki będą mieli naliczane kary, z pewnością by postawili kanał na początek maja. Brak reakcji oznacza, że wszyscy się godzą z tym.

Canal + nie pobieral zadnych oplat za nienadawany HBO HD, wiec na jakiej podstawie mieliby placic kary za opoznienia w nadawaniu? Moze znasz jakis kodeks prawny, ktory przewiduje karanie za takie postepowanie nadawcow TV?
 

lepp

New member
Bez reklam
Znalazłem nowe kanały i niestety obraz na Eurosporcie bida z nędza, jeśli to jest ich spot promocyjny to jakość powinna nam oczy wypalać, a jest naprawdę kiepsko. HBO przeciętnie, brak na razie napisów.
 

milla

New member
A jakiej reakcji sie spodziewasz? Ze nagle wszyscy abonenci zaczna dzwonic z pretensjami bo nie ma obiecanego kanalu? Nie wiem czy tak strasznie kazdy sie tym przejmuje. Przywyklismy do tego, ze sa opoznienia. Nie ma, ale kiedys bedzie...
 

viValdi

New member
Bez reklam
@lepp

a u mnie ta reklama na Eurosport HD jest super jakości, znacznie lepsza niż C+ SportHD. HBO HD przeciętne a może nawet słabe ale nie przyglądałem się zbyt dokładnie.
 

wilczur

New member
No ba

Gdyby się wcześniej podpisało umowę, że od maja wchodzi HBO Hd, możesz dochodzić swoich reklamacji, bo zgodnie z umową kanał miałby być od poczatku maja. Ale że nie było żadnej umowy, tylko informacja prasowa że z początkiem maja wchodzi HBO HD, to nie mają powodu by mówić o opóźnieniach.
 

milla

New member
No wlasnie o tym mowie. Teoretycznie nie masz na co narzekac. Niczego Ci nie obiecali, a przynajmniej nie podali konkretnej daty. Tak to juz jest niestety...
 

dedal

New member
Początek maja

To chyba jest jakaś początkowa data ustalająca, kiedy kanał się pojawi. Cyfra natomiast wrzuciła HBO 16 maja, no to już była połowa miesiąca. Ale co tam takie opóźnienie, tylko się cieszyć że go podłączyli, a płatność za kanał będzie pewno po jakimś czasie, żeby ludzie się przyzwyczaili, że lecą tam filmy i żeby wzięli go za dopłatą.
 
J

Judash

Guest
dedal napisał:
To chyba jest jakaś początkowa data ustalająca, kiedy kanał się pojawi. Cyfra natomiast wrzuciła HBO 16 maja, no to już była połowa miesiąca. Ale co tam takie opóźnienie, tylko się cieszyć że go podłączyli, a płatność za kanał będzie pewno po jakimś czasie, żeby ludzie się przyzwyczaili, że lecą tam filmy i żeby wzięli go za dopłatą.

Mozesz mi wyjasnic o co Ci chodzi? Cos mi sie wydaje, ze nalezysz do tych, co to wszystko chcieliby miec za darmo. Najlepiej za 10 zlotych caly pakiet.Tylko skad sie dowiesz, ze np jaka jakosc ma TVN HD, jesli nie puszcza go na miesiac za free, a potem zazadaja 2 zlote wiecej do abonamentu.Dziwny czlowiek jestes.
 

wilczur

New member
Płątne od czerwca, tak syzbko!No mogli trochę przedłużyć skoro się spóźnili trochę, a nie że tak syzbko każą sobie płacić za dodatkowy kanał. Jak go przetestować.
 

dedal

New member
Nie należę do tych co chcą coś za darmo, liczę tylko na to, że operator jest uczciwy i potrafi przyznać się do błędu. Jak czekasz na coś na początku maja, to raczej nie myślisz o tym, że będzie to dopiero w połowie. Podwyżka nie ejst droga to fakt, ale sposób jej przedstawienia i zrobienia jest tragiczny.
 
J

Judash

Guest
wilczur napisał:
Płątne od czerwca, tak syzbko!No mogli trochę przedłużyć skoro się spóźnili trochę, a nie że tak syzbko każą sobie płacić za dodatkowy kanał. Jak go przetestować.

A co tutaj testowac? HBO SD nadaje to samo co HBO HD. Jakos jest 100% lepsza niz w SD.Wiec co tu testowac?
 
J

Judash

Guest
dedal napisał:
Nie należę do tych co chcą coś za darmo, liczę tylko na to, że operator jest uczciwy i potrafi przyznać się do błędu. Jak czekasz na coś na początku maja, to raczej nie myślisz o tym, że będzie to dopiero w połowie. Podwyżka nie ejst droga to fakt, ale sposób jej przedstawienia i zrobienia jest tragiczny.

No i co w zwiazku z tym? Straciles zaufanie do C+, obraziles sie, jestes zawiedziony faktem, ze kanal wlaczyli 20 dni pozniej niz poinformowali w prasie? Moze poprostu rezygnuj z C+ i ukarzesz ich w ten sposob, a na dodatek wez sobie Polsat.Tam wszystko jest na czas i extra jakosc w super cenie ;).
 

darek53

New member
Judash napisał:
A co tutaj testowac? HBO SD nadaje to samo co HBO HD. Jakos jest 100% lepsza niz w SD.Wiec co tu testowac?

niestety jakośc HBO HD jak narazie jest może 2% lepsza od wersji SD
nie wiem za co mam im płacić, widać ze sam kanał ma potencjał bo logo oraz napisy na dole ekranu że to transmisja testowa są ostre i wyraźne natomiast filmy to porażka puszczają to chyba z VHSa
 

lepp

New member
Bez reklam
Z vhsu, tak.
Jak oceniacie jakośc kanału to nie przesadzajcie z tymi porównaniami. Niektórzy biorą to na poważnie. Mam wrażenie, że nie oglądałes zbyt wiele na tym kanale. Niektóre filmy faktycznie mają jakośc niewiele lepsza od HBO SD, ale trafiają się też lepsze z całkiem przyzwoita jakością.
 
Do góry