Call of Duty: Modern Warfare 2

Peek

New member
Bez reklam
Czy powie mi ktoś gdzie dostane w piatek - sobote po polsku?

Chmurny napisz coś o grafice!
 
Ostatnia edycja:

chmurny

New member
Peek napisał:
Czy powie mi ktoś gdzie dostane w piatek - sobote po polsku?

Chmurny napisz coś o grafice!

Gra wygląda nierealnie pięknie, zawłaszcza modele broni są pełne szczegółów. O przeładowaniach nawet nie wspomnę. Grafika w porównaniu do pierwszej części została wygładzona i bardziej nasycona kolorami. Dobra uciekam dokończyć singla, a potem biorę się za multi.

Ehhhh - to nie hit, to fenomen!

Pozdro!
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Ci którzy grali donoszą, że dwójka miażdży jedynkę w każdym aspekcie. Za to singiel na veteran to podobno nie całe 6h. Stanieje do stówy to kupię.
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Ja właśnie ograłem wstepnie nową Forze i uznaje, że jednak graficznie gry na Xboxa są o wiele bardziej dopracowane niż na PS3 (poza Uncharted 2) i jestem w 90% zdecydowany na wersje na X'a.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Peek napisał:
Ja właśnie ograłem wstepnie nową Forze i uznaje, że jednak graficznie gry na Xboxa są o wiele bardziej dopracowane niż na PS3 (poza Uncharted 2) i jestem w 90% zdecydowany na wersje na X'a.
Czyli nie wiesz ze cod4 lepiej wygląda na ps3 ?;)Cod5 tez nie róznił się niczym od wersji z xbox,a ;) Mega fan serii i nie wie :p ?
Możliwe że i tym razem tak będzie :)
P.s.Mnie Forza strasznie rozczarowała ,to dowód na to jak bardzo róznią się ludzkie gusta ;)
 
Ostatnia edycja:

mg30906

New member
Mały Offtop: Ściagnąłem wczoraj Z PSS demko BattleField II i jestem pod dużym wrażaniem !!! - regularna bitwa

swojego MW2 zamówiłem w pre-orderze , być może bedę miał juz dziś a najdalej w poniedzialek - znowu parę nocy nie przespanych :)


pzdr
 

Szczupaczek

New member
A ja niedawno dostałem PS3, za darmo !!!
Ale też niegrywalna jest bo była to PS3 na ulotce z MM i wywaliłem ją do kosza. Taki ze mnie burżuj.
 

Ogr

New member
Bez reklam
mg30906 napisał:
wszystko w porządku :?: :?: :?:
Zaczyna byc wesoło :D
Wracając do tematu to battlefield 2 może zdobyc koronę FPS ;) i pozamiatac MW2 ;) to co pokazują jest niesamowite .Podobno z xbox,a wycisneli max więc musi to wygladac bajecznie !!!
Polecam pobrać to niegrywalne demo! Warto :D
 
Do góry