Call of Duty: Modern Warfare 2

Peek

New member
Bez reklam
Ja uzywam Logitech MX Revolution, ale moje ogólne wrażenie co do myszek jest takie, że zanim naceluje ręką to zabiją mnie 5 razy, a na padzie pyk pyk palcem i juz 3 heady:D .
 

ps_user

New member
Bez reklam
IMO, mechanika gry jest zupełnie inna w grach "na mysz" od gier "na pad". Szkoda że nikt jeszcze nie pokusił się o cross platformową grę FPP, np. PC ver. PS3. Chyba że się mylę :mrgreen: Bądź co bądź jeśli gra przewiduje tylko mysz jako podstawowy sterownik, to nawet sama postać jest bardziej ruchliwa (wyższe podskoki itd.) vide Quake czy Unreal, co by ją trudniej trafić. Jeśli w grę wchodzi pad, to IMO postacie są delikatnie spowolnione, i sam przebieg rozgrywki również .

Co do skilla, to jestem pewien że sam nie mam ze sobą szans grając padem przeciw myszy, bo mimo że urodziłem się z padem w rękach, to jakiś tam poziom V.Hard w Unreal na PS2 udało mi się przejść dopiero podłączając MYSZ do konsoli :) Lewą ręką grałem analogowym padem a prawą myszą. To była konfiguracja :D Pamiętam że zdziwiłem się ponieważ nawet płynność grafiki była zupełnie inna na myszy, tak jak by dostała akceleracji ;)
Swoją drogą, zastanawiam się jak się sprawuje gryzoń w przypadku Quake na PS3. Grał ktoś?

Co do konfiguracji, to rzeczywiście obecne zaawansowanie (dwa rodzaje wystrzału, akcja, atak melee, skok, przeładowywanie itd.) gier utrudnia dobrą konfigurację, ale wystarczyłaby mysz jak Frag-FX z protokołem standardowej myszy PC, plus dobry dongle w lewą grabę, oraz gra która to wykorzysta i grało by się dobrze a może i celniej niż padem. Z tym że, była by to gra tylko pod ten rodzaj kontrolera a taki "Guitar Hero" strzelanin nie stałby się raczej komercyjnym hitem.
 

Ogr

New member
Bez reklam
tomek_fcb napisał:
Dorwałeś grę na tydzień przed premierą?:eek: Dzień, dwa rozumiem ale tydzień?:niewiem:
Mój koles zakończył ja na wszystkie sposoby ,gra od piątku na xbox360:D Mówi ze rewelka i ze dłuzsza od pierwszej części :D
Widziałem wierze :blagam:
 

tomek_fcb

New member
Ogr napisał:
Mój koles zakończył ja na wszystkie sposoby ,gra od piątku na xbox360:D Mówi ze rewelka i ze dłuzsza od pierwszej części :D
Widziałem wierze :blagam:
No chyba, że na x-klocka. To już zacieram ręcę oby weekend szybko minął a po nim śmigiem migiem po nowego COD-a :D
 

Ogr

New member
Bez reklam
tomek_fcb napisał:
No chyba, że na x-klocka. To już zacieram ręcę oby weekend szybko minął a po nim śmigiem migiem po nowego COD-a :D
Tez czekam :D
Kupie na ps3 ,wierze ze i tym razem bedzię lepiej wyglądać na tej platformie no i stara elita ziomali to priorytet :blagam:
 

Peek

New member
Bez reklam
Panowie skąd macie ją tak szybko?
Czyzbyscie kupili ją od tajemniczego jegomościa o akcencie wchodnioazjatyckim na pobliskim bazarku?
To oczywiście żart, ale ja osobiście nie wiem na jaką kupie platforme, bo jeśli będzie na PS3 wyglądac tak jak reszta multiplatformowców to ja dziękuje bardzo i biore na Xboxa.
 

Peek

New member
Bez reklam
Ameryka Ameryką, ale tego co widziałem ostatnio na allegro (79 sprzedanych PES 2010 na jednej aukcji) chyba w Polsce nic nie przebije.

Chmurny napisz o grafie i aliasingu.
 

macek

New member
Bez reklam
Chmurny,a tak szczerze to z kad masz gre?jakies znajomosci:D wiem,ze niektore sklepy juz dostaly,ja mam miec w piatek lub sobote.
 

Peek

New member
Bez reklam
Ale jakie sklepy dostały? Czy dostały po polsku? Bo angliki sa na allegro 6.11 od reki, ale jak ktoś mi powie gdzie dostane ją w piątek-sobote po polsku to bede winny duże piwo.
 

Redundantor

New member
Typowo bezsensowny news - opiszmy dane ze stanów i zróbmy z tego zagadnienie w Polsce. 3/4 czytających i tak nie zauwazy różnicy. Poziom Onetu i WP.
 
Do góry