Call of Duty: Modern Warfare 2

chmurny

New member
Gdybym miał wybierać między wersją PS3 a Xpadło to z prostej przyczyny wziąłbym tą drugą - Microsoft znowu posmarował Infinty i dodatki najpierw pojawią się na ich konsolę, a po jakimś kwartale czasu na soniaka :roll:
 

Redundantor

New member
To jak, zaczynamy jutro po południu "Dzień niepodległości"?

Mój nick to standardowo redundantor.

Dawać swoje - kto będzie jutro miał grę :)

Oczywiście na PS3. PC i XBOX dziękujemy ;)

Peek - nie daj się nabrać na sieciowe porównania. Gruba kasa idzie, żeby takie zestawienie trafiały do sieci.
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
A ja dziś widziałem wersje ps3 :) Wydała mi się ładniejsza od tej widzianej na x360 :DNawet jakośc przerywników między misjami wydała się lepsza.Na x360 dostrzegałem pixeloze(dostrzegł ktoś to ?) . Pewnie powodem był lepszy tv na którym wyświetlana była wersja ps3 .Dlatego te wszystkie porównania są gów.... warte . Jednak biore na ps3 :)
 

mg30906

New member
Ja miałem mieć w weekend i dupa...:( , mam nadzieję że dzisiaj będzie

W TESCO promocja na MW2 po 169 pln !! (ale w gazetce tesco jest zdjęcie z opakowaniem dla Xbox. więc nie wiem czy dotyczy też PS3)

pzdr
 

Ogr

New member
Bez reklam
mg30906 napisał:
Ja miałem mieć w weekend i dupa...:( , mam nadzieję że dzisiaj będzie

W TESCO promocja na MW2 po 169 pln !! (ale w gazetce tesco jest zdjęcie z opakowaniem dla Xbox. więc nie wiem czy dotyczy też PS3)

pzdr
Właśnie ,nie pisze nic o ps3 :(
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
a wlasnie, ze pisze, malym druczkiem-dostepna rowniez wersja na ps3!!! Malo tego, w sieci Real - MW 2 tansz o 1 zl od Tesco, czyli 159,99 zł!!!
 

Ogr

New member
Bez reklam
drosophilia napisał:
a wlasnie, ze pisze, malym druczkiem-dostepna rowniez wersja na ps3!!! Malo tego, w sieci Real - MW 2 tansz o 1 zl od Tesco, czyli 159,99 zł!!!
Kurka faktycznie :mrgreen: dałem zoom hehe to bardzo dobra nowina :eek:k:
 

tomek_fcb

New member
Też widziałem takie ceny w Tesco i Real. :D Jednak ktoś puścił plotę, że cena "tescowa" to zwyczajny błąd w druku (wtf? 9-ka im się na 6-kę zamieniła? stąd jest 169 omyłkowo a powinno być 199 ? Wszystko się wyjaśni jutro). Cena z Reala też jest podejrzana, nie wiem czy jest to ogólnopolska promocja w każdym markecie czy tylko wybranym-ch miastach? Też to nam przyjdzie wybadać dopiero jutro. Jeśli ceny będą inne bądź zabraknie gier z powodu ich wykupu to ja korzystam z zaprzyjaźnionego sklepiku niszowego w nim dostanę swoją wersję za 189 ;)
 

Ogr

New member
Bez reklam
tomek_fcb napisał:
Też widziałem takie ceny w Tesco i Real. :D Jednak ktoś puścił plotę, że cena "tescowa" to zwyczajny błąd w druku (wtf? 9-ka im się na 6-kę zamieniła? stąd jest 169 omyłkowo a powinno być 199 ? Wszystko się wyjaśni jutro). Cena z Reala też jest podejrzana, nie wiem czy jest to ogólnopolska promocja w każdym markecie czy tylko wybranym-ch miastach? Też to nam przyjdzie wybadać dopiero jutro. Jeśli ceny będą inne bądź zabraknie gier z powodu ich wykupu to ja korzystam z zaprzyjaźnionego sklepiku niszowego w nim dostanę swoją wersję za 189 ;)
Patrząc na twojego gifa wnioskuje że nie możesz się doczekać hehe nerwowy z ciebie gość :D
 

tomek_fcb

New member
Ogr napisał:
Patrząc na twojego gifa wnioskuje że nie możesz się doczekać hehe nerwowy z ciebie gość :D
Podniecenie jest ale nie aż takie ;)
Jestem po 2-ch rozmowach telefonicznych i tak: W MM nic nie wiedzą na temat dostawy i ceny. W Tesco gość mi powiedział, że premiera jest w środę to go wyśmiałem i poprawiłem, że we wtorek. Pewnie chłopaczyna 11 też pracuje :D:mrgreen: Na pytanie o cenę to już w ogóle milczał. Jak mu przypomniałem o gazetce to się rozłączył :D Widać kompetencja ponad wszystko :lol:
 

Ogr

New member
Bez reklam
tomek_fcb napisał:
Podniecenie jest ale nie aż takie ;)
Jestem po 2-ch rozmowach telefonicznych i tak: W MM nic nie wiedzą na temat dostawy i ceny. W Tesco gość mi powiedział, że premiera jest w środę to go wyśmiałem i poprawiłem, że we wtorek. Pewnie chłopaczyna 11 też pracuje :D:mrgreen: Na pytanie o cenę to już w ogóle milczał. Jak mu przypomniałem o gazetce to się rozłączył :D Widać kompetencja ponad wszystko :lol:
HAHAHA dobre kiedyś miałem podobną przygodę telefoniczną w MM koleś nie wiedział co to pad do ps3 :eek:k:podobno był z działu gry, konsole itp:D
Myślę że MW2 nie zrobi takiej furory jak MW1 ,grafa jest poprawiona ale nie na takim poziomie jak np kz2 ,niebo nadal jest tapetą nie do przeskoczenia :roll: ;) Nadchodzący Battlefield na filmach wygląda o niebo lepiej i ja w to wierze ze tak jest :eek:k: .
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
Ja też uważam że MW2 może trochę zawieść oczekiwania. Zwłaszcza na PS3. To będzie poprostu nowa kampania jak w MW1. Technicznie też nic wielkiego, zwłaszcza na tle tego co pokazało w tym roku PS3 (Resistance 2, Killzone 2 oraz nadchodzący MAG - ograniczmy się tylko do sieciowych FPS). Widziałem już filmiki-wycieki z 20-30 minut gamplay na PS3 MW2 (trening oraz misja gdzie jedzie się Warriorem i strzela z dzialka Vulcan w ciasnych uliczkach) i wygląda to fajnie...ale już takiego wrażenia jak w 2007/2008 r. nie robi.

Po zajawkach znacznie bardziej liczę na Battlefield 2, który zapowiada się na świetną sieciową strzelaninę, ktora nieco odeszła od klimatu-z-przymróżeniem oka w BF: Bad Company (granat z uśmieszkiem etc.). BF2:BC jest już bardziej skrojona na dojrzałą PS3 niż dziecięcy Xbox. Betka BF2 (swoją drogą ekskluzywna dla PS3) już niedługo :eek:

Jeżeli chodzi o dobrej klasy strzelanki sieciowe to na PS3 mamy nadmiar bogactwa: BF1943, SOCOM Confrontation, Killzone 2, Resistance 2, MW, MW2, Battlefield: BC 1, Battlefield: BC 2 oraz MAG.

Myśle, ze jest w czym przebierać i być moze w/w konkurencja zaskoczy zbyt pewne siebie Infinity Ward.

MW2 sprzeda się średnio na PS3, bo publika PS3 jest nieco inna niż publika Xbox.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Bambolo82 napisał:
MW2 sprzeda się średnio na PS3, bo publika PS3 jest nieco inna niż publika Xbox.
Call of Duty 4: Modern Warfare jest na drugim miejscu najlepiej sprzedających się gier na PS3 i znalazł nabywców jak żaden exclusive na tę konsolę. W którymkolwiek temacie nie napiszesz to FAIL :rolleyes:
 
Do góry